Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F faraon69
+25 / 29

Moim zdaniem to jest prawdziwy sens operacji plastycznych, nie glonojady i piersi wielkie jak arbuzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qwero
+5 / 5

chciało by sie prosty nos :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+15 / 19

Akurat mi się bardziej taki żydowski nos podoba niż sztucznie wyprostowany. Problem w tym, że wielu ludzi po "poprawieniu" swojego wyglądu po prostu wygląda nijak. Najczęściej poprawa polega na dostosowaniu do pospolitego szablonu. Jest trochę cech wyglądu, które nie wyglądają źle, po prostu są charakterystyczne. 8 z tych przykładów to usunięcie garba z nosa i przynajmniej połowa z nich wyglądała fajniej przed operacją. Po operacji wyglądają normalnie. To tak, jakby usunąć sobie pieprzyk na twarzy. Po tym wyglądasz normalnie, ale czy przed tym było źle?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+10 / 10

@ZONTAR Wszystko jest kwestią gustu. Moim zdaniem z kolei jest takie, że jeśli oni czują się z tym zmianami lepiej, pewniej, normalniej, są bardziej radośni, to chyba na tym to polegało. To prawda, że nos, jego kształt i są specyfika ludzi. Jednak jak ktoś źle się z tym czuje i ma szanse na poprawę to czemu nie. To samo dotyczy diastemy, w ogóle krzywych zębów, szczęk, itd. Takie operacje są dla mnie do zaakceptowania. Jeszcze w to mogłoby wejść np powiększenie biustu, jak kobieta ma 0+ i powiedzmy o 1, 2 rozmiary - to jest do zaakceptowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+9 / 9

@dncx Krzywy nos to problemy z oddychaniem. Problem z żuchwą to problemy z jedzeniem i nieprawidłowe ścieranie się zębów. Ale jednak większość to problemy z samoakceptacją spowodowaną presją społeczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+7 / 7

@ZONTAR nie każdy chce się wyróżniać na tyle żeby wzbudzać namolne zainteresowanie innych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
-1 / 1

@dncx Ano wszystko jest kwestią gustu i takie operacje to najczęściej próba poprawienia samooceny. Są pewne rzeczy, które można jasno uznać za nieatrakcyjne, a nawet niezdrowe. Cofnięta szczęka nie jest cechą wyglądu, a raczej wadą rozwojową. Taka operacja i poprawi atrakcyjność, i nieco ułatwi życie. Zwykle jest to skutkiem ciągłego oddychania przez usta w dzieciństwie.

Tak patrząc po tych obrazkach, panna z pierwszego zdjęcia wyglądała lepiej. Charakterystyczny, żydowski nosek, trochę garbaty i lekko zagięty w dół. Nie wygląda karykaturalnie, mi się bardziej podoba. Drugi to typowy, zadarty stożek. Podejrzewam, że albo środowisko, albo media sprawiły, że ta panna uznała taki wygląd za zły.
Drugi to już dobry przykład. O ile taki nos jest charakterystyczny i można na tym korzystać (jest sporo charakterystycznych aktorów), to do atrakcyjnych raczej nie należy.
Trzecia ma już dosyć garbaty nos i wyprostowała go całkiem. Lepiej by wyglądał lekko poprawiony niż całkiem, ale chirurg zwykle leci od jednego szablonu. Teraz wygląda jak każda panna z okładki.
Ta z 9 wygląda nawet gorzej według mnie. Miała taki bardziej orli nos, ale jej pasował. Ktoś jej zrobił niezłego kulfona. Fakt, że jest to świeżo po operacji i się nieco jeszcze ułoży.

@sl4w3x Nie każda krzywizna nosa jest problemem. Wiele wad estetycznych nie sprawia problemów, a znowu wiele problemów jest niewidocznych. Ja mam krzywą przegrodę, jedną stroną ledwo mogę oddychać i częściej dostaję różnych infekcji, a nos mam prosty jak od linijki. Nawet rozważałem kiedyś korektę, ale nie przeszkadzało mi to na tyle aby bulić prywatnie czy czekać 15 lat na NFZ. Znajomy sobie robił przegrodę na NFZ. Był w kolejce bodajże 8 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ruda_Maruda
+6 / 6

Czasem prostowanie nosa to konieczność. Mój facet miał złamany nos jako dzieciak. Skrzywiło mu przegrodę. Nie dość że chrapie (i budzi mnie, szczególnie kiedy jest przeziębiony), to jeszcze łapie go bezdech we śnie - a to już jest niebezpieczne. Istnieją gorsze przypadki niż on. Do tego stopnia, że nos jest niemal całkowicie zatkany przez cały czas.
Sporo też w galerii operacji na żuchwie - ten zabieg również ma nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim poprawia jakość życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+4 / 4

Tylko niech pamiętają żeby pochwalić się zdjęciem "przed" partnerowi przed robieniem dzieci :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lunimajek
-1 / 3

Nom. Jak dziecki będzie brzydkie to z domu poszła won ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zbylos
-3 / 5

Trzecia to żydówka bo ma kinol jak klamka od katedry norte dame

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jamka
-1 / 1

Najlepiej wyglądają te operacje garbatego nosa czy wystającej dolnej szczęki. Ktoś z wiedźmy nagle staje się ładną dziewczyną czy chłopakiem. Świetna sprawa ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aenigma89
0 / 0

@Gorinobu podbródek chyba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichooddycham
0 / 2

Niektórzy zupełnie BEZ SENSU-stali się przeciętniakami w stadzie jakich wielu.SPÓJRZCIE JAK WIELU PIĘKNYCH BRZYDALI GRAŁO W HOLLYWOOD......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aenigma89
+1 / 1

To teraz wszyscy mają takie same nosy... jakaś promocja na grouponie była? ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
-3 / 3

@aenigma89
W USA podobno wszyscy "robią" nosy, nastolatki dostają takie operacje jako prezent urodzinowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mgmat
0 / 0

Bardziej pasuje 20 operacji nosa i podbródka:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Indalo
+1 / 1

No i pitem urodzi się dziecko i pytanie "po kim ma haczykowaty nos"? No i rozwód gotowy... :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
-2 / 2

Ta blondynka w okularach co zmieniła?
Albo te dwie dziewczyny na połączonych 4 zdjęciach ( druga strona nad blondynką)?
Azjata teraz wygląda mega, ale to kompletnie inny człowiek. I potem będzie zonk, że dzieci podobne do nikogo.
A ta, która jest na 3 zdjęciach? Nie widzę różnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shirubia93
+1 / 1

Sklozgos operację wad takich jak np progenia czy retrogenia nazywasz pompowaniem ego? Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym. Jednak najważniejsze aby zabrać głos. Co za ignorant

Odpowiedz Komentuj obrazkiem