Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:18

TVP uruchomiła infolinię w obronie TVP

Akcja ma być odpowiedzią na pomysł likwidacji kanału TVP Info. TVP już chwali się telefonami widzów, którzy dzwonią z wyrazami poparcia i uwielbienia dla jedynej medialnej ostoi niezależności, rzetelności, uczciwości i wolności słowa w Polsce. Czyli "łubu dubu" w wykonaniu TVP

www.demotywatory.pl
+
357 374
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D dncx
+12 / 14

To, że dzwonią to nic. Każdy może zadzwonić ,nawet bekę z tego zrobić. To nie problem. Problemem jest to, że o wolności słowa dyskutuję medium publiczne, które płaci najmniej spośród wszystkich podatków, a dodatkowo dostaje co rok 2 mld zł dotacji z budżetu czyli do nas samych, a tym samym powinno zachować choć minimum rozsądku i powagi.. I jeszcze udaje, że wszystko jest w porządku. To może bulwersować. Zgadzam się ,ze propozycja likwidacji TVP Info jest głupia, bo nie nóż zabija, ale człowiek, który go użyje. Trzeba walić po łapach ludzi pracujących w TVP, a nie likwidować program informacyjny. Kiedy powstało TVP Info była to jedyna stacja informacyjna TV naziemnej. Przez krótki czas był Polsat News, ale nie przedłużono mu koncesji (ciekawe dlaczego?). Wiec został tylko jedne kanał. Oczywiście oglądanie go to dziś masochizm, ale przypominam wszystkim płaczącym. Tego chcieli ludzie. 20 mln wyborców poparło w ostatnich wyborach człowieka naczelnika. Wiec to połowa wszystkich ludzi i 3/4 dorosłych ludzi. Wiec władza robi to co na co im pozwalają wyborcy. Czego nie rozumiecie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1rogal1
+14 / 14

***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+9 / 9

Sprytny sposób aby sprawdzić jaki jest poziom akceptacji działań propagandowych, co należy tłumaczyć na poziom zidiocenia narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kozik0kr
+4 / 4

wyjeb..c w kosmos te szczujnie razem danka koreanka i innymi pastuchami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiek1155
+2 / 2

Haha pewnie dzwoniła żona kamerzysty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Odoaker
+2 / 2

Średnia wieku dzwoniących: fanklub rydzyka - 60+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem