Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
350 357
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mala1989
+9 / 9

jeszcze trochę porządzą, a bez maski gazowej, nie wyjdziesz z domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
+4 / 4

@mrooki Jeszcze trochę a oni i ich rodziny z domu nie wyjdą. Posadka w sejmie się skończy, ochrona państwa również, a są tacy i jest ich wielu, którzy tylko czekają i z przyjemnością im ryja na ulicy obiją.
No chyba że już jest plan ewakuacji do Londynu czy tam Izraela po zakończeniu misji covid.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+2 / 2

Te ich zalecenia dziwiły mnie przez pierwszy i może drugi miesiąc epidemii. Bardzo szybko straciłem do nich resztki zaufania i od tego czasu traktuję te zalecenia rządu jako jakiś bełkot i nawet nie próbuję szukać w nich większego sensu. Może część tych zaleceń jest słuszna, po prostu nasz rząd to totalnie niewiarygodne źródło informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RosomakPL
-5 / 9

Ech, autorze nie bądź jak płacząca baba. To jest twój największy problem w życiu? Załóż tą zasraną maseczkę jak idziesz do ludzi i tyle. Nawet jak nie wierzysz w jej skuteczność to zwyczajnie, tak po ludzku, po to żeby dziadków i innych nie straszyć. Bez szczeniackiego "to niech w domu siedzą". Po prostu bądź człowiekiem miej klasę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dawid_Rostowski
0 / 4

@RosomakPL to nie autor straszy tylko media i rządowi doradcy na pasku farmy. Niewolnikom można nakazać wszystko bez uzadadnienia, pytanie kim jesteś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slayed
-3 / 3

Co to za przeróbka Śnieżki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem