Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
275 281
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H Herhard
+5 / 7

Przecież główni przestępcy siedzą w rządzie.Sobie nie zabiorą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O obywatelSE
+5 / 5

no i karabinek jest jednak wadliwy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+9 / 9

@mwa
Żywy dowód skuteczności propagandy TV Kurskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+3 / 3

@bromba_2k Plus dowód do czego doprowadza brak edukacji ekonomicznej w Polskim szkolniectwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
+2 / 2

@mwa
Jak to mówią. Statystyka to tak pani co daje każdemu. Jednak wykresik nie w temacie.
TVN na przykładzie konkretnych spraw wykazał, że system nie działa. W odpowiedzi nadal brak konkretnych przykładów skuteczności tylko wykresy potwierdzające jak dobrzy jesteśmy w powerpointy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2021 o 19:54

M marcinn_
0 / 0

mwa
wp nie jest daleko od Kurskiego. Przypominam, że żona prokuratora Zero tam cenzurowała artykuły. Oczywiście panowie za sobą nie przepadaja ale to ten sam obóz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2021 o 19:55

J jerzy66
+1 / 1

@mwa Lud ciemny wszystko kupi - argumenty nie są już ważne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-2 / 2

@bobycob Jaki wykresik? Nawet nie zajrzałeś. Tak oczywiście statystyki potwierdzone przez UE nic nie znaczą, liczy się bajeczka pana z TVN.
TVN "wykazał" że nie odzystano skradzionego VATu, co jest oczywiste bo nikomu i nigdzie się to nie udało. Ale jak PiS doszedł do władzy to wpływy z VATu wzrosły ( za to sfinansowano 500+ ) a luka vatowska zmalała ( co potwierdziła UE ). Taka ładna manipulacja gdzie dajemy chwytliwy tytulik a w treści omijamy rzeczy kluczowe a piszemy o szczegółach tak że nie siedzącym w temacie wydaje się że dziennikarze coś wykazali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
+2 / 2

@mwa
Poezja propagandy.
TVN pokazał konkretne sprawy i konkretne liczby. Nie wydumane - tak byś chciał.
Wychodzi premier i mówi jak Trump, że ma swoją rzeczywistość i w nią wierzy. Na jej poparcie wyciąga wykresy.
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26820859,luka-vat-ekonomista-miazdzy-retoryke-premiera-klamstwa-vatowskie.html
Spraw jest prosta jak drut. Wystarczy wskazać mafię która została zlikwidowana i sukces w postaci odzyskanych pieniędzy - dlatego wielkie Ziobro nie wyszedł wraz z ministrem finansów pokazując tutaj, proszę jednak z takich spraw. To dowód, że TVN kłamie. Zamiast tego jest, TVN kłamie a my mamy wykresy i to eurostatu. Śmiech na sali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2021 o 21:07

M mwa
-1 / 1

@bobycob
Jeszcze raz, może w końcu zrozumiesz. Oczywiście że TVN podaje prawdziwe liczby - skąd Ci przyszło do głowy że chciałbym żeby były wydumane?! Ale te liczby trzeba rozumieć. One dotyczą pieniędzy ODZYSKANYCH od złodziei vatowskich. A tego nie udało się nikomu w żadnym państwie europejskim ( o czym oczywiście TVN milczy ). Zasługą PiS jest to że zablokował MOŻLIWOŚCI wyłudzania vatu a co za tym idzie zmniejszył lukę vatowską.I stąd miał m.in. kasę na 500+.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
0 / 0

@mwa
Przebudowa rzeczywistości? Przecież największy sukces rządu to likwidacji mafii i rzekome wpływy budżetu.
TVN wykazuje, że mafie jak były tak są, a skuteczność w odzyskiwaniu pieniędzy żadna. Więc czego nie rozumiesz? Co mają piękne wykresy do tematu.
Jedna z mafii nawet hulała w ministerstwie finansów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 lutego 2021 o 13:13

K kikurenty
0 / 0

@mwa PiS nic nie zablokował, wyłudzenia są dalej tylko w TV o tym nie mówią. Oczywiście nie można powiedzieć ze nic nie robią, tylko efektem ich pracy jest to że zwykły uczciwy przedsiębiorca ma tony papierów do wypełnienia, JPK i inne pierdoły. Dzięki którym zamiast zajmować się rozwojem własnej firmy, 80% czasu poświęca na udowadnianiu że nie jest wielbłądem. A mafia vatowska bawi się w najlepsze. Przykładowo znam kolesia o znacznym stopniu upośledzenia na którego są zarejestrowane dwie firmy, koleś nie umie czytać więc nawet nie jest świadomy co go czeka. Była komisja d/s wyłudzania VAT, na którym poseł horała miał piec żywym ogniem tuska i vincentego a skończyło się tym samym co każda inna PiSowska komisja, kompromitacją i wyrzuceniem milionów złotych w błoto. Jedyne co ustalono to że wyłudzenia były, ale kto?, gdzie?, ile? nie wiadomo, ba nawet nie podano jak wyliczono te rzekome 250 mld. co wyłudzono. Nawet ministerstwo finansów podało ze w 2019r. z uszczelnienia VAT uzyskano 400 mln zł. Pomijam fakt istnienia w MF ludzi którzy wyłudzali VAT i była to jedna z największych rozpracowanych grup, bo zatrzymuje się głównie płotki i słupy. A co do statystyk. Cała propaganda wynika z tego że ludzie nie rozumieją podstaw ekonomi. Wzrost wpływów z VAT nie wynikał z uszczelniania a z inflacji wywołanej przede wszystkim rozdmuchanym socjalem. Czyli wydajemy coraz więcej, coraz mniej wartych pieniędzy, z których odprowadza się VAT, ale na wykresie w Excelu się zgadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 lutego 2021 o 17:14