Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
58 78
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R Rydzykant
-1 / 27

Mam dokładnie to samo. Czyżby komuś nie podobały się niektóre światopoglądy? Bo to wygląda na zmasowaną akcję.

Dopisujcie, kto jeszcze został tak potraktowany!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-4 / 8

@YouCantSaveMe bot przy recaptcha? Zdradzisz jak? Chętnie się dowiem i zarobię parę zlociszy :)

Co do lawinowo pojawiających się głosów, cóż to "zaleta" usług cloudflare z których korzystają demoty. Serwis jest synchronizowany z określonym interwałem (nie małym idącym w godziny). To co kumuluje si, z ocen, w okienku miedzy interwałami synchronizacji jest nanoszone w jednej chwili. A to tylko zasłużenie zbierana opinia z powiedzmy 2h :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+1 / 9

@Rydzykant to, ze dostajesz kupe minusow za swoje komentarze, to nie jest cenzura, poprostu duzo ludzi uwarza, ze bzdury gadasz. Jakby co kasowali the komentarze, albo banowali konto, to wtedy jest to cenzura.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-2 / 8

@Rydzykant nie miesięcy a godzin. To że dostałeś po uszach na miesiące znaczy tylko tyle, że jednym małym forum w cebulce widziałem miesiące temu przygotowania do akcji minusowania nie powiem kogo bo zaraz będzie obraza. Pewnie towarzystwo dopięło swego :) albo ktoś zatrudnił nową farmę. Ciekawe "chłopaki" czy kolejna trollownia:)

Jak prorządowa trollownia grasowała to było ok, jak teraz jest w drugą stronę to jest ble.
Z ciekawości spojrzałem na te wielce zaminusowane komentarze. Pierwszy "aborcja", drugi "daruję sobie; od czapy", trzeci "polityczny", kolejny aborcja. Dalej mi się nie chciało.

Kolega wyżej także się żalący, pierwszy o "jakieś świni" wielce zdziwiony jak neguje zawartość obrazka "świnka papa" czy jak to się pisze. Dalej nie chce mi się przeglądać.

Ludzie, opanujcie się. Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ. Chcecie plusów to wpasujcie się obowiązujące trendy. Nie chcecie zmienić poglądów, liczcie się z tym, że mogą być minusowane bo są niepopularne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-1 / 7

@Rydzykant i widzisz sam przyznajesz, że epatujesz poglądami religijnymi. Do tego co jeszcze niepopularnego wyznajesz?
Aborcję też widziałem, co jeszcze?

"Nie jetem tak próżny, by myśleć, że nagle wszyscy ateiści z demotywatorów postanowili czytać i minusować wszystkie moje wpisy." Po co? Klikasz minus i lecisz dalej bez czytania :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
0 / 2

@Rydzykant ale ludzie po to mają tą opcję minus aby z niej skorzystać. Może rządu nie popierasz ale popierasz niepopularny obecnie kler, popierasz działania TK w sprawie aborcji. Wystarczy uzbierasz już 20-30 "wiernych" którzy jeżeli się dogadają są w stanie Cię wyminusować i tyle.

A co do minusów nie przejmuję się, mam co najmniej dwóch fanów co potrafią wyklikać wszystko co mogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-1 / 1

@Rydzykant "Robią to ręcznie?" innego wyjścia nie mają :) Recaptcha, której używaj, demoty tnie prawie 100% botów. Na demotach nie zagłosujesz z dwóch kont na jedną wypowiedz, znaczy się zagłosujesz ale musiałbyś tworzyć za każdym razem nowe konto.
Więc bawią mnie te komentarze o jednoosobowym działaniu celem... No właśnie celem czego?
Żeby wstawiać 10 głosów, trzeba 10 komputerów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@Rocannon2
Odnoszę wrażenie, ze mamy do czynienia z prowokatorem, starającym się rozpalić wojnę ideologiczną. Przez 4 miesiące praktycznie wszystkie moje wpisy były celowo "zminusowywane na śmierć". W podsumowaniu "straciłem" jakieś 8000 plusów, czyli ktoś bardzo się starał. Teraz podobna dolegliwość dotknęła Ciebie. W takim razie moim zdaniem, celem atakującego nie jest zwalczanie jakiegoś światopoglądu, tylko sprowokowanie ludzi do wzajemnej nienawiści, prowadzenia "internetowych wojenek" zamiast zwykłych, racjonalnych rozmów.

jedyne co mogę doradzić - zrób to co ja. Pisz i rozmawiaj z osobami zainteresowanymi rozmową, ignorując plusy i minusy. Nie pozwólmy na dalsze zaniżenie poziomu.
Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
-1 / 3

@Rocannon2 Ciężko stwierdzić motywacje tego kogoś, bądź też tej grupy która rozdaje te dodatkowe minusy, uważam podobnie jak Rydzykant, że komuś może tu chodzić tylko o sprowokowanie konfliktu pomiędzy użytkownikami demotów, chociaż nie wykluczam także, że chodzi tu o poglądy. Po kilku miesiącach ciągłego ataku, od jakiegoś miesiąca mam spokój, tylko skoro nie wiem co było powodem ataku, nie wiem też dlaczego od pewnego momentu dali mi spokój. W całej sytuacji wkurza najbardziej to, że przez prawie pół roku od momentu trwania tego procederu, admini nie zrobili nic aby jakoś rozwiązać sytuację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+10 / 14

Z tym iż tutaj akurat nie widzę większego ograniczania wolności słowa, a raczej próbę zapobiegania niepotrzebnego nakręcania się niektórych osób.

Bo te wypowiedzi NIE SĄ usunięte i jeśli tylko zechcesz, możesz je podejrzeć.
Jednak czasem zdarzają się inne sytuacje. Ostatnio np dostałem kilkugodzinnego bana, za pewien komentarz rzekomo niezgodny z regulaminem. Mianowicie wstawiłem zdjęcie pewnej kobiety (od razu nadmienię że normalne, a nie nagie), znanej ze związku z pewnym "łowcą bassów", nadmieniłem iż plotka głosi że została zapoznana w klubie ze striptizem.
Nie wiem gdzie tu sprzeczność z regulaminem, no ale cóż. Aż na biegu sprawdziłem regulamin i jakoś tu się nie wpisuje.
Nadgorliwość? Błąd? A może prywatna preferencja admina? Nie wiem, ale wg mnie admini powinni przytaczać konkretne komentarze czy demoty za które banują. Choćby człowiek wiedział za co to dostał. A domyślam się że musiało chodzić o ten komentarz, bo po "odbanowaniu" już nie mogłem go odnaleźć - został usunięty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2021 o 14:19

avatar rafik54321
0 / 6

@Rydzykant a pomyślałeś też o tym że duża część tych komentarzy jest ukrywana automatycznie? Bo prawie zawsze są to komentarze które mają np -50 (60) komentarzy :/ .

Ok, tylko co da np jeden minus? Nic, lub prawie nic. Chyba że zakładasz że admini specjalnie dowalają minusy użytkownikom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-1 / 5

@Rydzykant podaj mi jak przeskoczyć weryfikację recaptcha botem, podzielę się zyskami :)

"albo z celowa akcją grupki ludzi, zwalczających nie odpowiadające im poglądy." szukaj swojej grupki która będzie Cię popierać :)

Poglądy bardzo mocno przesunęły się do środka i na lewo, zwłaszcza w grupie bardzo młodych i młodych. Kończy się era na prawo po prostu i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+1 / 13

To nie jest ograniczanie wolności słowa tylko wyrażona przez innych użytkowników krytyka komentarza za pomocą oceny. Cenzura byłaby gdyby komentarze przykładowo nie naruszały regulaminu a zostały usunięte lub gdyby w ogóle nie było możliwości ich zamieszczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-2 / 8

@lolo7 pewnie ktoś przestał płacić farmie trolli za popieranie jakiejś opinii nagle zdziwienie, że jednak nie są tak popularni jak sądzili. Opcja druga przelicytowano pierwszą farmę drugą :D

I największy jęk podnoszą osoby o dziwnych poglądach, tak jakby obawiały się, że im nie zapłacą za komentarze :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+2 / 4

@raven000
Nie każdy kto pisze głupoty to troll. Niektórzy po prostu są głupi lub uparci na zasadzie ,,Uważam tak bo tak i nic nie skłoni mnie do zmiany zdania + jeśli fakty przeczą mojej tezie to tym gorzej dla faktów''.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
-1 / 3

@lolo7 "jeśli fakty przeczą mojej tezie to tym gorzej dla faktów" a później jęk bo mi minusy sypią :) Wiem o tym ale znacząca część tego towarzystwa to multikonta, widać to po stylu pisania albo przepisują przekaz dnia.

Czytałem ostatnio ten artykuł
https://spidersweb.pl/plus/2021/03/prawica-przegrywa-internety-lewica-instagram-cenzura-zuckerberg-facebook

Jak jeszcze 10 lat temu liberałowie przegrywali internety, bo za bardzo skupiali się na klasycznych mediach, tak nadrobili zaległości i wypierają całe konserwatywne towarzystwo. Zaczyna się jęk i zgrzytanie zębami.

Po prostu młodzi szybko się udławili udawanym prawicowym skrętem i jak odczuli czym jest prawicowo - konserwatywno - katotalibańskie rządzenie to uciekają od tego. Cały świat przejechał się na konserwatywnych populistach i zaczyna szukać alternatywy.

Artykuł pisze o 2% poparcia dla konserwy w Polsce w śród młodych. A tu wielkie zdziwienie, że poglądy zbieżne z nimi tracą gwałtownie na poparciu. Jak była chwilowa moda na popieranie pisu, konfederacji tak przeminęła i długo nie wróci. Razem z tym nurtem obrywa się kościołowi i ich pochlebcom bo mariaż tronu z ołtarzem nie wyszedł na dobre ani jednym ani drugim. Nagłośnione sprawy pedofili, wtrącanie się w życie społeczeństwa, narzucanie własnych poglądów wszystkim, ruszanie kompromisu aborcyjnego odbija się dalej. Kolejni dostają strzały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MoroCFC
-4 / 8

"wolnosc słowa" tylko dla nieświadomych ameb. reszta do cenzora

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+1 / 11

Zanim się stworzy taki demotywator, warto zrozumieć czym jest ta wolność słowa i cenzura. To co pokazujesz jest jedynie jawnym dowodem na to, że wolność słowa i wolność do własnych poglądów ma miejsce. Dostałeś minusa? Widocznie ktoś się z tobą nie zgadza. Masz 50 plusów przy wypowiedzi? Widocznie dużo osób się z Tobą zgadza.
Te komenatrze nie są usuwane, tylko oceniane przez użytkowników. Tak jak ja mam prawo ten komentarz wstawić, tak Ty masz prawo go zminusować jeżeli się z nim nie zgadzasz.
Chyba, że chodzi Ci o to, żeby nitk nie mógł ocenić czy Twój pogląd jest dobry, czy też jest zły... Bo ta ocena przy komenatrzach właśnie takie ma zadanie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2021 o 15:11

R raven000
-1 / 7

@SkrajnieCentrowy nie no kolego, jak to może być aby poglądy prawicowe, katotalibańskskie czy inne niepopularne społecznie jak pochwalanie działań policji na protestach, występowanie za poglądami ordo iuris nie były plusowane. No jak to tak może być :)

Wygląda mi to, że ktoś przelicytował nadwornych trolli i oburzenie.
Wydaje mi się czy nadal można komentować FB z pełnym imieniem i nazwiskiem:) Tam nie ma ocen.
Skoro jest się dumnym z tych poglądów i chce się nimi dzielić ludźmi to kto broni:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+4 / 4

@tristan3i5 Mam wrażenie, że kilka osób ma tu po prostu kilka kont, wielu użytkowników pisze w sposób bardzo podobny, stąd też może wynikać ten zastrzyk minusów w krótkim odstępie czasowym. Zauważyłem również, że są tu ludzie, którzy są na tyle znani, że już za sam nick dostają minusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+1 / 5

@tristan3i5 kolego jeden z tych minusów jest mój. Sam się przyznaję :) wydawało mi się, że to co na obrazku to pepa czy jak to się zwie. Tak się znam na bajkach, przyznaję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@tristan3i5 dla pełni obrazu powinieneś jeszcze wstawić adres do tego demota ;) . Bo teraz (przynajmniej mi) wygląda to na wyrwanie z kontekstu aby coś udowodnić.
Nie twierdzę że tak na pewno jest, ale to popularna strategia manipulacji, więc rozwiejmy wątpliwości ;) .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@tristan3i5 aha. Ok, ale serio, sam bym pomyślał że to świnka Peppa (chyba tak się to pisze). Więc tutaj to chyba stąd owe minusowanie. Każdy pomyślał że to świnka, a ty napisałeś że nie XD. Bo de facto w tej kreskówce większość postaci wygląda tak samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
-4 / 4

Podaj linka do konkretnego demota bedzie mizna potwierdzic a tak na szczescid mozmna je zobaczyc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 10

U mnie nagle większość komentarzy dostała paczkę minusów i wpadła "poniżej poziom". Niektóre z tych komentarzy były totalnie neutralne i niekontrowersyjne, ale dostały tak samo jak inne. To nie jest ocena komentarza tylko mechaniczne działanie jakiegoś automatu. Trochę na szkodę autorów komentarzy, ale bardziej szkodzi to portalowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-2 / 4

@Banasik Szatan Ci to uczynił. Wiem, bo mi powiedział. Ale za to zostaniesz męczennikiem za wiarę i pójdziesz żywcem do Nieba - to powiedziała Szatanowi na ucho siostra Faustyna, której się dziób nie zgina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2021 o 16:58

R Rydzykant
-2 / 6

Akcja nawiedzonych ateistów trwa. W ten weekend znowu masowo minusowli moje wpisy. Jak bardzo muszą się bać i nienawidzić moich wypowiedzi, skoro tak się zaangażowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@Rocannon2
Klucz postępowania trudno określić, po prostu ktoś robi "krecią robotę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem