Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
765 803
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar sfzgkkp
+17 / 27

Jeżeli kanadyjskie radiostacje zrywają współpracę z Radiem Maryja, bo sieje ono nienawiść, a spółki skarbu państwa i organy państwa, przy poparciu władz Polski, finansują to radio, to jak to świadczy o Polsce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+12 / 14

Przecież jest oczywiste że każdy polityk w PiS musi przejść przez Ojca Rydzyka. To jedyna obecnie trampolina do władzy. Żeby zaistnieć politycznie trzeba Rydzykowi bardzo głęboko lizać pupę dodatkowo obdarowując go dotacjami ze środków wszystkich obywateli w chwili jak się do władzy ów polityk dostanie.

Później każdy z takich skorumpowanych polityków robi wszystko by tylko Rydzyk chwalił go na antenuebradia i dobrze się wypowiadał bo to jest przecięz miejsce gdzie tępi wyborcy słuchają i głosuje jak ów tatuś dyktuje.

Mam nadzieję że TVTRWAM i Radio MARYJA kiedyś zostaną usunięte z MUX oraz z eteru.

Brawo KANADA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
+3 / 3

Przeciwnie, wystarczy je przestać prześladować i penalizować. Niech każda wygada to co jej w duszy gra, bez ścigania, tworzenia atmosfery ucisku i kreowania sztucznych liderów / męczenników za sprawę niezależnie czy chodzi o płody, macice czy regulacje prawne odnośnie kolorów kapsli na butelce. Za krótki czas będzie spokój bo zadymiarze odpuszczą sobie gdy nie można się ponapierniczać z kimś, nawiedzeni będą przemawiać w pustych parkach, a normalni ludzie widząc jakie to wszystko płytkie zajmą się czymś sensownym dla siebie czy rodziny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-1 / 11

"sieje nienawiść" - słowo - klucz, pozwalające banować ludzi wyznających niepasujące nam poglądy, unikając jednocześnie oskarżeń o cenzurę czy brak pluralizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 7

@mwa pamiętasz sprawę Adamowicza z Gdańska?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Paw%C5%82a_Adamowicza
Najlepszy jest fragment, gdy Mordo Juris oprotestowało na zapowiedź prezydentów niektórych miast przeprowadzenia w szkołach na ich terenie lekcji na temat mowy nienawiści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-3 / 5

@sliko
Pamiętam, o jego przekrętach pisała wcześniej np. Gazeta Wyborcza, a zabił go szaleniec który krzyczał że to zemsta za niesłuszny areszt ( "Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała").
Co to ma wspólnego z tematem?
"Najlepszy jest fragment, gdy Mordo Juris oprotestowało..."
A co KONKRETNIE oprotestowało Ordo Iuris? Jakie miało zarzuty do propozycji prezydentów? Czytałeś ich opinię/interwencję czy co tam Ordo Iuris stworzył?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+2 / 10

@mwa "..Kilku prezydentów miast (m.in. Wrocławia, Warszawy i Torunia) zapowiedziało przeprowadzenie w szkołach na ich terenie lekcji na temat mowy nienawiści. Zostały one jednak skrytykowane przez Ordo Iuris i Centrum Życia Rodziny pod zarzutem promowania tolerancji i postulatów feministycznych, uznawanych przez te środowiska za skrajnie lewicowe..." za wikipedią
A jak już jesteśmy przy Mordo - w Niemczech po otwarciu archiwów STASI wypłynęły ciekawe rzeczy - Stasia nie tylko finansowała w zachodnich Niemczech środowiska skrajnie lewicowe, ale też te skrajnie prawicowe, wręcz neofaszystowskie, by lepiej destabilizować tam społeczeństwo. Tak więc teza Pana Płatka, że Mordo jest finansowane przez Kreml, wcale nie jest pozbawiona sensu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-2 / 2

@sliko No czyli wychodzi że to nie miały być lekcje o mowie nienawiści, tylko lekcje o lewicowej ideologii. Znowu "mowa nienawiści" okazała się zwykłym listkiem figowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
0 / 4

@mwa czy wszystko co nie liże d#py Kościołowi jest lewactwem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-2 / 2

@sliko Oczywiście że nie, ale środowiska naukowe preferują walkę na argumenty a lewactwo wyzwiska i kneblowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-2 / 2

znowu? To już chyba 2 raz zrywają tą współpracę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem