Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
143 153
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 7th_Heaven
0 / 6

Jedni się do drugich przyklejają żeby zyskać na sile forsowania swoich racji. Coś jak PSL które zawsze wchodzi w koalicję z rządzącymi, kimkolwiek by nie było. Albo jak Gowin, który zawsze się wśliźnie tam, gdzie coś może zyskać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+6 / 10

Zgadza sie, w podobny sposób lewactwo samo sie zaorało w temacie sportu. Mężczyźni twierdzący iz są kobietami bez problemów wygrywają z prawdziwymi kobietami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-5 / 11

@wojekwiesiek są takie teorie (obie odnoszą się do instynktów pierwotnych) to tylko teorie: jedna mówi, że to przez instynkt macierzyński, kobiety chcą się zaopiekować osobnikiem słabszym stąd inaczej traktują nienormatywne osoby.

Druga tłumaczy zachowanie niektórych feministek, że ich wręcz agresywne zachowania są spowodowane przez pierwotny instynkt zwrócenia na siebie uwagi przez najsilniejszego z samców (i tu nie chodzi o to co ona myśli, tylko o te pierwotne instynkty, które drzemią w mózgu każdego człowieka i popychają go do działania). Pierwotny instynkt do znalezienia samca, który będzie zdrowy i przez to będzie zdolny do spłodzenia zdrowego potomstwa. A jak najłatwiej zwrócić na siebie uwagę w tłumie ludzi względnie do siebie podobnych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 4

@Tibr Hmmm... być idiotką? I to głośną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
-1 / 1

Prawidłowo :) Kobiety są obleśne, potrafią dyskryminować za męsko brzmiące imię i nazwisko. Tfu! Chcemy równouprawnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem