Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
421 428
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar SkrajnieCentrowy
+1 / 9

Podobnie jest z tęczową flagą. Wieszanie jej, gdzie się tylko da, nie zmieni podejścia do homoseksualistów. Potrzebna jest edukacja i wypchnięcie pewnego pasożyta ze szkoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+19 / 25

Jemu wolno, bo jest czarny. Ale niechby coś takiego zrobił biały, to byłby kwik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+11 / 11

Gardzę rasistami. Jednak po ostatnim wywiadzie byłych członków rodziny królewskiej, kiedy pojawiły się głosy, że czarnoskórzy mogą nazwać kogoś rasistą wyłącznie na podstawie przeczucia, zaczynam się niepokoić, że niektórzy woleliby, żebym nie wstawała z kolan tylko dlatego, że jestem biała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
-3 / 3

@kawanalawe Tylko gdzie masz tych rasistów? Obecnie to chyba wobec białych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M macbula
+14 / 16

Prosze, nie piszcie takich głupot. Tak zmarł p. Floyd i tak nie powinno być. Człowiek ma prawo do życia i uczciwego osądzenia. Himalajami hipokryzji jest robienie z niego bohatera, a co gorsza wspieranie jego zachowania tym gestem, z wykłego bandyty, który umarł podczas interwencji policji, gdy zrabowal sklep i do końca nie wiadomo, czy przyczyną jego śmierci było przyduszanie czy też narkotyki, które miał w sobie. Ten osobnik powinien zgnić w więzieniu, a nie umrzeć na parkingu, to fakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kxz
+9 / 9

@macbula Zgadzam się. Tylko mnie bardziej wkur*** fakt że jak policja zabije kogoś białego to jakoś nikt w tym problemu nie widzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M macbula
-2 / 2

Wiele, wiele lat temu mój kolega z ogòlniaka przywiózł gazetę ze Stanów, na pierwszej stronie był opis, jak to biały rasista zabił, co prawda przypadkiem, czarnoskórego bandyte, który włamał się do jego domu, gdzie spała cała. . jego rodzina,. Na czwartej stronie, był opis jak zastrzelony został gostek, który pomylił drogę do znajomych i znalazł się w środku dzielnicy zamieszkałej przez Afroarykaninow. W komentarzu było, sam szukał śmierci, po co tam wjechał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+1 / 1

Kluby podobnie jak korporacje zauważyły że wystarczy gdzieś w marketingu dodać #BLM i już zyski wzrastają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem