Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
489 529
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P peghehe
+23 / 37

widze bojowki zjednoczonych oszolomow gotowe do walki . cos mi sie kojarzy z histori u naszych sasiadow bylli podobni i jak sie skonczylo kazdy kto skonczyl 5 klas podstawowki wie. szczerze sie zastanawiam gdzie ten tepy pajac( zwykle narzedzei w reku niewiele bardziej rozgarnietych) werbuje te swoje bojowki? w szpitalach dla umyslowo chorych? bo nie ma wielu az tak glupich ludzi zeby podazaly za tym cwiercmozgiem( mam taka nadzieje )

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 kwietnia 2021 o 22:40

R raven000
+13 / 15

@peghehe " bo nie ma wielu az tak glupich ludzi zeby podazaly za tym cwiercmozgiem( mam taka nadzieje )" niestety ale jest.

To, że Twoje otoczenie jest w miarę normalne nie oznacza to tego, że brakuje pokładów głupoty, ciemnogrodu i zacietrzewienia w tym narodzie. Są one wystarczająco bogate niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
+4 / 4

@raven000 akurat jestem za tym by jawnie się tacy objawili, oby tylko amunicji naszym stróżom prawa starczyło. A jeśli nie staną po stronie prawa, niechaj ziemia im ciężką będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+14 / 22

Nie pierwsza wojna kościoła i nie ostatnia, jakoś władzę utrzymać przecież trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+10 / 16

SakroBeton potrzebuje równie betonowych łbów swoich wiernych ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+12 / 24

Bąkiewicz to sprytny manipulator. Nie wie tylko, nieszczęsny, że działa w tylko w środowisku kibolskim, a poza nim jest nikim. Żadnej wojny religijnej nie będzie. Poza moherami (nielicznymi) i idiotami narodowcami (nielicznymi) nikt nie zaangażuje się w obronę tej skorumpowanej i przestępczej firmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+7 / 15

I takie coś nami rządzi... Bąkiewicz to przykładny PISowiec. To kiedy te PISowskie bojówki zaczną mordować ludzi to jest kwestia czasu. Jak wróci demokracja to wszystkie bojówki tego typu powinny zostać zdelegalizowane. Za fanatków z innych stron barykady będzie można zabrać się później, bo u nas to skrajna prawica jest najbardziej niebezpieczna (jest przy władzy, ma pełne przyzwolenie na głoszenie nienawiści i ogromne poparcie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+4 / 6

@Cammax z tym ogromnym poparciem to przesadziles , tak w na podlasiu czy podkarpaciu gdzie jeszcze XX wiek nie dotarl nie mowiac o XXI gdzie proboszcz stoi ponad prawem to tak ,ale reszta cywilizowanej Polski probuje sie pozbyc tej zarazy zwanej zjednoczoni zlodzieje i nieudacznicy jedyny problem w tym ze kazdy ciagnie wiozek w swoja strone , jak zaczna ciagnac w te sama to pisdusiach i przy*upasach nie wiele zostanie poza niesmakiem i latami naprawiania czasu ich nierzadu i kradziezy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 10

@peghehe problem w tym, że to nie tylko te 2 województwa. Jest jeszcze lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie i mazowieckie (zwłaszcza wsie leżące na peryferiach województwa). Tam nadal jest wiek XVII, a o znalezieniu się w wieku XXI nie ma tu nawet co marzyć.
To regiony zamieszkane przez rozmodlonych, zdewociałych fanatyków chorych nienawiści, którzy ledwo skończyli podstawówki i zazwyczaj są zwykłą patologią.

Współczuję partii, która odsunie PIS od władzy. Błędów tych nieudaczników nie uda się nadrobić w przeciągu najbliższych kilkunastu lat. To zajmie dekady. Przywracanie normalności i "naprawianie" ludzkiej mentalności zajmie jeszcze więcej czasu. A odnawianie relacji z krajami, którym PIS wypowiedziało wojnę (co prawda tylko dyplomatyczną, ale wojna to wojna) zajmie przynajmniej całą pierwszą kadencję (zakładając, że świat nam szybko wybaczy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+3 / 3

@Cammax
Smutna prawda.
Dewastacja państwa praworządności, relacji mędzyludzkich, zaniedbań inwestycyjnych długo się nie będzie dało naprawić. Jedyne co mnie cieszy że młodzież powiedziała Wypier@lać! po ustawie zaotrzajacej do absurdu aborcję.

Powiem szczerze że takiej nienawiciś jaką wzbudził u mnie PiS i to do współobywateli z ich elektoratu kościoła, instytucji państwowych i kraju że jest już chyba nie do zmiany. Nie ma tolerancji dla takich degeneratów.

Dostrzegam tez ze skłócenie takie kraju i niszczenie jego fundamentów jest na korzyść Rosji bo nas niewyobrażalnie osłabiło. Ale to też wina PO bo to ich błędy doprowadziły że te oszołomy zwyciężyły

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@killerxcartoon smutne, ale prawdziwe. Najgorsze jest to, że na ten moment nie ma partii, która jest w stanie pokonać PIS. Już Hołownia ma większe sznase niż PO.

Z jednej strony cieszy mnie to, że młodzi otwierają oczy, ale z drugiej szkoda, że potrzebny był zakaz aborcji. Gdyby ci sami ludzie obudzili się już wtedy, gdy PIS przejmowało sądy lub zrywało relacje z prawie całą UE, to dziś żylibyśmy już w demokratycznym kraju.

Świeckim krajem nigdy nie będziemy ale niech przynajmniej pedofile poniosą kary, a KK nie wtrąca się do polityki. Przynajmniej nikt z nas nie dożyje tej świeckości, bo co z tego, że na zachodzie Polski jest XX wiek, jak na wschodzie jest nadal XVII, a w innych krajach już XXI (zgodnie z kalendarzem).
Mi KK aż tak nie przeszkadzało dopóki PIS nie doszedł do władzy wspólnie z Kościołem. Żeby coś zmienić w tym zakresie, to ludzie muszą zrozumieć, że bycie wierzącym nie zobowiązuje do wiary w Kościół jako instytucję. Bo KK robi więcej złego dla religii niż wszyscy niewierzący, komuniści, lewica i ktokolwiek z "drugiej strony barykady" razem wzięci.

W sumie to nie tylko na korzyść Rosji, ale też na korzyść innych krajów, których PIS tak bardzo nienawidzi. Rosja będzie mieć korzyść dopiero wtedy, gdy Kaczyńskiemu i Orbanowi uda się zniszczyć UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Cammax
A może jednak będziemy świeckim państwem.. Irlandia też ogromnie się zmieniał. Wystarczył impuls i jawność. Jak to skomentował jeden z mieszkańców . 30 lat temu nie znałem nikogo kto nie chodził by do kościoła.. teraz nie znam nikogo kto by chodził.
Może to koronowirus ale 4 tygodnie temu byłem w niedzielę w podkrakowskiej wsi o godzinie od 11 do 12 .. to chyba czas kiedy powinna być msza i tłumy w kościele.. A tam pustki... może byli na 9 czy 10...? Sam byłem zaskoczony... i 0 samochodów na parkingu przed kościołem .

Może już minęliśmy punkt krytyczny i tylko władza podtrzymuje iluzję religijności. bo od dawna widzę tylko zmniejszanie się ilości ludzi w kościoąlch. W tym koło moich rodziców jeszcze 15 lat temu nie mieścili się w kościele i zajmowali cały plac przed nim z 10 lat temu plac był już pusty ale stali z tyłu i w drzwiach . Teraz ze słów sąsiadki wynika że połowę ław jest wolnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@killerxcartoon zależy od regionów. Jeszcze nie wszędzie dotarła cywilizacja. Wielu ludzi sądzi też, że sam fakt bycia wierzącymi zobowiązuje ich do ślepego posłuszeństwa KK.
My nie będziemy zawdzięczać świeckości (o ile jej doczekamy) rozwojowi cywilizacyjnemu, ale postępowaniu PISu i KK. Bo dzięki nim wielu ludzi przejrzało na oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Cammax
Słusznie..pokazały trochę..
Choć ja uważam ze wiekszosć ludzi przejrzała na oczy po 'tylko nie mów nikomu". Nawet ten palant Terlikowski zaczął zauważać problem jaki przez lata negowal i bronił oprawców.

Wystarczy żę puszczą to po zmianie władzy w publicznej telewizji dla każdego to jeszcze bardziej się to zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+6 / 8

Jakoś mi to pachnie raczej "Obrońcami Kościelnej Pedofilii" niż jakiejś tam wiary.

Schemat jak z nazistowskich Niemiec .... Znaleźć sobie jakąś grupę społeczną i na nich wylać hejt, niech sfrustrowani kolesie mają na kim się fizycznie wyżyć....

Pamiętacie Upokarzające obrazki jak żandarmeria wojskowa pilnowała kościołów? Jak że wstydu żołnierze zasłaniali twarze by ich nie filmować ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar melon84
+2 / 2

ten to ma nasrane w tym łbie ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+7 / 9

Kosciół już od dawna finansuje paramilitarne bojówki Żołnierze Chrystusa, Wojownicy Maryi, Rycerze Chrystusa i temu podobne. Spoko niedługo dojdzie do konfrontacji.. A skutkiem tego będą albo puste albo płonące kościoły. Im więcej kościół ma wokół siebie takich zyebów tym bardziej zraża do siebie ludzi zwłaszcza młodych z miast powyżej 100 000.

A każdemu kto nie rozumie przypominam że dokładnie tak zaczynał faszyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+2 / 2

@killerxcartoon tylko ile jest miast powyżej 100k w Polsce a ile jest zapadłych wioch gdzie proboszcz blisko boga stoi i co powie to święte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KonserwaWolnosciowa
+2 / 4

XD. Już widzę krucjatę z kibolami-sebixami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 kwietnia 2021 o 9:59

avatar buill
+3 / 3

Dobrze że to taka pokojowa wiara

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaynvonCzirne
+3 / 3

Jemu nie odjechał peron. Jemu przyjechało przyzwolenie ze strony Partii i jej funkcjonariuszy, także tych mundurowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WaKukWaJimor
+3 / 3

Ten to już w ogóle odleciał... Ciekawe co mu po drodze w życiu nie wyszło, że tak mu się w głowie poprzestawiało...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+3 / 5

@WaKukWaJimor bardzo duży błąd... próbujesz wyjaśnić coś, co jest tylko zasłoną dymną. Każdemu takiemu cwaniakowi jest wybitnie na rękę, żeby ludzie mieli go za debila bo wtedy nie doceniają jego cwaniactwa. Facet sprytnie się ustawił, założył parę fundacji, na które skutecznie ciągnie kasę z wielu źródeł - zbiórek internetowych, bezpośrednich wpłat na konta-widmo a teraz nawet z programu 1% podatku. Zbiera wokół siebie agresywnych socjopatów, którzy tylko czekają na okazję, żeby kogoś bezkarnie skatować, do tego ich zbroi i szkoli jak partyzantów.
Nie, to nie jest żaden frustrat i debil, któremu nie wyszło. Jemu, wręcz przeciwnie, wychodzi i to dobrze, z każdym rokiem działalności coraz lepiej. Ma za sobą (nawet jeśli nie oficjalnie, to jednak brak reakcji na jego działalność świadczy dobitnie, że ma) służby i partię rządzącą. Kilkunastu - kilkudziesięciu kiboli i bez broni może nieźle nabroić na jakiejś kontr-demonstracji, a jak jeszcze do tego będą uzbrojeni w broń palną to będzie masakra.
Pamiętaj - Hitlera też wszyscy uważali za niegroźnego idiotę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WaKukWaJimor
+1 / 1

@Vinyard Trochę mnie nie zrozumiałeś, ja nie twierdzę, że on jest debilem bo widzę to jak udaje mu się manipulować i niestety są ludzie którzy za tym idą. Sebiksy które chętnie poddają się jego rozkazom pod jego wpływem obawiam się, że mogą pewnego dnia doprowadzić do czegoś, czego naprawdę wolelibyśmy uniknąć. Mnie raczej zastanawia jaką przeszedł drogę i co podczas tej drogi się wydarzyło, że pchnęło go to do fanatyzmu i tak wielkiej nienawiści (bo nie sądzę, aby chodziło tylko o biznes ale on naprawdę wierzy w to co robi a tacy ludzie są groźniejsi niż ci którzy po prostu zwęszyli interes) Od czego się to zaczęło i jak rosło - o to mi chodziło :) Bo nie sądzę, żeby jako dziecko miał, nie wiem, objawienie i nagle zdecydował, że zostanie Żołnierzem Chrystusa czy coś XD Ponadto, zawsze mnie fascynował taki fanatyzm religijny - zwłaszcza wybiórczy typu np. kochaj bliźniego swego ale... a bijmy żydów, homo i kobiety bo co XD Według mnie takie organizacje powinny zostać monitorowane i zdegalizowane ale zaraz będzie krzyk, że wolność itp. a znów w dzisiejszych czasach oni mają jak pączek w maśle bo wiadomo, że rządzącym to na rekę mieć taką prywatną armię...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
0 / 2

@WaKukWaJimor wg mnie takich fanatyków jest na pęczki - po prostu w większości przypadków idzie to w parze z IQ konika polnego i stąd mamy np. kiboli. A ten jest takim "arcy"-kibolem, któremu poza fanatyzmem udało się też wyhodować rozum (albo go odziedziczył - kiedyś słyszałem, że potencjał umysłowy wynika z genów). Więc mamy mieszankę wybuchową - fanatyzm, którzy większość ludzi kojarzy z "lekkim" niedorozwojem umysłowym i do tego tzw. łeb na karku. To jest naprawdę niebezpieczny człowiek - dla wszystkich, którzy nie są jego mocodawcami lub nie są po prostu po jego stronie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WaKukWaJimor
+1 / 1

@Vinyard Dobrze napisane, zgadzam się z Tobą... Boli mnie tylko trochę to, że tak w zasadzie to niewiele mogę zrobić poza bycie wojownikiem antyfanatykiem w necie... Nie chcę też pesymistycznie prorokować, ale kiedy ten pan poczuje się już na tyle pewnie, nie wykluczam fizycznych ataków z użyciem chociażby jakichś bomb domowej roboty... No ale oby nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+1 / 3

@WaKukWaJimor nic nie można zrobić, dopóki prokuratura i sądy nie zechcą zastosować odpowiednich paragrafów - a na działalność Bąkiewicza paragrafy są i to poważne. Dlatego podzielam Twoje obawy co do eskalacji działań takich bojówek. Powiem więcej - ponieważ Bąkiewicz nie boi się publicznie mówić o "użyciu siły fizycznej", jak to sam określa - uważam, że on już czuje się pewnie. Są nawet nagrania jak policja nie reaguje kiedy on sam z dwoma kolegami "pacyfikują" protestującą kobietę. Ba, policjanci nawet schodzą im z drogi... Boję się, że obecna władza wkrótce "spuści ze smyczy" takich Bąkiewiczów i będziemy mieli naprawdę ostre burdy na ulicach przy okazji choćby najmniejszej anty-rządowej manifestacji.
Ale jeszcze mam resztki nadziei, że obaj się mylimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mardlok
+7 / 9

Żeby nie Kościół, to 99% wojen nie miało by miejsca w kartach historii. Kościół jest w większości winny wszelkich wojen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R romanowitch
+4 / 4

Widac, ze ten Bakiewicz, to prawdziwy katolik i chrzescijanin, ktory bardzo powaznie traktuje nauki zawarte w ewangeliach, zwlaszcza te o nadstawianiu drugiego policzka i przebaczaniu....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem