Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
546 550
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ludek_z_lasu
-1 / 1

Poproś o dużą bańkę, tylko na konto chrześniaka co by cię chęć nie naszła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+7 / 9

Ja na komunię dostałem zegarek firmy Q&Q oraz mały telewizor. W sumie nie wiem co połowie rodziny strzeliło do łba, aby kupić akurat telewizor :/ .

Zakup quada dla dziecka w wieku komunijnym to wg mnie totalna GŁUPOTA. Bo de facto dziecko nawet nie powinno jeździć takim pojazdem. 13 lat, dolna granica a do komunii się idzie w wieku 10-11 lat. Ostatecznie quad swoje waży i też w miarę konkretne prędkości osiąga. 50km/h dla dziecka to jak dla dorosłego 180km/h.
Mało które dziecko ma dość talentu aby ogarnąć quada w tak młodym wieku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
0 / 4

@rafik54321 co tam quad na komunie, mój kolega dostał Subaru Imprezę. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@matek1998 zdalnie sterowaną w miniaturowej wersji XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+2 / 2

@rafik54321 otóż nie, dostał auto osobowe od chrzestnego. Kto bogatemu zabroni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+6 / 6

@matek1998 Jeśli to prawda, to kolejny debil. Bo auto nawet jak stoi to kosztuje, zwłaszcza takie subaru, a auto które tylko stoi, niszczeje :/ .
Na komunię, wg mnie maksymalny pojazd jaki można kupić to porządny rower :) . Quada to na koniec podstawówki można kupić :P .


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+7 / 7

Na szczęście nie jestem bierzmowany i nikt nie może wziąć mnie na chrzestnego, dlatego mam święty spokój XD tak się trolluje rodzinkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
-2 / 4

Czy mi sie zdaje, czy coraz wiecej "rodzice" nie umie wychowywac dzieci?
Czy tylko ja bylem wychowywany, ze jadlo sie co bylo ugotowane, a jak sie wybrzydxalo to NIC sie nie jadlo? Albo mozna bylo powiedziec co by sie chcialo na present, ale bylo sue wdziecznym za to co sie dostalo a nie plakalo, ze "blue"?
No ja pdole!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AddNull
+2 / 2

Kurcze, czy to dzieciaki nie ogarniają, że tu nie chodzi o prezenty, czy to ich rodzice tacy durni!

Powiedzmy, że prezenty to już pewna tradycja i wypada dziecku coś kupić jak już się zostało zaproszonym-i tego nie neguję, ale to co niektórzy odwalają to już zakrawa na ludzką głupotę.

Tu chyba nie chodzi o to, żeby chrzestni brali kredyt aby przechwalać się kto kupił droższy prezent.
Wystarczy porozmawiać z dzieckiem i zapytać co chce, często nie są to super drogie rzeczy(kuzynka wymarzyła sobie od chrzestnej rolki-choć jej rodziców było stać, żeby na wigilię kupić jej elektryczną deskorolkę z górnej półki cenowej), najmłodszy brat poprosił nas o żołnierzyki(jako starsze rodzeństwo też chcieliśmy mu coś dać), a jeśli jest to coś drogiego to można zrobić zrzutkę w kilka osób(w końcu w większość gości to i tak rodzina) albo powiedzieć, że dziecko chce pieniądze bo na coś zbiera(kuzyn tak zrobił jak zbierał na pierwszy komputer).
Moja chrzestna nie miała wtedy pieniędzy, a dała mi najlepszy prezent z całej Komunii- załatwiła ze znajomym, że będzie robił zdjęcia jej aparatem, a potem wszystko wywołała i przywiozła w pięknym albumie. Dzięki czemu mam zdjęcia z wszystkimi gośćmi i z całego spotkania-bo akurat mieliśmy zorganizowane ciekawe atrakcje- super pamiątka.

Dzieci w większości(nie wszystkie) naprawdę nie liczą na wiele, chyba że mają szurniętych rodziców (to też nie zawsze przyczyna).
Chyba większość z nas tak ma, że chce dziecku sprawić radość, jeśli jednak nie macie pomysłu zagadajcie z rodzicami(nie kupujcie czegoś na co mogą nie dać pozwolenia np. telefonu, bez wcześniejszej konsultacji) lub samymi dzieciakami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem