Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
857 862
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wojekwiesiek
+16 / 24

Imigranci nielegalnie przekraczają granicę, kiedyś za coś takiego było więzienie, albo deportacja, dzisiaj azyl. I to jest chore, gdy kraje łamią prawo, jakie same uchwaliły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
+12 / 14

@daclaw zobacz sobie co robi cała masa innych gatunków, jeżeli ktoś wejdzie na ich terytorium, prosty test przenieś mrówkę z jednego mrowiska na drugie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
+2 / 2

@daclaw cieszę się, że to rozumiesz i jesteś ponad to, jesteśmy równi tacy sami i należy nam się takie samo traktowanie jako ludzkości. Ja obecnie jestem w potrzebie - podziel się swoimi domowym budżetem ze mną po równo, należy mi się. Ja mogę podzielić się swoimi długami i potrzebami by było uczciwie.
By rysować kreski na mapie lub wierzyć w jakieś rasistowskie więzy krwi czy inne głupoty to naprawdę trzeba być parszywym gatunkiem- powinni takich w psychiatryku zamykać i leczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+6 / 16

Jesteś spóźniony. Na imigrantów Zmiana Dobra (w niewiadomoco) wygrała w 2015, w 2019 było już LGBT, na następnych będzie coś nowego (może kułacy albo spekulanci?).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2021 o 12:44

Q Quant
-1 / 9

@samodzielny68 - oj, LGBT to tak szybko nie zniknie. Nie doceniasz potęgi lobbingu tego ruchu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+2 / 4

@Quant Przecież Populiści i Stękacze nie zamierzali likwidować homoseksualizmu ani rozwiązywać problemu uchodźców; w latach 2005-7 gonili agentów SB i symulowali zwalczanie korupcji, z miernymi sukcesami. Po prostu populistyczny sposób na prowadzenie polityki polega na mobilizacji wyborców wokół jakieś problemu (zwykle wydumanego, realny problem wymaga realnych rozwiązań, a to populistom wychodzi słabo) i doprowadzenie ich do mniejszej lub większej histerii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 kwietnia 2021 o 14:12

D daclaw
+3 / 3

@Quant Nie zniknie, bo stanowi stały odsetek populacji.

Jakieś przykłady tego potężnego lobbingu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KasiaTomek
+1 / 5

Tak z ciekawości, kiedy nie zajmujesz się dzieckiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sevivo
+1 / 3

Właściwie dlaczego imigracja jest hamowana przez ostatni rok? Myślałem, że już ustalono, że oni chorób nie roznoszą i takie myślenie jest niepoprawne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
0 / 0

Powinno być zero jedynkowe prawo. Albo pracujesz i przez 10 lat musisz wykazywać frekwencję obecności w pracy, albo deportacja. Serio nie rozumiem utrztmywania nierobów, jeszcze nie swoich....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+1 / 5

No nie może być! Żeby w tak oczadziałym poprawnością polityczną kraju jak socjalistyczna Hiszpania, ktoś odważył się wywiesić taki baner? Normalnie nie wierzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
+5 / 11

Emigrant kosztuje, a babcia dostaje. I tu tkwi cały problem. Babcia kosztuje różne dotacje, ulgi, służbę zdrowia, dotacje do leków, itp, a jesli ma 426 E emerytury, to znaczy, że jest to emerytura socjalne. Emigrant kosztuje, bo trzeba mu zorganizować dach nad głową i jedzenie oraz naukę języka (zwykły humanitaryzm). Podejrzewam, że w te 4700 wliczono także pensje opieki społecznej itp.
Nie wiem dokładnie, jak to jest w Hiszpanii, ale np. we Włoszech dotacja dzienna na emigranta bez prawa pracy wynosiła ok. 30 euro dziennie, z tym, że emigrant dostawał 5 euro jako kieszonkowe, a pozostałe 25 brał hotelarz, który miał mu zapewnić spanie i jedzenie.
Oni chcieli by pracować, ale do póki ich status jest nieuregulowany, nie wolno ich zatrudniać.
No i przypominam o Polakach, którzy za komuny i w stanie wojennym uciekali na zachód. Też ktoś im dawał jeść i spanie, organizował pracę i naukę. Wtedy to było oczywiste...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michas3110
+1 / 3

Oho hiszpanie się budzą. Tylko trochę za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-1 / 5

Ale jest deficyt demograficzny i kraje europejskie MUSZĄ swoją demografię łatać imigrantami.
Wydatek na imigranta to inwestycja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Truman_show
+2 / 4

Podziekujcie usa bo to oni sa odpowiedzialni za konflikt w syri, to wlasnie z stamtad najwiecej pochodzi uchodzcow... ale oni to jeszcze palicho kilku poznalem cos tam proboja sie asymilowac pracowac uczyc sie No ale reszta z turcji afryki to juz inny temat te zwierzyne ktos tutaj perfidnie prowadzi wmawiajac im jaka Europa jest bogata i naiwna kierujaca sie demokracja i poprawnoscia polityczna tym samym kopiac sobie grob, jeszcze kilka lat i zobaczycie co ta cholota bedzie z bialymi robic dlatego ciesze sie ze Polacy nie sa tolerancyjni dla nich i bardzo slusznie nie jestesmy im nic winni, niech plyna do usa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pabeloo
-1 / 1

@Truman_show
Za konflikt w Syrii jest przede wszystkim zmiana klimatu odpowiedzialna. Przez kilka lat susze doprowadziły do tego, że ludzie zaczęli szukać sposobu na przeżycie w miastach zamiast z roli... a do czego prowadzą przepełnione miasta i bezrobocie, to mieliśmy szansę wielokrotnie oglądać.
USA wykorzystała istniejące niepokoje w kraju o nastawieniu wrogim do załatwienia swoich spraw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tip71
+1 / 1

@Truman_show warto czasami mądrego poczytać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem