Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1266 1299
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 konto usunięte
+11 / 35

A wtrącenie tam nauczycieli ma jakąś własną historię, czy tak na siłę po prostu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 10

Medycy są docenieni jako ogół, natomiast można powiedzieć, że najmniej docenieni są ratownicy medyczni.
Jeżeli tekst jest o medykach to po co wkrętka o nauczycielach?
W kontekście opisanego przykładu dołożenie do tego nauczyciela świadczy chyba o frustracji zawodowej autora, trochę oderwanego od rzeczywistości.
Równie dobrze mógłby się tu wpisać pracownik dyskontu spożywczego, który jest niezbędny w zapewnieniu pierwszych potrzeb ale jakby nie za bardzo nimi się ktoś przejmuje.
Można iść dalej niedoceniani to są "śmieciarze" tydzień strajku i giniemy w smrodzie. Według mnie w kontekście tego pracy ratowników medycznych jest niewłaściwe wpisywać rolę nauczycieli i nie oznacza to, że ich zawód nie jest ważny. Bo jest niezmiernie ważny.
Tylko to tak jakbym nagle wybuchły pożary w całym kraju trwające już pół roku, ktoś napisał historię jak to strażacy są nie doceniani i przemęczeni tak samo jak straż graniczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janekbro
+6 / 24

Nauczyciele te nieroby? Druga grupa zawodowa po górnikach co tylko dej dej bo mnie się należy. Nie żebym coś miał do nauczycieli z powołania którzy na serio podchodzą do swojej pracy, ale spora większość chyba poszli w tym kierunku bo nigdzie indziej się nie dostali. Zweryfikować to można w prosty sposób, są to osoby które prowadzą styl nauczania zero przygotowania do zajęć a uczniowie mają wszystko sami ogarnąć, a jak nie potrafią to zapraszam na korepetycje. Serio? jeśli w normalnych godzinach nie masz umiejętności przekazać minimalnej wiedzy na zaliczenie to taki nauczyciel powinien być pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 6

@janekbro Tak nauczyciele to nieroby... a teraz na nauczaniu online to już w ogóle... bo sobie "bombelki" jaja robią.... i nikt im nic nie może zrobić... a rodzic nie reaguje.. a robią sobie często jaja z nauczyieli już tych starszych... którzy nie za bardzo ogarniają takie programy... i w zasadzie się ich uczą... byłem raz świadkiem takiej lecji online i szczerze nie zazdroszczę nauczycielom... bo to niektórzy robili to porażka rodziców ... takie bydełko hodowane z nie wychowywane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
0 / 10

@Pasqdnik82 Jeżeli nauczyciel zasłużył sobie na szacunek to nawet dzieci hodowane jak bydło nie będą sobie z niego żartować, tylko niestety większość nauczycieli to zwykłe tłumoki którym się robić nie chce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P popsy2
0 / 6

nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+5 / 23

Ratownicy medyczni mają ciężką pracę, ale lekarze? Czas pandemii to dla nich hossa, wielkie żniwa na jednej chorobie i olewanie wszystkich innych. Oczywiście dla tych co mają pieniądze znajdzie się pomoc ale dodatkowo płatna, prywatnie. Nic tak nie odsłoniło patologii w "służbie" zdrowia jak pandemia.
Nigdy wcześniej nie było bardziej prawdziwe powiedzenie: "dziś trzeba mieć zdrowie żeby chorować".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasia107
+9 / 19

jakoś nie spotkałam się żeby jakiś nauczyciel miał dyżur nocny czy świąteczny. Dla nich 40 godzin pracy tygodniowo to już za dużo, dziwi mnie zatem stawianie ich na jednym poziomie z ratownikami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0sy
+5 / 15

hahahaha nauczyciele ciężką maja pracę, od 2 lat siedzą na dupach w domach dejta im bo im sie należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Truman_show
+2 / 8

Jezeli chodzi o nauczycieli to nie bardzo, powtarzaja brednie profesorow ktorzy powtarzaja brednie profesorow i tak w kolo macieja chodzil wojtek bez portek czesto przy tym nie majac podejscia do ucznia zamykajac mu glowe, ratownicy zawsze props.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adder
+5 / 5

nauczyciele o ile są niedoceniani to jednak myślę, że pielęgniarki są bardziej niedocenione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rybery
0 / 14

Zmęczony to jest budowlaniec tyrajacy po 22 godzin w deszczu, śniegu, mrozie, słońcu, upale. W błocie po kolana, często bez toalety wody nie mający gdzie się ogrzać. Ci pogardzani ludzie budują wam domy, drogi, wszystko ale dla was to pijak oparty o łopatę a jakoś tam pseudo medyk bohater bo do pracy przyszedł. To jego praca. Tak samo jak strażak idzie i gasi, dobrze mi za to płacą i emeryturę ma wysoką po paru latach pracy. Skończcie z tym dziekowaniem że to ktoś do pracy przyszedł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+5 / 5

Ratownicy medyczni - wybitnie niedoceniona grupa a to oni udzielają pierwszej pomocy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ajajaj2
-1 / 1

Ja za to pamietam jak ratownicy spieszyli sie do wujka mojego kolegi. Reanimacja w toku od ponad 40 minut, dyspozytorzy przerzucali sie dlugo, ze to nie ich rejon karetki nie wezwa. Jak ratownicy w koncu dojechali to bez pospiechu wyczolgali sie karetki, powyjmowali sprzet, spacerkiem poszli do domu. Wuj zmarl.
Po tym jak widzialam ich tempo, nigdy nie uwierze w slowa „spiesza do kolejnego wezwania”.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wertyko
+1 / 1

@ajajaj2
Procedura kolego. Ratownicy nie biegają. Tak uczą na studiach. Ma to ograniczyć ryzyko upadku i upuszczenia sprzętu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ajajaj2
-1 / 1

Kolezko, gdyby ktorys z nich odpalilby papierosa, to skonczylby go palic jeszcze przed furtka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janvier93
+4 / 12

Nauczyciele? Ta komusza hołota domagająca się szacunku za nic i tresująca dzieci?
Kocham ich jak Jaruzelski górników w 79'.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
6 6agvv7
+6 / 10

Hola hola...nauczycieli w jednym rzędzie z ratownikami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+1 / 3

Każdy kto wybierał ścieżkę kariery w tych zawodach musiał się liczyć z konsekwencjami takiego wyboru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T themark
+1 / 7

Jeżeli mówimy o typowych Ratownikach Medycznych, to faktycznie - 100% Racji !! Jeżeli dodajemy teraz lekarzy głównie na tele pier...u - to sorry ale chyba NIE. A nauczyciele - no to kogoś grubo poniosło !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pereplut
+3 / 5

Nauczyciele? Naprawdę? Pracowałem naprzeciwko szkoły i nie zauważyłem żeby nauczyciele byli szczególnie zmęczeni kiedy wychodzili do domu koło południa po ciężkich 4-5 godzinach lekcyjnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kszysztow
+1 / 3

Nauczyciele???? Chyba cie Qrteczka gości ten tego po bało Ni hu Ja robiom a ty ich gloryfikujesz??? Czy ty chcesz poniżyć tych co naprawde coś robią? tj ratownicy medyczni !!! czy siebie podbić nauczycielu ty @@@@@@@@ uju tu za je bhanu ci Lu thy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbiczek8889
+1 / 1

ładna bajka. na pewno w czasie covida karetka przyjedzie do nadciśnienia... a po drugie bardziej śmieszna herbatka u Tadka w tych kombinezonach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F filarm
-1 / 1

A kierowcy w transporcie to co? Ja wszyscy siedzieli na lockownnach to kierowcy dowozili towary do sklepów i jeździli po całej Europie eksportując z Polski i importując różne towary dzięki którym reszta społeczeństwa mogła siedzieć w domach. O kierowcach nikt nie pamieta

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Escitalopram
+1 / 1

Brzmi mało wiarygodnie, a w leczeniu nadciśnienia tętniczego stosowanie leków w formie iniekcji domięśniowej (zastrzyk w pośladek), z reguły nie jest wykorzystywane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+1 / 1

Niech to będzie prawdziwa historia, wszystko fajnie i można było podsumować w odniesieniu do ratowników medycznych... ale nie, musieli wtrącić nauczycieli całkowicie spoza kontekstu. W jaki sposób te historia jakkolwiek wskazuje nam na zaangażowanie nauczycieli i ich ważną rolę w tej sytuacji? Ano w żaden. Równie dobrze byśmy mogli tu napisać "najbardziej niedocenione zawody to medycy i elektrycy", bo przecież herbatę trzeba było zagotować, a prąd sam do domu nie popłynie bez utrzymania infrastruktury. Konkluzja zupełnie minęła się z całym postem i pogrzebała jego sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArthurFleck
-1 / 1

A jakiś qrwa frajer bredzi, że chce zeby wszystko pootwierali, bo on chce do fryzjera albo na piwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem