Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:01

Policjantka z Arkansas odwiedziła przedszkole, by dać dzieciom cenną lekcję tolerancji. Na przykładzie policyjnego kota - Fuzza, któremu brakuje ogona i przez to ma problem z równowagą, chciała pokazać, że każdy jest wartościowy, nawet jeśli niedoskonały i że żadne wady nie czynią nas gorszymi od innych

www.demotywatory.pl
+
277 296
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K km2bp
-2 / 8

Wiele osób cię nie zrozumie bo uczenie dzieci dobroci wobec kalekiego kociaka to nic złego. Ale też rzygać mi się chce gdy słyszę o tolerancji, równości i bezpieczeństwie. Dlatego postawiłem plus życie to nie bajka a prawa natury są brutalne. Przetrwać mają tylko najdoskonalsze osobniki. Gdy sztucznie faworyzuje się niedoskonałości i wady rozwojowe to gatunek się degeneruje. Co nie oznacza że ludzie mają być potworami pozbawionymi altruizmu. Tylko z nadmiarem tolerancji nie wolno przesadzić żeby nie okazało się że ktoś kto ma jakieś upośledzenie, ciemny kolor skóry, jarmułkę na głowie lub inną orientację seksualną dzięki przyznanym parytetom ma dużo łatwiej w życiu niż ktoś kogo parasol ochronny lewackiej tolerancji nie obejmuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K km2bp
-1 / 3

Zawsze w historii poprawienie natury źle się kończyło przykłady można mnożyć. ale Był taki Mao Zedong który zasłynął najdziwniejszymi pomysłami takimi jak wyłapywanie wróbli. I w efekcie sprowadził głód niewyobrażalną skalę. Krótkowzroczność i nie przewidywanie tego co doraźne korzyści przyniosą w przyszłości. Nie neguję wszystkich osiągnięć cywilizacji ale słabe po urodzeniu wcześniaki które w naturze by nie przeżyły to przeciwieństwo zasady doboru naturalnego to degeneracja gatunku ludzkiego. Zbytnia chigiena i dezynfekcja prowadzi nie tylko do osłabienia naturalnej odporności na patogeny ale też prowadzi do powstania superbakteri odpornych na wszystkie znane ludzkości antybiotyki. Wypienileś jeden pozytyw jakim jest uzdatnianie wody ale co z tego skoro stosowana jest przemysłowa produkcja rolna przyspieszona chodwla i przemysłowa produkcja żywności w której jest tyle pestycydów i chemii że jest to jedno wielkie trucie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+4 / 4

@km2bp i @severino Hawking czy Roosvelt byli niedoskonali. Tammet uznawany za jednego z 100 najwybitniejszych ludzi na świecie, jest niedoskonały, ma autyzm. Natalia Partyka jest niedoskonała a jest mistrzynią świata w tenisie stołowym. Boccelli jest niedoskonały. Zanardi jest niedoskonały a wygrywał wyścigi samochodowe. Daniel Radcliffe jest niedoskonały. Elton John jest niedoskonały i w dodatku jest gejem. Stevie Wonder jest niedoskonały. Peter Dinklage jest niedoskonały. John Nash był niedoskonały ale to nie przeszkodziło mu być jednym z najwybitniejszych matematyków. Ralph Braun (założyciel firmy Braun) był niedoskonały. Lenin Moreno jest niedoskonały. Michael J. Fox jest niedoskonały. Lewis Carroll był niedoskonały. Muhammad Ali był niedoskonały. Woody Allen jest niedoskonały. Charlie Chaplin był niedoskonały. Tony Cox jest niedoskonały. Tom Cruise jest niedoskonały. Cara Delevigne jest niedoskonała. Johny Depp jest niedoskonały. Tim Burton jest niedoskonały. Ryan Gosling jest niedoskonały. Alfred Hitchcock był niedoskonały. Marilyn Monroe była niedoskonała. Dan Aykroyd jest niedoskonały. Will Smith jest niedoskonały. Robin Williams jest niedoskonały. Francisco Goya był niedoskonały. Leonardo da Vinci był niedoskonały i w dodatku był gejem. Jackson Pollock był niedoskonały. Michał Anioł był niedoskonały. David Beckham jest niedoskonały. Chris Rock też jest niedoskonały.

Wymieniać dalej?? Czy wystarczy tylko tych zamknąć w domu aby ludzie ich nie widzieli????

Mam pytanie, brałeś kiedykolwiek jakiekolwiek leki? Tak? To nie odnoś się do praw natury, bo zgodnie z naturą, Ciebie już mogłoby nie być.
Tak jeszcze odnośnie praw natury. Wiesz że homoseksualizm występuje w naturze???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2021 o 11:22

I iposek
0 / 2

@yankers ni cholery nie zrozumiałeś poprzednich komentarzy, a tak a propos występowania homoseksualizmu w naturze, owszem, występuje tak samo jak próchnica, ślepota, zjadanie dzieci rywala i swoich własnych i cała masa innych ciekawostek. To że coś występuje w naturze to jeszcze nie powód żeby to pochwalać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcelinaMarcelina
0 / 0

@km2bp, to nie higiena i dezynfekcja przyczyniają się do powstawania bakterii antybiotykopornych, tylko nadużywanie i niewłaściwe zastosowanie antybiotyków. Higiena i dezynfekcja pozwalają zmniejszyć zastosowanie antybiotyków. Nauka tolerancji i empatii jest bardzo potrzebna w społeczeństwie, a nic tak niedeprawuje jak władza i pieniądze. Zauważ, że często najbogatsi pomagają innym tylko dlatego, że ktoś od Public Relation, tak zarządził aby nie utracić władzy i pieniędzy, ponieważ cel charytatywny ma przynosić zysk, a nie pomagać biednym. Dlatego bardzo ważne jest aby uczyć dzieci, że trzeba pomgać słabszym, szczególnie wtedy gdy nikt nam nie podziękuję, gdy nikt tego nie zobaczy, gdy się ta pomoc nieopłaca. Może świat od tego nie stanie się lepszy, ale na pewno , Ty będziesz lepszym człowiekiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@iposek Pochwalać nie ale wystarczy nie zwracać na to uwagi. Tylko tyle i aż tyle. Jak lesbijki chcą być razem, to dlaczego im na to nie pozwolić?? Niech mają prawa podobne do małżeństwa, tam chodzi głównie o dziedziczenie itd.

Co do zrozumienia komentarza. Spójrz na komentarz @severino. Mówi wprost o promowaniu tylko doskonałości (takowej nie ma), tak więc wszystko co niedoskonałe, powinno być zamknięte gdzieś w piwnicy,
Jak można mówić o niedoskonałym, upośledzonym Da Vincim że był genialny, przecież to promowanie niedoskonałości, upośledzenia, kalectwa czy jak kto woli to nazywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2021 o 15:34

I iposek
0 / 0

@yankers no właśnie, nie zwracać uwagi, nikt nie jest doskonały i to powinniśmy zaakceptować. Co do przykładów które podawałeś, taka np Natalia Partyka może być ideałem sportowca, modelką już słabiej, Stevie Wonder, jest wspaniałym muzykiem i za to go cenimy. Teraz jakoś tak się porobiło że np Daniel Olbrychski czy Janusz Gajos wspaniali aktorzy, mogąc uchodzić za ideał w tym zakresie stają się autorytetem, wzorem we wszystkim, polityka, zdrowie, wirusologia, to chore. Lesbijkom nikt nie broni być razem, ba, mogą tworzyć wspaniałe, przykładne związki. Ale, dzieci z tego nie będzie, więc z punktu widzenia społeczności są niezdolne do wypełnienia podstawowego celu związku i dlatego prawa podobne do małżeństw im nie powinny przysługiwać.przysługiwać nie powinny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
0 / 6

Pewnie to przypadek.... ale lekcji tolerancji udziela sie tu tylko białym dzieciom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@Kocioo Nie, po prostu czarni stanowią około 10% ludności USA a są też stany gdzie jest ich ledwie kilka procent.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-3 / 5

Porażka, ale cóż. Murica!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
+1 / 1

Koty tej rasy... nie mają "fabrycznie" ogonów lub mają ogony w zaniku - podobno kiedyś, pierwotnie, natura "wyposażała" te koty w krótki ogon, zakończony pazurem chwytnym, czymś w rodzaju piątej łapy na której potrafiły zwisać.
W tej sytuacji komentarz o kalekim kocie jest nieco bezsensowny... w filmiku chodzi raczej o coś innego... wystarczy wsłuchać się w audio filmu.
Koty syjamskie (taki widać na foci) nieźle sobie radzą bez ogonów.
Europejskie odmiany sjamczyków, mają bardzo krótki, gruby ogonek, czasami wyraźnie załamany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 maja 2021 o 20:41

W konto usunięte
-1 / 1

Zaraz, ma "problem z równowagą", ale "nie jest gorszy"?
No tak...
Nie jestem łysy, tylko "zarośnięty inaczej"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Orlando73
0 / 2

Do czego przydaje się policyjny kot?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+2 / 2

@Orlando73 Używają ich w dwóch celach. Pierwszy to ocieplanie wizerunku policji i ewentualne odstresowywanie ofiar, drugi to wykrywanie narkotyków. W tym drugim przypadku mają przewagę nad psami, wejdą prawie wszędzie a i sporo ras kotów ma węch o wiele lepszy niż psy. Jedynym problemem podobno jest ich tresura gdzie kończy ją 1 na 40 kociaków.
Póki co tylko nieliczne kraje a raczej miasta zdecydowały się powoli wdrażać koty do służby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2021 o 10:20

avatar Orlando73
0 / 0

@yankers i to jest kapitalna i wyczerpująca odpowiedź. Wielkie dzięki za to

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lusja
0 / 0

To nie "niedoskonalosc" jest powodem naturalnej smierci, ale brak inteligencji. W naturze wszystko jest proste. Male sie karmi, ale duze musi juz karmic sie samo. Jesli duze karmi sie samo, to zyje. Jesli kot bez ogona lub ptak bez oka same znajduja sposoby by przezyc, to zyja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem