Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
291 302
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pisowskagangrena
+9 / 13

w pislandzie nic nie może się odbyć bez bałaganu i burdelu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+1 / 1

Czyli jak zwykle, w weekend majowy dodatkowo dowozili szczepionek do punktów szczepień oraz nawet otwierali nowe czym się chwalili w wiadomościach. A po majówce nie dojechała im dostawa, a że zostali bez zapasów to teraz kicha i przekładanie wizyt, ponowny wybór szczepionek. Ale tym się pewnie w tvp chwalić już nie będą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+2 / 2

Myślę, że to idealnie podsumowuje, kto nami rządzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zdenek117
-1 / 3

Wg mnie dobrze wyszło. W ramach akcji zaszczepili ludzi, którzy już nie wrócą po 2 dawkę. Ci z terminami dostaną Pfizera i potem przyjdą na 2 dawkę. W drugą stronę byłoby to nierealne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar podluka
+1 / 1

Szkoda, że o OPÓŹNIENIACH (Az/Pf etc) wiedziano już... DWA TYGODNIE TEMU! Więc jest to zwykła MANIPULACJA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Atheris97
-1 / 3

Nieistotne w jaki sposób ale zajmuję się szczepionkami. Te Jansseny, które były szczepione w majówkę były z zupełnie innej specjalnie przeznaczonej na ten cel puli, to nie tak, że zabrali te szczepionki jakimś punktom szczepień bo "róbmy propagandę". To, że obecnie jest problem z dostępnością Janssena to zupełnie inna sprawa. Szczepionki Janssen można przechowywać nawet 3 miesiące więc równie dobrze mogli je magazynować już od lutego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio1212
-2 / 2

@Atheris97 Tak tak mieliśmy szczepionki zanim zostały dopuszczone.
I jakbyś nie zaważył nikt nie mówi o tych szczepionkach tylko o drugiej dawce Az i Pf. To te które miały być odłożone wielce.
Może powinniśmy zrobić jak wielka Brytania. Czyli wszystkich jedną dawką a potem drugą dopiero. Przecież nie ma przeciwskazań aby to tak zrobić(póżniej druga dawka).
Ale to by wyszło że nasz rząd kłamie, a tak po prostu zwalimy to na producenta będziemy mówić, że przez producenta tak zrobiliśmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Atheris97
0 / 0

@pawcio1212 Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Nawet jak są braki Astry czy czegokolwiek innego i nie dowożą pierwszej dawki tylko zmieniają na coś innego to drugą MUSZĄ dostarczyć i dostarczają. Jedynie jeśli jest zamówienie na pierwszą dawkę jakiejś szczepionki to zmieniają na inną, a później adekwatną ilość tygodni później dowożą drugą dawkę.
"
Może powinniśmy zrobić jak wielka Brytania. Czyli wszystkich jedną dawką a potem drugą dopiero. Przecież nie ma przeciwskazań aby to tak zrobić(póżniej druga dawka)."
Jakbyś nie wiedział to wszyscy są szczepieni najpierw pierwszą dawką, a kilka tygodni później drugą dawką i wszyscy ci co już dostali pierwszą dawkę mają zapewnioną drugą choćby się waliło i paliło.

Co do Janssena - ta data była takim gdybaniem mającym przedstawić to, że już dawno mogli mieć szczepionki odłożone na majówkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZephKan
0 / 0

Jaka władza taka sytuacja w kraju. Na przyśpieszonych wyborach, które zapowiadał największy jasnowidz Rzeczpospolitej ***, że mają się nie odbyć i nie są planowane należy zagłosować z rozumem by ponownie nie wybierać burdelu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem