Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
675 687
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D daclaw
0 / 4

Bycie człowiekiem, Polakiem, mężczyzną, białym, itp. to nie są żadne osiągnięcia, tylko czyste przypadki. Wywodzenie z samych tych faktów poczucia godności, czy powodów do dumy, szczunku, jest głupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoborg
+2 / 2

@daclaw moim zdaniem lepiej jest mówić drugiemu człowiekowi, że jest wartościowy, wspaniały i zasługuje na szacunek, niż grzmieć na niego, że jest śmieciem, grzesznikiem i powinien przepraszać, że żyje. Pozytywnym językiem i nastawieniem oraz szacunkiem do innych udowadniasz swoje człowieczeństwo i wysoką kulturę osobistą. Natomiast gnojenie innych jest nie tylko chamskie, ale ma negatywny wpływ na ich produktywność. To jest udowodnione naukowo.

Postawa pracowników tej restauracji jest wzorowa i chętnie słyszałabym więcej takich pozytywnych słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F_oxxy777
+4 / 4

W Polsce przedsiębiorca mający restaurację musi wyrzucić jedzenie, bo jeśli będzie dokarmiał bezdomnych to zapłaci gigantyczny podatek od darowizny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
0 / 2

@F_oxxy777 Po pierwsze w polsce to przedsiębiorca ma płacić zus i podatki a restauracji nawet nie może otworzyć bo mu psy przyjdą i rozkradną wszystko co ma na stanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
0 / 6

@Caffa dzień bez twoich gównianych, łzawych melodramatów, to dzień stracony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lemyjones
+1 / 5

Ciekawe jak wzrosły obroty tej restauracji gdy zaczęły się tam pojawiać tabuny śmierdzących żuli?
Uwielbiam takie strzały w kolano. W sumie sanepid na dzień dobry powinien zamknąć taki lokal za brak higieny. Wpuszczanie siedliska zarazków do lokalu to nic pozytywnego.
Dokarmianie żuli to jedynie metoda na podbudowanie własnego ego. "Patrzcie pomagam temu biednemu alkoholikowi któremu nie chce się pracować"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem