Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
202 219
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+15 / 27

Jak mi na płocie ktoś namaluje kutasa, to żaden technik się nie pojawi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Horsman
+15 / 23

@perskieoko To zgłoś sprawę na policję, (tak jak ja to robię) wiesz jak kogoś złapią możesz się ubiegać o odszkodowanie w wysokości oszacowanych szkód, (chłopaczynie który pomalował ścianę na moim bloku, nie darowałem, dostałem jakieś 230 zł na farbę, szkoda że nie można prawnie zmusić tego kto dewastuje do malowania) tak czy inaczej religia religią, ale nie mam tolerancji do osób które bazgrajął po budynkach, ktoś ten budynek będzie musiał pomalować (prawdopodobnie parafianie, albo trzeba będzie wynająć firmę by to odmalowała, a budynek jest duży, więc tacę trza będzie zorganizować, itp) zabawne puki kogoś coś takiego nie spotka, pewnie osoba która to zrobiła ma satysfakcję, ale powinna przynajmniej zapłacić za malowanie, tu chodzi o to by nie było hipokryzji, z mojej strony, nie będę wspierał czegoś, co gdy mi się przytrafi jest uciążliwe, a innym to już nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 21

@sceptykiem_sie_urodzic I cały Twój wywód oparłeś tylko na swoim widzimisie, że Bóg wykorzystuje swojego Syna. Czyli wygłosiłeś idiotyzm na podstawie swojej chorej wyobraźni. Gratuluję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Horsman
+4 / 10

@Iiyrryyr3iit popęd seksualny jest po to by przymusić istotny, do rozmnażania się, podejrzewam że Bóg (jeśli istnieje) to na 100% czegoś takiego nie odczuwa, popęd to jest niedoskonałość, tak jak odczuwanie głodu i pragnienia, bo odbiera część wolności, osoby aseksualne uważają się za bardziej wolnych ludzi, dodatkowo Bóg nie potrzebuje przekazywać dalej swojego DNA, dlatego uważam że nie odczuwa popędu, chyba że mówimy o mitach greckich, gdzie Zeus był niewolnikiem seksu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
0 / 4

Czyli nie ma penisa, bo mu niepotrzebnych?
W takim razie ma układ pokarmowy? Tak w ogóle to on rośnie? Rosną mu włosy? Co ma zamiast penisa ? Ma wosk w uszach ? Itd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
-1 / 5

@Fragglesik Nie wiem czy chorej wyobraźni, ale skoro ludzie się zastanawiają co jest "miłe Panu" a co "budzi jego odraze" - to haloo..... Sam Bóg im tego nie powiedział to jest w sumie wymysł osób które to spisały po "dogłębnych przemyśleniach".

skoro "znawcy biblii" i "boga" tak głęboko analizują i debatują nad jego "upodobaniach" zła i dobra to zaiste chyba też rozważają jego "aspekt" seksualny.

"Idiotyzm na podstawie chorej wyobraźni" - zawsze był twórczy.
Idiotyzmem była chęć latania jak ptaki - latamy
Rozmawiania na odległość - rozmawiamy
Każdy kto pokazał by komórkę komuś ze średniowiecza skończyłby na stosie za szerzenie herezji i posługiwanie się "szatańskimi narzędziami"

;-))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-3 / 3

@sceptykiem_sie_urodzic ,,Przecież zostaliśmy stworzeni na jego podobieństwo wiec nasze ludzkie cechy powinna także do Boga pasować???? w sumie mamy je od Niego!!!" łatwo obalić te wierzenie.
Otóż człowiek i szympans mieli wspólnego przodka, a zatem bóg bardziej przypomina szympansy lub ludzi kiedy byli bardzo zgarbieni i zarośnięci.
To nie jest teoria, tylko fakt taki sam jak kulistość Ziemi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 7

@sceptykiem_sie_urodzic Był też chłop, który wlazł na wieżę kościelną ze skrzydłami i zabił się na miejscu jak skoczył. To, że myślisz inaczej niż wszyscy nie oznacza w większości reformatora. A U Ciebie już z pewnością, bo Twoja wypowiedź (poza tym, że ukazuje zboczenie o którym myślisz), nie daje nikomu nic, nic nie wnosi i niczego nie przesuwa, a jedyne niektórych obraża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
+1 / 1

@falsen ,,nie, mieli wspólnego stwórcę, a nie przodka." no to muszę Ci przekazać smutną wiadomość.
To że człowiek i szympans mieli wspólnego przodka jest tak samo potwierdzone jak kulistość Ziemi.

,,Bóg nie przypomina z wyglądu nikogo ani niczego, co jest ci znane." skąd możesz wiedzieć, skoro ludzkość stworzyła setki bogów.

,,Poza tym Bóg miał jednego syna" nie mógł mieć syna, skoro nie został zapłodniony dzieckiem.
Czyli matka która jest dziewicą i urodzi dziecko, to znaczy że nie ma dziecka, albo magiczne dziecko nie ma ojca.
Jedno przeczy drugiemu i to potwierdza że religia jest mitem.

,,wierzenia nie obalisz argumentami naukowymi" właśnie to zrobiłem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@falsen ,,wg Biblii mógł i miał." biblia nie jest wiarygodnym źródłem informacji.

,,albo o danej wierze na bazie jej podstaw" i tym i tym.
Dzięki nauce obala się informacje z biblii.

,,Dyskusja dotyczy tego, czy zgodnie z tym, co zapisane w Biblii, Bóg może być gejem" wiem i właśnie jest w tym sprzeczność, potwierdzając tym że bóg taki jaki jest w biblii nie może istnieć.
Skoro jest twórcą wszystkiego, zostaliśmy stworzeni na jego podobieństwo, w takim razie jest obojniakiem, czemu nie zapłodnił maryji tak jak robią to ludzie, skoro jesteśmy na jego podobiznę? wychodzi więc że nas oszukał.

,, mimo oczywistych faktóe naukowych religia isnieje i będzie istnieć tak długo, jak są ludzie" wiara w płaską ziemie też jest...
I właśnie dzięki faktom można ją obalić, tak samo jak chrześcijaństwo.

,,NIC nie jesteś w stanie zdziałać, żeby to zmienić, nic nie obalisz, bo ludzie wierzą dalej i wierzyć będą." ateizm jest coraz częstszy, a to że naiwny ludzie nadal będą wierzyć w zmyślone rzeczy i postacie to nie mój problem, że pokazują swój niski iloraz inteligencji.

,,A religia akurat jest faktem" religia jest ludzkim wymysłem, stworzonym jako odpowiedź na pytania, ale bez udowodnienia.

,,Z naukowego punktu widzenia religia nie ma sensu. " no właśnie.
Dzięki nauce religia nie powinna istnieć, ale są ludzie co wolą wierzyć w dawne zapiski, sprzeczne z faktami niż przyjąć fakty jako coś bardziej wiarygodnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
0 / 0

Sęk w tym że mieszasz kreacjonizm z ewolucja. Z biblii big stworzył ludzi takich jakich mamy teraz. Nie ma mowy o ewolucji czyli o wspólnym przodku. W USA jest muzeum religijne gdzie ludzie są pokazani jak żyją z dinozaurami. Człowiek wg ich nigdy się nie zmieniał .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
0 / 0

Głównie ma na celu wykpić ośmieszyć i być humorem dnia a jeżeli ktoś bierze na demotywatorwch na poważnie Alto żal mi tych ludzi bo są ze skrzywionym poczuciem rzeczywistości, nie odróżniają teatru od rzeczywistości. Ciągnąć Twój wątek rozumiem że jak oglądasz film w tv i widzisz np morderstwo dzwonisz na policję zgłaszając to przestępstwo. Jeśli mam rozumieć w takich kategoriach to się z Tobą zgadzam. W sumie można pozamykać wszystkich komediantów i showman bo żartując sobie mogą obrazić ta czy inną grupę społeczną.

Demotywatory to właściwe miejsce na sarkastyczna refleksje a jak ktoś czuje się tu urażony nie chodzi tylko to kościoła i takimi portalami sobie głowy nie zawraca. Może żyć w swoim świecie z klapkami na oczach zatrzymując swój rozwój intelektualny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@falsen ,,istnieje coś takiego jak wiara." tak, np. wiara w płaską ziemie.

,,Więc bezsilnie leżysz i kwiczysz." istnieje przez naiwność i łatwowierność, a więc sam potwierdzasz że jesteś naiwny i łatwowierny :D
(sam się zaorałeś)

,,Więc używając w stosunku do wiary argymentów ze świata nauki jesteś tak skuteczny, jakbyś z miejsca gdzie stoisz pluł na słońce próbując je zgasić." jeden z najgorszych argumentów jakie czytałem...
Nauka obala istnienie bogów.

,, Wiara przestanie istnieć, w momecie kiedy przestanie istnieć ostatni wierny. A na nich argumenty ze świata nauki nie działają." na płaszczaków też nie działają dowody że się mylą, ale to oznacza że mają bardzo niski iloraz inteligencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@falsen ,,zły przykład, bo płaskoziemcy są przekonani, że płaskości ziemi można dowieść metodami naukowymi." a jednak dobry, bo od niedawna płaskoziemcy posługują się dogmatami wiary.

,,Natomiast wiara może być całkowicie oderwana od świata nauki" czyli jest fikcją.

,,Już lepszym przykładem jest latający potwór spaghetti." to zostało zrobione dla żartu.

,,wiara istnieje z wielu innych przyczyn i masa jest osób wierzących, których czubek paznokcia ma większą wartość i wiedzę niż ty." ilość wierzących ciągle spada, akurat gdy technologia się rozwija, hmm.
Większość wierzących są to starzy ludzie, zacofani, odrzucający nową technologię w tym naukę która przeczy im wierzeniom.

,,Zwyczajnie nie jestem na tyle ograniczony umysłowo (jak ty)" przewyższam inteligencją Ciebie wielokrotnie.
Wierzysz w jednego z setek bogów, twierdzisz że homoseksualizm nie jest normalny - zdrowy i przeczysz definicjom...

,,Nic tam nie rozdają, nie sprzedają, nie demonstrują, nie uprawiają sportów, a ci jednak tam są" zależy jakiej wiary, a większość osób chodzi z przyzwyczajenia.
Podobnie jest z aktualnymi chrzcinami.
Wiele rodziców robi to by mieć z głowy kłótnie z starszą częścią rodziny lub robią to bo: inni też to robią.
Zdecydowana większość osób uważających się za wierzących, nie zna nic, albo zna lecz bardzo mało na temat tej wiary którą rzekomo wyznaję.
Np. aktualnie ogromna ilość par nie jest małżeństwem jeszcze a ma dziecko/ci.

,,oczywiście że tak. Tylko że nie rozmawiamy o istnieniu bogów, a o istnieniu wiary" dyskusja dotyczy religii, a religia dotyczy bogów, więc to jest jeden temat, ale próbujesz się wykaraskać z niego, bo brakuję Ci argumentów.
Posługujesz się fałszywym tropem.

,, Gdyby nauka udowodniła istnienie boga, to by przestała być wiara, tylko zwyczajnie byłaby to wiedza. Coś zaczyna świtać, czy jeszcze za trudne?" po prostu wiele ludzi woli wierzyć w życie po śmierci i wmawia sobie jak i dzieciom że jest niebo i piekło...
Coś w stylu praniu mózgu.

,, Bo zaprzeczanie istnieniu wiary jaest tak głupie, jak zaprzeczanie istnieniu grawitacji." wiara jest ludzkim dziełem, a grawitacja dziełem natury... fajne mieszanie tematów :D
Tu posługujesz się błędem formalnym.

,, miej świadomość, że będzie to oparte poniekąd o wiarę właśnie." Ty sam potwierdzasz swoją naiwność i łatwowierność, a więc ja mam dowód że taki jesteś, a nie że to moje wierzenie.
To Ty idziesz w ślady płaszczaków, nie ja.
Ja mam na obronę informację z wiarygodnych źródeł naukowych, słowników, encyklopedii i wikipedii, a Ty co masz na obronę? chłopski rozum?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@falsen Oj, ktoś tu spamuje.

,,Jeśłi coś jest oderwana od świata nauki, tak jak sztuka, kultura itd. to nie znaczy, że nie istnieje." sztuką może być obiekt, coś co istnieje, jest dowód, a wiara już nie.

,,Próbuj dalej udowodnić, że coś, co istnieje od tysięcy lat w sposób udokumentowany historycznie, tak naprawdę nie istnieje." nie ma dowodów na zmartwychwstanie, potop, sodomę i gomorę, duchy, duszę, demony.

,, co oznacza, że istnieje też wiara. Próbuj dalej." istnieje tylko wiara, a nie to w co wierzą.

,, ja nie muszę niczego bronić. To ty chcesz udowodnić (bezskutecznie), że nie istnieje coś takiego jak wiara." przekręcanie czy zmiana tematu to Twój styl.
Jedynie potwierdzasz mi rację, więc dziękuje.

,,taką dziedzinę NAUKI dowodzącą temu, że religie istnieją i uwzględnia je rónież świat nauki" istnieją przez ludzki wymysł, a nie przez naturę.

,,No niestety, jesteś najgłupszy, bo nie odróżniasz fikcji od realiów." obaliłem wszystko co napisałeś.

,,Twoja napinka pięciolatka wygląda tak" zmiana tematu.

,,Bóg - postać fikcyjna istniejąca na zasadach opisanych w literaturze fikcji zwanej Biblią, która się nie trzyma kupy pod żadnym względem nauk ścisłych." jedynie potwierdziłeś moje zdanie co do ,,prawdziwości" biblii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@falsen ,, dokładnie tak, BRAWO, piątka jasiu, dotarło, klika dni zajęło," cały czas to piszę...

,,TAK, wiara istnieje, chociaż NIE istnieje to, w co ludzie wierzą." nigdzie nie pisałem czegoś innego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+2 / 10

No to trzeba będzie przesłuchać Boga...A co będzie jak się przyzna, że jest gejem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dru06
-1 / 3

Poszukiwany żywy lub martwy, wysoki około 2.5 metra wzrostu, kolor włosów złocisty, ubrany w tęczowy sweter z emblematami błyskawicy na piersi, były działacz platformy obywatelskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+2 / 6

nie wiem co śmieszniejsze, gimboateizm czy nalot policji w sprawie grafiti

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
-2 / 8

Spróbujmy rozkminić to bez emocji. Bóg, ten w którego wierzą katolicy, czyli ten który powinien być w Polsce najbardziej znany. Zrobił dziecko zamężnej kobiecie, więc to by wskazywało że gejem nie jest. Z drugiej strony zrobił bez zbliżenia seksualnego. Zgodnie z naukami Kościoła nie ma żadnej żony, ale też nie jest jasno określone że ma płeć męską, ani nawet że w ogóle ma płeć, ergo może nie posiadać żadnych preferencji seksualnych. Jednakowoż jako istota wszechmocna i doskonała może też mieć wszystkie (preferencje seksualne) - czyli znowu przesłanka za tym że gejem nie jest, a przynajmniej nie tylko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neltisen
+4 / 4

Następnego dnia:
"Technicy ustalili, że jest to farba w sprayu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mario391978
-1 / 5

No ten ktoś pomyślał, i bynajmniej na prawnika kasy nie będzie musiał wydawać, gdyż dostanie go w gratisie od opozycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aliol
+1 / 5

Bóg nie jest cielesny. Jest bytem doskonałym. przestańcie pisać brednie i głupoty. Wierzycie czy nie wierzycie odrobina filozofii i logiki jednak obowiązuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 2

@aliol
Zależy który. Bóg w którego wierzą chrześcijanie i żydzi posiadał przynajmniej jedną cielesną formę. Pierwsza to płonący krzak - wspólna dla chrześcijan i żydów. Druga to Jezus - tylko dla chrześcijan, chociaż na dla wszystkich gdyż nie wszystkie odłamy chrześcijaństwa uznają boskość Jezusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
+1 / 3

@aliol ,,Bóg nie jest cielesny. Jest bytem doskonałym." i postacią fikcyjną.
Łatwo obalić te wierzenie.
Otóż człowiek i szympans mieli wspólnego przodka, a zatem bóg bardziej przypomina szympansy lub ludzi kiedy byli bardzo zgarbieni i zarośnięci.
To nie jest teoria, tylko fakt taki sam jak kulistość Ziemi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Peppone
-2 / 2

A jakby ktoś napisał: "Bogu to pedał"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komivoyager
+1 / 3

Niech ci urażeni udowodnią, że nie bóg nie jest gejem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tiwi
0 / 0

Ktoś kto został wymyślony nie może być gejem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Keroq
+1 / 1

wandalizm to przestępstwo i należy je karać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+1 / 1

@Keroq zgadza się z dlatego też oczekuję, że złapany sprawca dostanie zarzut niszczenia mienia i za niego odpowie naprawiając elewację na swój koszt a także robotami społecznymi przy sprzątaniu przestrzeni publicznej dla nauczki. Obawiam się tylko, że może dostać w pakiecie zarzut obrazy uczuć religijnych i stać się symbolem kreowanej ostatnio "wielkiej krzywdy" kościoła w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Keroq
0 / 0

niestety pewnie tak będzie - dlatego tym bardziej należy nie popierać żadnych aktów wandalizmu :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem