Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1326 1434
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R rafal199
+39 / 57

@mafouta Tak się zabawnie składa że aby kierować się rozumem w pewnych tematach trzeba mieć odpowiednia wiedzę o czym wie każdy kto się kieruje rozumem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+23 / 37

@mafouta, to właśnie wszelkiej maści zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że kierują się własnym rozumem, a potem, żeby potwierdzić swoje racje, polecają posłuchać jakiegoś debila na YT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+24 / 30

@mafouta -- Przeciętny człowiek, czyli pewnie 99% ludzi, nie ma żadnej wiedzy na ten temat.
Aby zatem mieć jakieś zdanie, możemy opierać się na wiedzy tych, którzy mają o tym wiedzę, opierać się na wiedzy autorytetów.
Swoim rozumem jak najbardziej warto się kierować, ale tylko w dziedzinie, w której mamy jakąś wiedzę.
A jeżeli analizujemy różne opinie, to z pewnością za bardziej wiarygodną uznałbym opinię profesora danej dziedziny, niż przypadkowego gówno-wiedzącego gościa z Internetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+20 / 28

@mafouta Jesli 100 profesorow mowi to samo, ale nie pasuje to do twojego swiatopogladu, a jeden mowi cos co pasuje pod twoj swiatopoglad to posluchasz tego 1, a innych uznasz za spiskowcow, oplacanych przez rzad, albo costam innego. To jest problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+5 / 11

@mafouta Trudno porównać wiedzę przeciętnego "Kowalskiego" po LO z wiedzą profesora nauk medycznych, szczególnie w temacie leków i szczepionek (przypuszczam, że i w większości tematów będzie to jednak również mocno miażdżące porównanie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar calvus1966
+4 / 22

@JanuszTorun To bardzo interesujące... tylko jeśli połowa lekarzy i profesorów nie zgadzają w danym temacie a media cenzurują każdego kto powie coś złego o szczepionkach, to ja mam ufać tym którym pozwolono mówić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H haal
-5 / 9

@polm84 99 Professoren und du bist verloren. A intuicja, rozsądek albo nawet fakt, że wyraz powszechny, a dokładniej masowy występuję w słowie broń masowego rażenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar amroth7
+3 / 5

@LowcaKomedii 98% lekarzy i profesorów jest zgodna w temacie szczepionek w ogóle,ale co do szczepionek na covid, które są na razie eksperymentem medycznym już takiej zgodności nie ma

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szuszutoja
0 / 0

Ad. 2. To że w przeciętnym portalu napisano, że nie są, nic nie znaczy. Te szczepionki są w trakcie badań klinicznych do 2023-2025 roku, a przez EMA są dopuszczone warunkowo. Ergo, są eksperymentem medycznym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@JanuszTorun dokładnie, do tego można poszukać sobie wypowiedzi, opracowań różnych autorytetów.. nawet jak oba autorytety mają trochę inne zdanie.. można posprawdzać.. przeanalizować, posłuchać/poczytać ze zrozumieniem, wsłuchać się w argumentację i wyciągnąć z tego wnioski.... i poprzecież w całości, lub częściowo jednego lub drugiego.. albo tego 10tego.. Niestety wielu ludzi wierzy w jakieś słowa z internetu, słowa jakichś blogerów na YT którzy opierają się albo na własnych "badaniach" których nie robili.. albo na badaniach jakichś z mało wiarygodnych źródeł ale potrafią to przedstawić w sposób, jakoby to były badania światowej klasy ekspertów i badaczy .. a przeciętny słuchacz blogera tego nawet nie sprawdzi a weźmie to za pewnik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MadeMyDay
+6 / 68

Czyli dziewczynka znała się na gównie dlatego na szczepionkach i ich konsekwencjach także się zna? Naukowcy wciąż badają, a ona wie lepiej, bo zna się na kupie? Dobrze zrozumiałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+8 / 30

@MadeMyDay, źle zrozumiałeś. Ona nie powiedziała, że zna się na gównie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+16 / 54

@MadeMyDay -- Nie. Niczego nie zrozumiałeś.
Nikt nie twierdzi, że ona zna się na szczepionkach.
Być może dlatego przeglądała ulotki na ten temat, aby dowiedzieć się czegoś od kogoś, kto się na tym zna.
Natomiast facet, który zapewne nie wie nic na temat szczepionek, chciał jej poopowiadać na temat czegoś, o czym gówno wie, ale wydaje mu się, że wie lepiej od autorytetów w tej dziedzinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
-1 / 17

@JanuszTorun "Być może dlatego przeglądała ulotki na ten temat, aby dowiedzieć się czegoś od kogoś, kto się na tym zna."
Na ile obiektywny jest autor ulotki? Pytam bo czytałem różne ulotki i zawsze wychodzi na jedno - rzecz której tyczy się ulotka jest dla mnie dobra i powinienem skorzystać z oferty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ProbabilityBatman
+5 / 11

No jasne! Jak chce sie dowiedziec czegoś o firmie Google to Googluje informacje na temat firmy a jak chce się dowiedzieć czy Pepsi jest dobra dla mojego zdrowia to czytam ulotke na opakowaniu butelki. Proste, lol.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+4 / 16

@JanuszTorun . Skąd wiesz, że "facet zapewne nie wie nic na temat szczepionek"? Może jest wybitnym szczepionkologiem? To że gówno wie na temat gówien nie oznacza że nie może być ekspertem w innej dziedzinie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar calvus1966
-1 / 15

@MadeMyDay Dokładnie jest tak jak to zrozumiałeś. Ci któzy się znają na gównie, wiedzą wszystko na temat tych ekserymentów biologicznych nazywanych szczepionkami. LOL

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar calvus1966
+3 / 11

@JanuszTorun Ten kawał działa w obie strony.... Pro-szczepionkowiec próbował przekonać dziewczynkę która przeglądała ulotkę o ubocznych skutkach Pfeizer.że szczopionki są skuteczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+19 / 33

A teraz można zamienić antyszczepionkowiec na Pisowiec/Peowiec, lewak, katol, komuch itd. w zależności od mody i sprzedawać tą starą historyjkę na demotywatorach do usranej smierci .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+14 / 36

Ale bieda ten demot. Pseudofilozoficzna bieda. Jestem więcej niż pewna, że większość astrofizyków nie ma pojęcia, czemu koń sra placki a nie bobki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 7

Bo to zwykła manipulacją. Nie ma ludzi, którzy znają się na wszystkim. To oczywiste. Ale n7zna w danym okresie 8nteredowac się czymś, posiąść wiedzę i się nią dzielić. Jeśli jednak spotka się kogoś kto się z nim nie zgadza to warto podyskutować. Tu nie było dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+1 / 9

@7th_Heaven Tu nie problem, zeby typ się na gó ie znał ale w ogole na czymolwiek o czym chce podyskutowac. Czytanie ze zrozumieniem boli ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
-1 / 9

@aaakotkidwa "...Czytanie ze zrozumieniem boli ;)"
Przeczytaj jeszcze raz historyjkę z demota. Ale zamiast antyszczepionkowca czytaj ekspert wirusolog. Daj znać gdy dojdziesz do innych wniosków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ProbabilityBatman
-1 / 13

Polac mu. Ja stawiam pol swoich krypto, ze dr Faucii nie ma pojecia czemu jelenie srają bobkami. A jest na swojej pozycji od 3 prezydentow a Gates w 2018 dal jego instytutowi skromne 100 milionów dolarow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skromny
+8 / 10

@aaakotkidwa Przecież ten demot to marna przeróbka tego typu demotów z długą brodą: https://demotywatory.pl/4974497/Gowniany039039-temat,https://demotywatory.pl/3740123/Mala-dziewczynka. Równie dobrze możesz tutaj wstawić: lewaka, prawaka, feministkę, pisowca, powca, korwinistę, komucha,murzyna, białego, julkę, chada, incela,karynę, katola, kibola, wyznawcę religii pokoju, terrorystę, staruszkę, siebie i kogokolwiek innego. Efekt będzie ten sam: jest to głupie, jak ktoś się nie zna na jednym temacie, nie znaczy, że nie zna się na niczym, szczególnie jeśli nie jest to mu do niczego potrzebne, prawdopodobnie Ty Też tego nie wiesz. O Tym również świadczy jeden z najbardziej plusowanych komentarzy z jednego z tamtych demotów: 'Do tej historii można podstawić 90 letnią staruszkę i będzie to samo, można podstawić gadającego psa i wyjdzie to samo. Głupie.'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2021 o 17:06

7 7th_Heaven
0 / 8

@aaakotkidwa ciebie w ogóle widzę myślenie nie boli bo nie używasz. Wypada się znać na tym, o czym chce się dyskutować. Nikt nie zna się na wszystkim, ale to nie tyo chciał gadać i gównie, tylko dzieciak. Ta opowieść po prostu jest bezdennie głupia i nawet nie udaje mądrej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
+7 / 11

W tym przypadku bardzo często "autorytety" mają zupełnie różne zdania i stąd ten dysonans społeczny i różnego rodzaju teorie spiskowe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+7 / 11

U mnie na takich specjalistów mówiona że to idioci którzy sprowadzą Cię do swojego poziomu głupoty a potem pokonają doświadczeniem.

I oczywiście że tematem na który ten idiota się zna jest temat związany z kupą. Podobnie jak płynęła kupa w wiśle za sprawą trzaskowskiego. No temat na długie miesiące pasjonujący wszystkich i nadający się na główne wydania dzienników i pierwsze strony gazet. Kupa w wiśle.

Co do antyszczepionkowców. To rzeczywiście większość z nich po prostu szuka jakiś teorii spiskowych. Natomiast jak wszędzie ważny jest kontekst. Np w przypadku covida, ktoś kto uporczywie unikał lasów, nosił przyłbice i siedział w domu kiedy dowiedział się że z tymi lasami to pomyłka, z przyłbicami to może iść na Grunwald a do zakażeń praktycznie nie dochodzi na zewnątrz(raport cdc), to może mieć delikatną awersję do tego co mu się każe robić.

I choć szczepionki to naprawdę najbardziej sensowny sposób walki z covidem ze wszystkich które serwuje nam rządy różnych krajów, o tyle kontekst nie jest zbyt dobry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+9 / 21

mimo wszystko każdy powinien decydować o tym czy chce brać udział w eksperymencie medycznym czy też nie. skoro będąc zaszczepionym i tak mogę przenieść chorobę oraz zachorować to wolę polegać na swojej odporności zamiast pchać w siebie szpryce o której skutkach ubocznych dowiemy się za kilka lat :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+6 / 8

Anegdota dla ubogich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
+4 / 18

@handlasz postaraj się lepiej następnym razem. Pomogę Ci w tym.
1. Antyszczepionkowcy nie rozmawiają na temat szczepionek z dziećmi tylko z ich rodzicami i innymi dorosłymi.
2. Mała dziewczynka w kolejce do lekarza musiała być pod opieką dorosłej osoby. Żaden opiekun nie pozwoliłby na to aby obca osoba zagadywała dziecko na temat szczepionek.
3. Małe dzieci zazwyczaj nie czytają ulotek, zwłaszcza o szczepionkach.
I najważniejsze, największy na świecie autorytet w kwestii szczepionek także nie potrafiłby wyjaśnić kwestii "zwykłego gówna".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
0 / 10

By nawet wspomnieć o wirusologii i biologii trzeba mieć doktorat z weterynarii, mechaniki, pływania w akwalungu, lotnictwa, matematyki, j. polskiego, angielskiego, fizyki kwantowej, informatyki, elektroniki, i strzelectwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+5 / 15

Jeśli masz w swoim bezpośrednim otoczeniu osoby mocno dotknięte skutkami szczepień, a jednocześnie nie masz osób mocno dotkniętych Covidem, to wnioski na temat szkodliwości szczepionek bardzo łatwo wysnuć.
Poza tym, nie sądzę, by poszczególne kraje wycofywały się ze szczepień danymi szczepionkami bez powodu. Badania na temat szczepionek jak najbardziej są dostępne. Co mówią, to każdy potrafi sobie sam sprawdzić. Nie koniecznie są to same superlatywy. Tak jak przy każdym leku.

A co do programu szczepień, to uważam, że jest do dupy. Główne zarzuty, jakie mam do niego, to to, że nie informuje ludzi szczepionych o objawach skutków ubocznych. Każdy kto jest szczepiony, powinien dostać broszurkę odnośnie tego, jakie objawy może sobie zbagatelizować, a jakie powinien wziąć na poważnie i dzwonić po karetkę/udać się do szpitala z kimś. Nawet jak nie dają broszurki, to TVP powinno o tym informować. A informują tylko, żeby się szczepić. "żeby nie straszyć ludzi". No fajnie, niech umrą w błogiej nieświadomości, że nastąpił jakiś rzadki skutek uboczny szczepionki, który został już zbadany i może być powstrzymany (chociażby częściowo), bo z problemami kardiologicznym lekarze radzą sobie całkiem nieźle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2021 o 16:55

avatar Jeremi978
+1 / 7

Ale mnie czasem drażni ciemnota. Chcą nas zdepopulować kurła! :o Tak, i kto będzie robił za psi c**j w fabrykach czy sklepach dla bogaczy? Bill Gates wybije wszystkich ludzi i będzie sam ziemie kopaczką uprawiał? Mój prehistoryczny przodek wspinał się na drzewa czy góry bez zabezpieczeń z bosymi nogami i przetrwał, spłodził potomstwo. Mój pradziadek ułan potrafił wetknąć Niemcom lance w śmigło dwupłatowca i go zepsuć. I też przeżył i spłodził potomstwo! A mnie zabije jakaś mała szczepionka? Ultra covidianie jak i ultra antyszczepionkowcy są takimi samymi strachajłami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
-2 / 4

@Jeremi978 A najważniejsze to wybić mnożących się na potęgę białych w przeludnionej Europie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+2 / 2

@korn82 Ty tak serio? O.o

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
-2 / 2

@Jeremi978 ja nie, a ty? :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-4 / 6

@Jeremi978 Ale wiesz, że depopulacja to nie likwidacja społeczeństwa? Wiesz, że dla takiego bogacza jak Bill Gates nie po trzeba 7 mld ludzi na świecie, wystarczy 3 mld, które będą za niego uprawiać ziemie bardzo nowoczesnymi, wydajnymi maszynami. Świat jest na skraju przeludnienia i tak czy inaczej czeka nas depopulacja lub śmierć głodowa na większą skalę niż ta w Afryce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+4 / 4

@kierowcazetora Lecz się chłopie na nogi, bo na łeb to już za późno! Jedna bakteria jak dżuma w średniowieczu i Bill sobie sam będzie kopaczką kartofle kopał i procą pasterską od zwierząt Ziemia może pomieścić jeszcze wielu ludzi. A bogaci mają rozrywkę. Wojny. :) Mają przed kim szpanować, do kogo przemawiać, dzięki większej liczbie pracowników są jeszcze bogatsi, a ich ego rośnie jak balonik z helem! :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skromny
0 / 2

Nie chce być adwokatem diabła, tylko narzucają mi się pewnie odpowiedzi
@Jeremi978 'Mój prehistoryczny przodek wspinał się na drzewa czy góry bez zabezpieczeń z bosymi nogami i przetrwał, spłodził potomstwo. Mój pradziadek ułan potrafił wetknąć Niemcom lance w śmigło dwupłatowca i go zepsuć. I też przeżył i spłodził potomstwo! A mnie zabije jakaś mała szczepionka' Zapomniałeś dokończyć - a Ty się boisz małego wiruska. Nie, porównanie wielkości 'przeciwnika' nie świadczy o tym, czy jest on groźny, czy nie. Z resztą, chyba nie powiesz, że boisz się małych substancji: https://www.medonet.pl/zdrowie,siedem-trucizn-najbardziej-niebezpiecznych-dla-czlowieka,artykul,54842022.html 'Bill Gates wybije wszystkich ludzi i będzie sam ziemie kopaczką uprawiał' maszyny, Al? Ludzie z biedniejszych terenów
@korn82 'A najważniejsze to wybić mnożących się na potęgę białych w przeludnionej Europie :D' Dobrze, że ci biali garną się do roboty za pół darmo, a nie ... czekaj: https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8143226,niemcy-polak-praca-szparagi-pieniadze.html. Jakbyś chciał mieć społeczeństwo darmowych niewolników, to kogo byś wpierw wybił?
'A bogaci mają rozrywkę. Wojny' Na wojnie zazwyczaj widzisz przeciwnika i możesz ja przegrać. Historia pokazała, że otwarty konflikt to pokazanie wszystkim, że to jest tyran i on nie chce dobrze, co może spowodować otwarty bunt. Dużo lepiej jest wmówić ludziom, że to dla ich dobra. Teraz podczas pandemii odebrano ludziom część praw, przy normalnych warunkach ludzie by się tak łatwo nie zgodzili.

Kolejna sprawa, szczepionki moga rzeczywiście działać, ale mogą służyć jako pretekst do wprowadzenia social credit score na reszcie świata. Dzisiaj nie będziesz mógł wejść do pubu bez szczepionki, a jutro dorobią kolejne kryteria

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+1 / 1

@skromny Maszyny? Maszynie pokażesz zwykłego czarnucha to powie że to Obama. Człowiek o wiele łatwiej i taniej się reprodukuje niż maszyna. XD Już widzę jak jakieś skąpiradło chce nas zastąpić drogimi robotami. Wyjaśnij mi jedno. Po co wytępiać idealnych niewolników polaczków, skoro się nie buntują przeciwko tak dziadowej władzy? Nam depopulacja nie grozi. XD Przetrwamy jako niewolnicy PISSLandii Północnej! XD :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skromny
0 / 0

@Jeremi978 Fajny ten idealny niewolnik, którego nie zagonisz do roboty za pół darmo na szparagach. Coś słabo ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@skromny Nie buntuje się! Za to za pół pensji Niemca już da! ;P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skromny
0 / 0

@Jeremi978 To dalej słaby niewolnik ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RazzleMan88
+4 / 6

I chcesz mi powiedzieć, że mała dziewczynka tak zaorała faceta? Nie mówię że niemożliwe, ale mało prawdopodobne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 4

@RazzleMan88 Zaorała go wiedzą na temat gówna. No rzeczywiście. No bo wiadomo gówno to coś na czym każdy powinien się znać i co ludzi interesuje. Jak gówno płynęło w wiśle to mówili o tym we wszystkich wiadomościach. To gówno, fekalny humor to jest właśnie to czym powinieneś się interesować.

A jak się nie znasz na gównie, to właśnie można Cię ZAORAĆ w dowolnej dziedzinie odwołując się do gówna. Aż mi się idiokracja przypomniała gdzie w sądzie właśnie w ten sposób się wygrywało rozprawę. Nie rozmową na temat, dowody, dedukcja, wyniki, badania tyko właśnie zmieńmy temat na gówno czy coś śmiesznego i tam pokonajmy przeciwnika i go ZAORAJMY...

Ja spotkałem płaskoziemce i potrafiłem go rozjechać argumentami na bazie fizyki. Jestem elektrykiem z wykształcenia i jak byłem młodszy i narwany to na różnych imprezach szukałem greenpeacu żeby wytykać im błędy i manipulacje z ich ulotek które rozdawali, również na bazie wiedzy technicznej. I mnie nie ruszały ich śpiewki manipulacje czy propagandowe teksty i badania. Bo rozdrabniałem to na czynniki pierwsze, znałem badania, procenty i skuteczności filtrów na przeróżne związki czy to NOx czy siarkę czy pyły. A żęby w dyskusji o szczepionkach zaorać kogoś zmianą tematu na gówno to naprawdę szacun...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RazzleMan88
0 / 0

@ciomak12 Nie chodzi mi o to, że temat był o 'gównie' tylko o tym, że mała dziewczynka, zaorała faceta :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 1

@RazzleMan88 No zaorała go rozmową o gównie, kiedy on chciał jej tłumaczyć szczepienia. No naprawdę polecam wpisać w youtube "idiokracy judge scene" W tamtym filmie było identycznie. Też zaorali głównego bohatera. Tylko że to nie miało nic wspólnego z dyskusją na temat. Liczyło się "zaoranie" a już co mówi o czym czy na temat nikogo nie obchodzi. A temat o gównie jest fajny bo się wielu identyfikuje, a ze szczepieniami to tak różnie, trzeba by coś poczytać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
-1 / 3

To nie był antyszczep tylko ksiadz pedofil płaskoziemca xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasiekii
-1 / 13

Ja pier.. jaka propaganda!!!!! Czyli wszyscy Ci lekarze włącznie z World Doctors Alience też nie są wystarczająco kompetentni??????!
Ile jeszcze musi być NOPów żybyscie przestali dać sobie prać mózgi?!
Dlaczego nie sprawdzone szczepionki takie jak Astra Zeneca I Johnson ( byly zablokowywane w wielu krajach ze względu na efekty uboczne ale nadal są w uzyciu ponieważ spowalnia sie proces przyjmowania zgloszen dotyczących efektów po szczepiennych ) a Amantadyna ktora dziala I jest bezpieczna jest blokowana I krytykowana przez " ekspertów medycznych"..dlaczego jakie kolwiek słowa krytyki odd strony lekarzy ( tych prawdziwych którzy nie boją sie mówić prawdy) kara sie odbieraniem licencji a programy telewizyjne ktôre podważają skuteczność szczepień zdejmuje sie z anteny???? Gdzie sie podziala Wasza wlasna intuicja? Gdzie zniklo samodzielne myslenie?? Czy naprawde jestescie stadem baranów, ktôre ślepo podąża za głosem mediów głównegościeku I pseudo ekspertów opłacanych przez korporacje I firmly farmaceutyczne? Czy jestescie tak głupi że nawet gdy "rząd" Was sprzedal za kase z UniI ( umowa o funduszach europejskich..nawet tej kasy nie zobaczycie) I wzamian przypisal wam unijny dlug do splacenia do 2050 roku..Wy nadal wierzycie że to wszystko jest dla Waszego dobra .. oczywiście szczepienia również...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K korn82
+3 / 9

@Kasiekii
Tak dlugo jak ilosc NOP utrzymuje się na niskim poziomie w stosunku do pozytywnych skutków szczepień i kasa się zgadza. Zresztą skutki uboczne czesto są spowodowane przez samych szczepionych - np. idzie sie szczepic przeziebiony lub po chorobie.
Nie twierdze, ze nop nie ma, jednak nie demonizujmy szczepionek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-5 / 7

@korn82 Może i Nopów jest mało, ale konkretnym ludziom zniszczy życie a to jest sprzeczne z etyką, bo medycyna ma pomagać a nie niszczyć zdrowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasiekii
-2 / 12

korn82 sama znam 4 przypadki gdzie ludzie zmarli po szczepionkach I tylko 1 byl zgloszony bo osoby w srednim I starszym wieku..z moich znajomych ( mieszkam w UK tutaj ostro szczepią przeważnie Astra Zeneca) Penny dziewczyna 30 lat prawie dwa tygodne wyciéte z życiorysu (temperatura, bóle głowy, bóle mięsni, metaliczny posmak w ustach) nic nie mogla jesc, byla na pogotowiu nic jej nie pomogli dostala paracetamol I do domu ( standard w Anglii) dziewczyna leciala przez ręce :-( moda zdrowa dziewczyna ..dopiero jej powiedzialam zeby brala duze dawki węgla aktywnego z wit C I zeolit, I pila duzo wody I przeszlo powoli..Kolejny przypadek mojego brala sąsiad 45lat w 48 godzin po pierwszej dawce Astry sie zawiną na tamten świat ( niskoplytkowosc) a byl zdrowy- lekka nadwaga, kolejny moja sąsiadka (Mandy )okolo 50-tki zdrowa jak rydz po pierwszej dawce ( nie wiem ktora szczepionke brala) chora juz pond miesiąc,mówi że juz drugiej dawki nie bierze..kolejny przyklad Matt chłopak 34lata, po pierwszej dawce AZ bardzo zle sie czul temperatura,bóle glowy, drgawki, dusznosci. ..mial Covit OK roku wczesniej mowil mi ze Covit to przy tym pikuś, nadal w 100% nie doszedł do siebie ..zaszczepił sie bo mu "zasugerowano ze musi" w pracy, jest mocno wystraszony przez drugą dawką..ale wprost powiedzial mi, że jest pewien ze będą w przyszlosci zmuszać wszystkich ( pracuje w urzedzie miasta). Teraz tak - żadne z nich nie bylo przeziebione w trakcie przyjmowania szczepienia..oficjalnie zgloszony byl tylko 1 przypadek (!) Ludzie bardzo szybko sie poddają, a w przypadkach śmiertelnych lekarze utrudniają zrobienie sekcji zwlok, wręcz sugerują ze zgon nie byl związany ze szczepieniem. .tutaj kliniki dostają ogromne "dotacje" za prowadzenie punktów szczepien ( nie wiem jak w Polsce ale tez czytalam ze podobnie jest z oddzialami Covidowymi ) więc nie mow mi ze niski procent i że to szczepionych wina :-/ bo to bzdura..Jesli już to ich wina, że uwierzyli w te pseudomedyczną propagande I dali sie zaszczepic..Przez wlasnie take przyzwolenie ludzie tacy jak ja bedą wykuczani z życia spolecznego I zmuszani do robienia codziennych testów na wlasny koszt..Najlepsze jest to ,że te szczepienia bedą co roczne obowiązkowe w 3 dawkach, zgodzisz sie raz cały czas Cie bedą truć..ale skoro lubisz? Chcialam Ci tez powiedziec,że zadnego powrotu do normalnoscinie bedzie..zobaczysz co bedziena jesieni :-D będą te szopke ciągną aż przepchną nowy totalitarny system polityczny ( teraz to sie nazywa ladnie 'Nowy Polski Ład" bo NWO niekojarzy sie dobrze ostatnio :-D ale przecież to wszystko tylko teorie spiskowe :-D :-D )..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasiekii
-3 / 3

Emin Ja pisze o tym co sie dzieje wokól mine. Jak wolisz sluchac pseudekspertów szczepionkowych z TV to prosze bardzo. Nie mam powodów żeby kłamać. Swoją drogą jak bardzo zawziętą trzeba być osobą zeby przekopywać stare kometarze tylko po to zeby komus wbić szpile :-D prawdziwy Covidianin z Ciebie wylazł! Też nosisz podwójną maske na zewnątrz? ( wspominałam o takich ludziach w jednym z komentarzy, zapewne czytales.. ). Moje "wypociny" mają prawo sie tu znalezć tak samo jak twoje wypociny - wolność słowa , wiec jak Ci nie odpowiada to po prostu skroluj dalej..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasiekii
-3 / 3

Sorry komentarz powyzej jest do: ŁowcaKomedii eksperta w sprawach szczepionek, wielkiego znawcy życia, detektywa, mistrza ciętej riposty i trefnisia :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasiekii
-3 / 3

Emin Wybacz za zle oznaczenie w poprzednim komentarzu ( mial byc do kogo innego ).
Zgadzam sie z Tobą niektórzy są nie reformowalni.. U mine w okolicy mlodzi sie szczepią za pączka ( firma "Crispy donut" rozdaje pączka kazdemu zaszczepionemu) I cieszy sie to dużą popularnoscią wśród młodzieży nestety...tanio skóre sprzedają, smutne to jest.
Zero wartosci. A co bedzie jak naprawde zaczną im przykręcać śrube ( bo już jest jasne, że wszystkich wezmą pod buta tutaj w Wielkiej Brytanii, dlatego wyszli z Unii mędzy innymi, I po zmieniali legislacje odnosnie pokojowych protestów I szczepień , dozbroili policje I utworzyli nowestanowisko 'Covit warner' ktorego glównym zadaniem bylo donoszenie na nie przestrzegających regulacji, tutaj rząd oficjalnie zachecal do donoszenia na innych przez cały lockdown) dojdzie do tego ze matke z ojcem sprzedadzą za przywileje..Orwelowska rzeczywistosc nas czeka jesli nic z tym nie zrobimy..Totslitaryzm I pełna invigilacja.. w Polsce jest jeszcze szansa, duza część ludzi mysli samodzielnie i pamieta jak bylo za komuny I co sie działo w czasie II wojny światowej ..tutaj juz mniej, wszyscy grzecznie noszą maski nawet na zewnątrz ( mimo tego ze nie muszą), biegają sie testowac po 3 razy w tygodniu I wierzą ze jak wezmą szczepionke to wrocą do normalnosci ( both tak im mówią w mediach) ...gdzie Borysek już sie wygadał ze na jesieni spowrotem wracają obstrzezenia..czyli co wezmiesz teraz szczepionki zeby odzyskac wolnosc a na jesieni spowrotem "za ryj" I na łańcuch..mowil tez o kolejnej 3 obowiązkowej dawce, or tym ze szczepienia prawdopodobnie będą co rocznemail. . Borys Johnson mowil też "inteligentnych" zautomatyzowanych miastach z rozpoznawaniem twarzy na ulicach..także juz wiadomo co jest w planach, przynajmniej tutaj..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+4 / 6

Nie jestem antyszczepionkowcem, ale dyskusja w taki sposób jest bezcelowa.
Ktoś może być specem od biochemii, ale nie ma pojęcia o murowaniu domu i odwrotnie, genialny murarz nie musi mieć pojęcia o lotach w kosmos, czy szczepionkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 2

Hahaha. Omg, lol, hahaha...Nie no, żartuję. Stare jak goowno dinozaura.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
-2 / 10

Mieszkańcy Seszeli lubią to.

Wiedza biologiczna wiedzą, ale przez rok nasrało tych różnych szczepionek, że niedługo będą sprzedawać foliowe czapeczki z atestem ministra Niedzielskiego, które chronią przed covid. W natłoku fake newsów i sprzecznych interesów ciężko komuś zaufać tym bardziej, że relatywnie patrząc te wszystkie lockdownowe lekarstwa były gorsze od covidowej choroby. Dzięki Stanom mamy te dane. A czy problem wstrzykiwać komuś wodę za 300 zł jeśli da się 100 zł rządom, 100 zł WHO, a 99 zł weźmie dla siebie? No pewnie nie szczególnie. Cały świat jest skorumpowany, więc byłoby anormalne jakby nie robili na tych szczepionkach lewych interesów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sevivo
+1 / 9

A mi się podobało. Będę zadawał to pytanie tym co mnie chcą przekonać by się szczepić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@Sevivo Proszę nie zniżaj się do poziomu 4 letniego dziecka(albo autora demota), które udowadnia że jedyne o czym można z nim porozmawiać to o gównie. I jak nie pogadasz o gównie to nie będziesz mógł dyskutować na poważniejsze tematy. Przecież to przypomina rozprawę sądową w filmie idiokracja. Ktoś chce na poważnie porozmawiać a tu jakieś śmiechu***ki o gownie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M ma_rol
-3 / 7

Widzę że sami "znafcy" się wypowiadają. Albo trolle. Ja myślę że w kontekście tych "cudownych" ostatnio szczepionek to wszyscy wiemy dokładnie tyle ile ktoś chciał abyśmy wiedzieli. W drugą stronę po co się mała dziewczynko szczepisz skoro sama gówno na ten temat wiesz
Ehhh brak słów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 1

Zamiast antyszczepionkowiec można wstawić A. Duda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-1 / 3

Szury często kończą wypowiedź formułką "trzeba myśleć". No więc, mam "problem", bo im dłużej myślę, tym bardziej jestem przekonany, że szepionki są ok, a np. maseczki dają raczej coś niż nic. I co ja mam biedny począć? Zrobić sobie lobotomię?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
-1 / 1

@daclaw "coś" na przykład twój mózg traktuje każdą zamaskowaną osobę jako potencjalne zagrożenie, a taki długotrwały stres jest wyniszczający dla twojego organizmu.
Generali chodzi o to, że istnieje mnóstwo rożnych czynników czynników, tak jak przy tych maseczkach. Owszem PRAWIDŁOWE używanie PROFESJONALNYCH maseczek utrudnia rozprzestrzenianie się wirusa, ale jak to wpływa na twoje płuca? Jak to wpływa na twój mózg? Jak to wpływa na relacje z innymi ludźmi?
Nie znamy wszystkich możliwych skutków decyzji, dodatkowo dla różnych ludzi, różne rozwiązania mogą być lepsze, dla tego "szury" są za dobrowolnością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

@olewator To powiedz takiemu, że cenisz szczepionki i z przekonaniem się szczepisz. Powie "ok, szanuję wybór"? Raczej będziesz miał nalot dywanowy z użyciem abortowanych płodów, małp, B. Gatesa i zdjęć wszystkich niepełnosprawnych w jego mieścinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
-1 / 1

@daclaw To trochę jak z filmem, gdzie rodzina odwiedza swoją babcie i ona przez to umiera.
Świry są wszędzie, gorzej jak jedni są u władzy i puszczają takie gówno w telewizji publicznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
+2 / 4

@Jeremi978 obecnie firmy produkujące leki generują większe zyski niż firmy zbrojeniowe. Już dawno zorientowano się że łatwiej wcisnąć idiotom do ręki leki i szczepionki niż karabiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
+1 / 3

Eksperci mówią, że kawałek szmaty na twarzy uchroni nas przed śmiercionośnym wirusem.
Ci sami eksperci mówią nas, że szczepionki uchronią nas przed śmiercią.
Tymczasem główną przyczyną śmierci w Polsce to choroby układu krążenia i rak, następne w kolejności są wypadki i samobójstwa, potem powikłania poporodowe.
Ale kogo obchodzą realne problemy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@olewator To są właśnie szury - wszystko zero-jedynkowe...

Nigdy żaden ekspert nie powie, że coś przed czymś na pewno uchroni. Wszystkie środki ochrony, antykoncepcyjne, itp. zmniejszają ryzyko. Mogą zmniejszać o 10 albo o 99%, ale nigdy nie będzie to 100. I teraz do maseczek - te na pewno są bliżej tych 10%, niż 99. Dajmy im na pałę 25%. Biorąc pod uwagę ich prostotę, dostępność i cenę, nie jest to zła skuteczność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
0 / 2

@daclaw Tak więc, niech będzie te 25% szans zmniejszenia się zakażeniem wirusem, na którego masz poniżej jednego procenta szans, że umrzesz. A jaki ma wpływ na zdrowie ma maska, gdy masz za to 40% szans że umrzesz na zwał (czy inny problem z krążeniem)?
Właśnie świat nie jest zero jedynkowy, jest mnóstwo czynników wpływający na nasze zdrowie. Wiele z nich ma znacznie większy wpływ na nie niż szczepionki czy maski, takie jak ruch czy relacje z ludźmi.
Oraz jest wiele poważniejszych zagrożeń niż wirus, i w kraju/ czasach gdzie mamy gigantyczny problem z otyłością i brakiem ruchu który przyczynia się do większości śmierci (również na covida), zamykanie siłowni, basenów, zniechęcanie ludzi do wychodzenia z domu brzmi jak genialny pomysł, właśnie takich "ekspertów". I jak ci "eksperci" mówią o potrzebie szczepień, to delikatnie mówiąc, nie ufam im.
Wstrzemięźliwość seksualna daje 100%.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 0

@olewator To, że 40% populacji umiera z powodu problemów z krążeniem nie jest tożsame z 40% prawdopodobieństwem mojej śmierci z tego powodu...

Moja historia zdrowia i choroby sugeruje bardziej bać się covida, niż zawału.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 maja 2021 o 15:15

O olewator
0 / 2

@daclaw Tyle, że przymusowe maski, czy szczepionki dotyczą większości społeczeństwa i w tym kontekście piszę.
Gdybyśmy mieli indywidualne podejście, nie było by tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
+1 / 5

czyli hmmm.... nauka proponuje, aby ludzie zaufali tym, którzy znają się na g*wnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmam
0 / 0

Ten zdechły kawał odgrzał na pewno jakiś covidianin :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem