Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
231 248
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar wichniak2
+6 / 6

Taki segment w lesie? Po co to komu i jeszcze rozświetlony w nocy zniczami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+3 / 3

Artysta bez wyobraźni i szacunku dla przyrody. Cmentarz jest miejscem gdzie przewija się masa ludzi, którzy zadepczą las, zaśmiecą i stworzą zagrożenie pożarowe. Już nie wspominając, że wykonanie drewnianego kolumbarium w lesie jest kpiną dla natury. Dla mnie najbardziej ekologiczną formą pochówku, jest kremacja i rozrzucenie prochów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2021 o 10:16

M Manticore
+2 / 4

@matek1998 Albo żeby wilk syty i owca cała jakieś biodegradowalne urny? Pochówek urny dla rodziny - jest. A że po kilku miesiącach z urny nic nie zostanie to nie powinno nikogo boleć, a naturze nie zaszkodzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 2

Drewno nie lubi wody, więc konstrukcja może na 5 lat, może trochę dłużej.
Już raczej widzę 1 zwykłe pojedyncze miejsce na np 12 osób z tablicą, która pomieści info o wszystkich pochowanych w małych urnach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
0 / 0

Drewno w lesie. Albo artysta ma wizję, że to się wszystko rozpadnie po chwili, albo brak mu wyobraźni i doświadczenia. W tym założeniu również urny powinny być z drewna, żeby za kilka lat nie leżały w ściółce jak to się wszystko posypie. Kamień jest najtrwalszym z materiałów, który jest odporny na czynniki atmosferyczne i glebowe, oprócz jedynie wietrzenia. Dlatego pomniki robi się z kamienia. Nawet lastryko po latach się rozpada jak nie jest zadbane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+1 / 1

Za biednie jak na polskie "standardy" mody cmentarnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2021 o 11:16

P paul123
+1 / 5

No i wciąż nie znika problem wycinania lasów o który dziś się tak dużo ludzi bóldupi. Ściąć drzewa żeby postawić w lesie drewniany groby to faktycznie sztuka dla sztuki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bekrzy
0 / 0

Już widzę, jak małolaty będą robić z tego "nieżywą" pochodnię..... Zapałka i cyk. I jasno i ciepło. Słaby pomysł, wg mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem