Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
63 94
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MaYma
+12 / 16

następny przygłup pcha się do koryta

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+2 / 2

@MaYma już się nie pcha, wyleciał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C clockman86
-2 / 6

żrodło ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
-1 / 7

@clockman86 Nie ma źródła bo by wyszło, że kolesia wyrzucili za te słowa oraz za to że wziął 200tys grantu od pisowskiej instytucji na budowę strony o wdzięcznym tytule "nowy ład". Co czyni go trochę podejrzanym.

Od mała wtopa konfy, że się nie skapneli że szeregowy członek ma takie dziwne poglądy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+1 / 11

@ciomak12 czyli bliski człowiek Bosaka bierze od PiS. Czy to znaczy, że Bosak tak naprawdę jest cichym sprzymierzeńcem PiS?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+2 / 4

@patriota487 Jeżeli Smuniewski bierze coś od PiSu, to najpewniej on sam jest sprzymierzeńcem PiSu.

A jak bliski był Smuniewski i Bosak? Masz jakieś informacje? Bardzo bliski, trochę bliski, a może w ogóle? Znaczy owszem plotki i insynuacje możesz zawsze rozsiewać, choć może warto działać na sprawdzonych informacjach.

Fakty są takie, że Smuniewski wziął pieniądze od instytucji stworzonej przez PiS. Faktem jest, że on sam nie zajmował żadnego stanowiska i na pewno nie pełnił żadnej funkcji w partii. Kolejny fakt że jego wypowiedzi są jawnie sprzeczne z tym co mówią liderzy konfederacji i to z każdego odłamu konfederacji. Za co zresztą został wyrzucony z partii.

Jak masz jakieś FAKTY na współpracę Bosaka z pisem to chętnie zobaczę. Dopóki nie dasz mi ich to nie rozsiewajcie plotek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+8 / 12

Wygląda że jest to partia w której jest miejsce dla każdego. Nawet najbardziej skrzywionego narodowca konserwatysty i antyliberała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+2 / 2

@rafal199
Niestety, chyba wszystkie partie mają ten problem - biorą wszystkich, jak leci. Później okazuje się że członkowie partii różnią się stanowiskiem w podstawowych kwestiach. Przykład: PO jako liberalna partia (jaką kiedyś usiłowała być) przygarnia odpad z PiS, skrajnego konserwatystę K. Ujazdowskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SilesianSeparatist
+8 / 8

Twitter SunniewskiK. Tweet usunięty, ale jest masa screenów i odnośników wskazujących, że tweet istniał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
0 / 2

@SilesianSeparatist
Podeślij kilka bo mnie sie nie udało znaleźć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
0 / 26

Konfa i wszystko jasne. Czy normalny człowiek chciałby mieć cokolwiek wspólnego z tą bandą bezmózgów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+3 / 13

Jak tych zamordystów nie lubię to po krótkim reaserchu wyszło, że ten cały Smuniewski to zwykły pisowski, opłacany troll (oczywiście opłacany z naszych pieniędzy) mający cisnąć Konfe.
Konfa przecież nigdy by nie zrezygnowała ze źródła, które daje im wyborców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 7

@Bihar też za nimi nie przepadam (ze względu na kwestie światopoglądowe, bo są zbyt skrajni), ale dlatego warto się przyjrzeć WSZYSTKIM powiązanym z innymi partiami udostępniającym tego typu "mądrości". Również lo stronie lewicy są tak absurdalne wpisy, że to muszą być trolle.
A wszyscy wiemy, że PIS ma różnych trolli w swoich szeregach. Nawet "obcokrajowców", których rzekomo tak nie cierpią, "ale to nie przeszkadza im popierać PISu". Najgorsze jest to, że wszystkich opłacają za nasze pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+1 / 7

@Bihar jakim k... researchu? Przecież Smuniewski to bliski przydupas Bosaka i Winnickiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
-1 / 5

@patriota487 cytat na FB "Żałuję, że działacze partii KORWiN wypisują w internecie, że nie jestem skłonny do debatowania, a odmawiają występu ze mną w telewizji. No cóż, może innym razem. "
oraz https://twitter.com/jkmmikke/status/1391849577574277124

Tak jak napisałem - to był krótki research, ale nie będę godzinami ślęczał nad jakimś człowiekiem, o którym nigdy nie słyszałem

A no i trzeba pamiętać, że Konfa to zlepek wszystkich skrajnych grup, więc może trzyma z jednymi, a z drugimi się lubi. Nie wiem, nie obchodzi mnie to. Wiele wskazuje, że źródło demota to po prostu trollowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2021 o 23:41

I Ironiks
0 / 2

@patriota487
A Morawiecki był bliskim współpracownikiem (doradcą) Tuska i jakoś nie przeszkadzało to w tym, żeby rozmontowali PO kiedy ta była u władzy i żeby został obecnie premierem za Kaczyńskiego. Równie dobrze ten gość z demota też może być zwykłą wtyką, a zadaniem takich jest przecież przeniknąć jak najgłębiej, zajść jak najwyżej, żeby właśnie móc coś zdziałać i namieszać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
+5 / 9

No.. Jak patrzę na Godek i Bosaka (żona z Ordo Iuris) to myślę, że Konfederacja zrobiłaby nam taką wolność, że byśmy popamiętali...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+3 / 7

Aż się zdziwilem, że taki się trafił i to nie fejkowy działacz konfy. Ale znalazłem też wypowiedzi Korwina i to że owy szeregowy działacz dostał 200tys grantu od Pisowskiej instytucji.

https://twitter.com/JkmMikke/status/1391849577574277124

Dodatkowo jawnie sprzeciwia się oficjalnej linii partii która przypominam wydała nawet konferencje prasową w której Bosak referował co jest propozycją partii. Czyli np wprowadzenie możliwości odwołania się do sądu o decyzjach jakiegoś portalu. Ale nic o żadnej nacjonalizacji mediów.

Więc tak, konfederacja wtopiła, że ktoś taki się dostał do ich szeregów. Natomiast oficjalnie go potępili i wyrzucili ze struktur. Choć robi się z tego aferę, to był to szeregowy członek partii. A nie oficjalna wypowiedź. I od razu została całkowicie potępiona ta wypowiedź. A w democie powinna się pojawić informacja że to były i wyrzucony już kandydat z partii i to właśnie za te poglądy. BYłoby mniej manipulacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-3 / 3

@ciomak12
Ta a Hitler nie Wiedział o Holokauście tak samo jak o pedofilii wśród księży Jan Paweł Drugi i Dziwisz. A co do gościa nawet jak został wyrzucony to jednak był i coś głosił. Więc jakim cudem dostał się w szeregi tej partii z takimi poglądami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 0

@killerxcartoon "Coś głosił." mówisz jakbyś nie znał systemu wyborczego w Polsce. Część list musisz po prostu zapełnić ludźmi którzy i tak nie mają szans wejść nawet jak jesteś liderem sondaży, a co dopiero partią, która jest trochę powyżej progu. Gdzie jak pisałem cieniem się kładzie 200tys z pisowksiej instytucji. Bo dziwnym trafem, niektórzy po dostaniu pieniędzy mogą nagle zmienic orientację polityczną.

Zaś same poglądy polityczne to dość szeroki temat. I łatwo ulec złudzeniu jeżeli ktoś powtarza hasła których nie rozumie i operuje politycznym slangiem. A z coś tam głosił, to pewnie zbierał podpisy, pomagał w organizacji spotkań. Itd. To nie jest tak że masz wiece wyborcze na których wszyscy szeregowi członkowie dyskutują do nocy jaki będzie program. Ja kiedyś dla beki sprawdzałem kim są ludzie z pozycji nr 20 na liście. No to generalnie osoby, które choćbyś chciał to jest ciężko znaleźć o nich jakąkolwiek informację.

Więc jak mówię. No wtopa że jakiś szeregowy członek partii okazał się mieć dosyć lewicowe poglądy. No i musieli go zwolnić. Z drugiej jeżeli tak ma wyglądać "skandal". To cóż. No jest to jakaś wtopa, ale chyba nie przesadzajmy. Żeby to był szef jakiś struktur, oficjalny fanpage. A tu szeregowy członek który po dostaniu kasy zmienił barwy. No widzimy to na wyższym szczeblu, gdzie czołowi politycy odchodzą i to nie jest niekiedy żadną aferą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mc1607
0 / 0

pierd...lniety zawsze uśmiechnięty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+3 / 3

Żadna firma nie powinna zbierać danych o obywatelach. Państwo tez nie powinno tego robić .. A takiego kretyna to głoszącego trzeba było by jak najszybciej ubić zanim dostanie władzę bo tacy wprowadzaj dyktatury....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
-1 / 1

To musi być fejk...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-2 / 2

@Rhanai nie, to prawda. Z google nie umiesz korzystać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
0 / 0

@patriota487 aż tak się nie nudzę, żeby każdego randomowego newsa z demotów bez źródła wyszukiwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem