Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
192 197
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+3 / 5

@notahotdog Znając z Polski zachowania radzieckich żołnierzy, i stan, w jakim przekazali nam swoje koszary w latach dziewięćdziesiątych, to raczej wyrywa białe klawisze, w nadziei, że są z kości słoniowej i będzie mógł je opylić za wódkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

@Fragglesik Dokładnie tak samo jest w polskim "wojsku".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@Prally Bzdura. Wiele znam wojskowych budynków oddanych w ręce cywilne i nie miały (jak koszary radzieckiej armii po przejęciu) wyrwanych kibli i rur ze ścian, potłuczonych szyb, pozabieranych żarówek, wyłamanych drzwi i porozwalanych wszelkich sprzętów, których nie udało się im zabrać. także nie fake'uj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2021 o 10:06

P Prally
-1 / 1

@Fragglesik Widocznie się poprawiło.
Czemu się w ogóle dziwisz? W latach 90 Polacy na ogromną skalę kradli samochody w Niemczech, w Polsce włamywali się rodakom do mieszkań i je ogołacali. Inna część trudniła się zbieraniem haraczy, produkcją i handlem lewą wódą, czy handlem narkotykami. Że to się skończyło, to nie tylko zasługa naszej policji która za akt wandalizmu spuszczała taki łomot że delikwent przez miesiąc nie mógł się ruszać, ale również tego że sytuacja ekonomiczna po prostu się poprawiła i kradzież nie jest już tak opłacalna.

Gdyby nasi żołnierze nie mieli w domach kanalizacji, ani perspektyw żeby ją mieć "normalnie" to też by ukradli z koszar. Jak chodziłem na studia to wspominano o aferze jak to na wydział przyszła jakaś ekipa remontowa której nikt nie zamawiał, i ukradła kible!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wonskji
-1 / 3

Ból dupy rusofilów za 3...2...1...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
0 / 0

Dlaczego Czeczeni trzymają swoje pianina w lesie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem