Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
198 222
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Wolterianin
+14 / 22

Nic dziwnego, że przy pytaniu o tym kto by chciał być traktowany jak osoby LGBTQ nikt nie wstał ponieważ nie ma takiego tworu jak osoba LGBTQ co zostało nawet w democie pokazane 2 akapity wcześniej. No i gdzie pytanie do osób homoseksualnych o to czy chciałyby być traktowane jak osoby hetero. Bez tego pytania jakiekolwiek wnioski są przedwczesne.

Inna rzecz, że ja przy pytaniu o to czy chciałbym być traktowany jak osoby LGBTQ wstałbym natychmiast. Przecież to czysta bajka. Za nic się nie odpowiada. Możesz wyzywać innych. Możesz ich bić. Możesz kraść, a jak masz odrobinę szczęścia nawet mordować i nikt złego słowa nie powie. Ktokolwiek inny krzywo chociażby na ciebie spojrzy ma przeciwko sobie rządy największych państw i masę organizajacji walczących z rzekomą dyskryminacją osób LGBTQ. No chyba, że trafi się na czarnego żyda to może być problem. Do tego dziesiątki jak nie setki olbrzymich globalnych firm rzucają morze kasy dla LGBTQ. I nawet nie trzeba być homo.
Naprawdę chciałbym być w taki sposób dyskryminowany. Niestety jestem białym, heteroseksualnym uczciwym facetem więc jedyne na co mogę liczyć to bicie deską po głowie za to, że nie chce klękać przed rzekomą dyskryminacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barelik
+1 / 5

@Wolterianin cały wywód i wnioskowanie opiera się na tym, że LGBTQ powinni być traktowani jak pozostali ludzie. I o ile samo LGB raczej jest akceptowane, to TQ+ budzi spore kontrowersje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
+6 / 8

@Barelik "I o ile samo LGB raczej jest akceptowane", ah, kiedy w tym samym czasie na anglojęzycznych stronach lesbijki uważają że gejów trzeba z organizacji wyrzucić, a osoby biseksualne są zmyślone XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolterianin
+5 / 9

@Barelik Z mojego punktu widzenia są 2 główne problemy z tym wywodem, które powodują, że jest on pozbawiony wartości.

1. Ludzie są homo, hetero itp. Nie ma ludzi LGBTQ więc stwierdzenie, że osoby LGBTQ powinny być traktowane jak wszyscy jest nie dość, że fałszywe to dyskryminujące gdyż wprowadza podział ludzi ze względu na orientację seksualną.
LGBTQ to ideologia wyznawana i propagowana przez grupę osób z których zdecydowana większość nie należy do rzekomo usciskanych mniejszości
2. Nie wiem czy przykład z demota jest prawdziwy czy nie. Osoba w nim przedstawiona ewidentnie jednak dyskryminowała osoby LGBTQ, których rzekomo chciała bronić.
Dyskryminacja polegała na tym, że prowadząca potraktowała te osoby jak osoby niepełnosprawne umysłowo. Nie zapytała ich bowiem czego chcą. Uznała, że wie lepiej od zainteresowanych co jest dla nich dobre. No chyba, że bała się zapytać osób homo czy chciałyby być traktowane jak hetero bo wynik by nie pasował do założonych wniosków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+4 / 10

"polskie społeczeństwo"? Na ustach amerykanki, która chyba w Polsce nigdy nie była?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
0 / 0

@Pug_79 ostatecznie, jeżeli nie masz pojęcia jak być ,,miłym", lub po prostu trafisz na złą osobę, to po prostu skrzywdzisz tak czy inaczej. W sensie, to nie tak że specjalnie wyzywasz czy coś, ale sytuację typu: próbujesz się trzymać dalej od osoby niepełnosprawnej/pijanej, by zwyczajnie przypadkiem w niego nie walnąć na ulicy czy coś, albo rozmowa z kimś na zakupach, że w danym miejscu jest za drogo, i cyk, już ktoś urażony, zdyskryminowany, sratatata

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
+1 / 1

Koszmarek66 - czytaj do końca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+2 / 2

1 Proponuje taki eksperyment teraz przeprowadzić między szczepionymi na covid i nie szczepionymi.
2 Czy osoby hetero wykluczone z LGBTQWERTY i traktowane jako ta druga strona nie są w tym momencie dyskryminowane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem