Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
129 153
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
0 / 12

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar izka8520
+6 / 16

czy jest gdzieś internetowa wersja tej petycji? Bo nie mogę specjalnie pojechać do Warszawy by podpisać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+4 / 16

@iwcia9993 Ale bzdura!!! Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej jest na Powązkach. Te schody donikąd to wyraz pychy bezzębnego kaczora, który w ten sposób chcę nam wszystkim pokazać jak bardzo nami gardzi. Trzeba o tym pamiętać. Ciekawe, dlaczego kaczyński nie jeździ na Powązki na groby ofiar katastrofy? Nie zastanawia cię to? Dlaczego odprawia cyrki w centrum Warszawy, gdzie postawił też prywatny pomnik swojego brata, przytłaczający skromny pomnik Piłsudskiego?
I ty piszesz, że to nie są sprawy polityczne! To jest oczywista polityka, pokazanie że ci, którzy nie wierzą w zamach, nie uważają kaczyńskiego za dobrego nie tylko prezydenta ale i człowieka to jest właśnie ten gorszy sort, o którym ciągle bredzi ten w butach od pary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iwcia9993
-3 / 9

@F18_hornet
Nie mam zamiaru Cię przekonywać do tego abyś się ze mną zgodził. Masz w sobie dużo jadu. Nie potrafisz oddzielić pewnych spraw. Skąd wiesz, że Kaczyński nie jeździ na Powązki? Ja tego nie wiem. Naprawdę zbyt dużą rangę i symbolizm przypisujesz tym schodom. Nie wiem dlaczego sądzisz iż pomnik Lecha Kaczyńskiego jest prywatnym. Czy Ci się podoba czy nie był prezydentem wybranym w demokratycznych wyborach i zginą śmiercią tragiczną podczas pełnienia obowiązków służbowych. Jest to pomnik ku pamięci bez względu na to czy Kaczyński popłyną z tymi rocznicami. Dla mnie liczą się fakty a reszta to działanie ludzi dookoła tych oczywistości. Nie rozumiem co Cię boli w tym iż Piłsudski ma mniejszy pomnik. Naprawdę warto być przyzwoitym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+5 / 9

Szkoda, że dla ciebie nie liczy się gramatyka języka polskiego: popłynąŁ, zginąŁ!!!
To zamierzona złośliwość.
Ja wiem, że kaczyński nie jeździ na Powązki, bo sprywatyzował tę katastrofę i na trumnach wjechał do władzy. Tamten pomnik to dla niego konkurencja więc go nie uznaje. Pomnik jego brata, tak bardzo okazały, że to aż niesmaczne, też jest wyrazem prywaty i pychy. A ten nieudolny prezydent nie wypełniał żadnych obowiązków służbowych, bo wizyta była prywatna!!! Nie państwowa!!! Poleciał tam, by otworzyć swoją kampanię wyborczą. Nigdy wcześniej nie był w Katyniu i żaden pisiak nigdy później do Katynia nie pojechał.
W odróżnieniu od kaczyńskiego Piłsudski jest bohaterem Polski, nie kimś kto ma pomnik dlatego, że zginął w katastrofie, a jego jedyną spuścizną jest puszczalska córeczka zawsze dziewica:) To są fakty. Jak widać musisz przestać czerpać wiedzę tylko z kur vizji to wiele zrozumiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zdemotorerk
-4 / 12

Niezależnie czy pomnik jest udany czy nieudany, piękny czy brzydki, z takiego kamienia czy innego to jest upamiętnieniem wszystkich ofiar tej tragedii. Zginął prezydent RP, zginęli dowódcy, ostatni prezydent na uchodźstwie i wielu, wielu innych osób. Ja wiem, że to świetny temat polityczny. Że były zaniedbania. Ale do jasnej ciasnej ze śmieci ludzi non stop robi się szopkę. I robi to każda ze stron. Żałosne! Już nie mówię co czują rodziny ofiar po takim cyrku... I dlaczego do ogródka Jarka... Myślcie czasem, a nie żrecie każde gówno jakie Wam dadzą z góry... Chcecie krytykować władzę to na wybory zapraszam do urn! Albo protestować bieżące działania z propozycją w zamian, a nie dla samego krzyku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+5 / 11

A kto zaczął robić tę szopkę? Kto podzielił polskie społeczeństwo? Kto na trumnach i kilkudziesięciu miesięcznicach oraz socjalu wjechał do władzy? Mogłoby tych śmierci nie być, gdyby nie zaniedbany i brudny stary kawaler, który kazał lądować pomimo iż ani piloci, ani samolot nie mieli wystarczających minimów do prowadzenia takiej operacji lotniczej.
Krytykuję władzę, protestuję, za co jestem szykanowana przez system. Chodzę na wybory i nie głosuję na politycznych gnoi w rodzaju kaczelnika i pinokia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cierpiedole
-2 / 4

Łysy ma mokrą koszulę pod pachami !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mardlok
+1 / 1

W taki sposób prowokują durnia do większej nienawiści narodu. On i tak nie ma odrobiny empatii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PAWSON8
+1 / 3

Ja tam pisiorem nie jestem, ale ten pomnik upamiętnia wszystkie ofiary tej katastrofy. Politycy wszystkich opcji, żołnierze, duchowni, ludzie nie związani z żadną opcją, no i personel pokładowy. Dali by spokój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

Ponownie zasłużyłeś na mojego plusa. Co za straszne czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelcy
0 / 0

strasznie duzo tych protestantów :) widac jakim zainteresowaniem cieszy sie pomysl

Odpowiedz Komentuj obrazkiem