Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1594 1706
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G glup
+32 / 108

A do wyboru mamy zachodnie wzorce i ich wielbicieli rodzimych, gdzie
-z uczelni wyrzuca się profesorów, bo ich wiedza naukowa nie zgadza się z LGBT lub feminizmem.
-Nauczyciele zmuszani poprawnością zabraniają dzieciom identyfikacji płciowej.
-Ministrowie są normalni jacy są (tu nie mam danych)
Zresztą nagroda nobla to jedno, ale przedstawianie Polskości w jej wypowiedziach nie świadczy o niej dobrze. Dziwisz się, że kontrowersje budzą reakcję?
Mamy też |RPO, który występuje w sejmie w koszulce proaborcyjnej i jakoś nikt do niego nie strzela, nie wyprowadza z sali.
Walka świrów ze świrami, a nadziei na nowy ląd nie widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 czerwca 2021 o 0:04

H Horsman
+5 / 5

@glup mówię że ona odpala non stop protokół 1% ale jak się to wypomni, to ludzie od razu zaczynają cię atakować, jak tak można atakować laureatkę nagrody Nobla, podobnie jest z wyznawcami Korwina, ale u Korwina ludzie zaczynają dostrzegać jego odpały 1%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
+8 / 22

@F18_hornet Widzisz, wiem, że świat nie jest czarno-biały. Ty jeszcze widzę do tego nie doszedłeś. Niestety czasem bywają też zboczenia w drugą stronę, chociaż przyznam, że wolał bym usłyszeć wykład "Homoseksualizm a zdrowie" osobiście, ten za który zwolniono gościa, bo bym sobie zdanie wyrobił całościowo, szkoda, że nikt go nie nagrał więc mamy tylko jednostronną narrację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
+12 / 28

@F18_hornet : i że niby incydent w Kielcach ma potwierdzić że Polacy to mordercy Żydów? Dlaczego przy okazji nie swpomnisz o pogromie w Nalibokach i działalnośc żydowskich partyzantek. A no tak, bo to przecież Żydzi zabijali Polaków... a o tym nie warto wspominać bo antysemityzm no i nie wypada bo to przecież Żydzi byli tylko i wyłącznie ofiarami.
Uprawianie historii na podstawie incydentów jest manipulacją. Tak, Polacy ukrywali Żydów narażając życie swoich rodzin, nigdy systemowo nie kolaborowali z Niemcami jak to robiły rządy w całej Europie podczas wojny. Możemy być dumni z naszych przodków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
0 / 12

@glup Na zachodzie pokazano chociaż kościołowi, gdzie jego miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
+2 / 16

@Azheal
Tyle, że na zachodzie zamiast "katolicko-pisowskiego" światopoglądu mamy światopogląd "LGBT + BLM".
Trochę jak wybór między dżumą a cholerą, ale z dwojga złego już wolę ten pierwszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+13 / 15

@F18_hornet Ale jest jeszcze kwestia kontekstu. Kontekst był taki że w latach 30. XX antysemityzm szerzył się w całej Europie, i nie trzeba było kary śmierci za pomoc Żydom żeby ich wydawano, zwłaszcza we Francji.

U nas tuż przed wojną były dwie wielkie fale imigracji Żydowskiej. Przyjęliśmy ze Związku Radzieckiego i z III Rzeszy coś koło 300 tysięcy Żydów.
Już samo to mogło wywołać jakąś niechęć. Nie ich konkretnie żydowskie pochodzenie, ale to że nagle w kraju pojawia Ci się kilkaset tysięcy obcych którzy gdzieś muszą mieszkać, gdzieś muszą pracować itd.

Dalejże: Żydów było w Polsce kilka milionów, chyba najwięcej ze wszystkich państw w Europie.
Po wygnania i pogromy Żydów w Europie zdażały się regularnie. Ile razy na Zachodzie było wygnanie, to osiedlali się u nas. Więc jak w takim kontekście można mówić o polskim antysemityźmie?
Tokarczuk na pewno zna wiele prawdziwych faktów o konfliktach i pogromach Żydów w Polsce, ale zupełnie jej ucieka kontekst historyczny.
Jak to jest, że mówimy że Polska była "krajem bez stosów", bo prześladowań na tle religijnym było u nas nieporównanie mniej niż gdzie indziej, a jak prześladowań Żydów, zwłaszcza w odniesieniu do tak ogromnej ich tutaj liczby, było stosunkowo mało, to nagle znajdują się intelektualiści mówiący że Polacy byli antysemitami?

Tak tak jakby powiedzieć, że w Polsce szerzą się choroby weneryczne, kiedy owszem, są, ale znacznie więcej zachorowań jest w Szwecji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
-1 / 1

@glup wymysły. Feminizm to dążenie do równości nie ma nic wspólnego z obalaniem bądź potwierdzaniem. Nie ma nauki która go obala chyba że mówił o jakiś KUL-ach. To są poglądy prywatne nauczycieli. Nikt nikogo nie zmusza do identyfikacji płciowej oceniacie po sobie. Zaraz było by takie larum w TVP i nagrania. Co rozumiesz przez pojęcie Polskości nie widzenie samokrytyki. Przypomnieć ci patriotę Gombrowicza ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
0 / 0

@asdur To nie był pojedynczy incydent. Ten po prostu był masową zbrodnią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E epuzer
-3 / 23

O co chodzi - przecież elektorat czyli tutejszy lud boży tak wybrał i raduje się bo ma pińcetplus

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+2 / 26

@epuzer Naród wybrany (do bycia dymanym)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Horsman
+9 / 27

Laureatka Nobla pierwsza na nich pluła, więc się odwdzięczają, a poza tym to nie patryjoci, tylko ludzie oburzeni że tak się o patryjotach mówi, wiesz jak ktoś jest oburzony że obraża się np geja, to z miejsca ta osoba jest gejem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 4

@wichniak2 Ale w lekkiej atletyce już nie jest źle.. podobnie w siatkówce czy w skokach narciarskich (tak tak, wiem, nie jest to sport uprawiany przez tak wiele krajów jak piłka nożna) Ale może dzięki temu jest to trudniejsze.. bo w takiej siatkówce konkurencja jest naprawdę mocna.. tam nie ma słabiaków takich jak np San Marino, którzy dostarczają punktów i bramek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+2 / 2

@Pasqdnik82 Dałem przykład piłki nożnej bo akurat trwa euro o grze w hokeja bo jeszcze trochę pamiętam z historii a tak w ogóle Polska kraj jak każdy inny. Zawsze mogło być dużo gorzej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jatoania
0 / 34

Skrajny lewicowiec płacze, że coraz trudniej jest mu poczuć dumę narodową, bo Polacy plują na kogoś kto pluje na nich? Kurtyna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ab_be
-2 / 18

Sliko atakowanie kościoła juz Cie znudzilo? Czy tez zaplacili Ci wiecej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 6

@ab_be To nie atak, to samoobrona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
0 / 6

@sliko Może warto sobie stawiać jakieś wyzwania żeby po ich zrealizowaniu być z siebie dumnym, a nie być dumnym z czegoś na co nie ma się totalnie wpływu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 3

@rafal199 właśnie to robię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E extraman
-2 / 14

Można wyjechać. Np. w Niemczech jest fajnie. ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+3 / 3

@extraman
A potem PIS znów wygra wybory bo nie zechce się głosować na to właśnie liczy PIS.
Niektórzy są ola boga patriotami tylko nie kato-narodowymi i uważają że PIS nie tylko szkodzi Polsce ale i jedności całej Europy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2021 o 1:36

avatar Bimbol
+7 / 21

Laureatka nagrody nobla wzięła sobie za punkt honoru pluć na Polskę i Polaków, więc tu akurat nikogo nie powinno dziwić że nie zaskarbia sobie tym sympatii. Powiedzenie: „Zły to ptak, co własne lub swoje gniazdo kala” pasuje do owej laureatki jak ulał. Jeśli ktoś jest dumny z takiej osoby to zwyczajnie ma nie po kolei w głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
-4 / 4

@Bimbol Sęk w tym, że kala, bo raczej nie identyfikuje się z tym gniazdem, a nie identyfikuje się, bo nie ma z nim za dużo wspólnego. Tłuszcza jest dumna z laureatki Jobla, bo w telewizji i gazecie tak każą, a dodatkowo znajomi lajkują, więc innej możliwości nie ma. Jako nowoczesni Europejczycy nie mogą przecież myśleć, czytać, analizować i wyrażać w oparciu o to własną opinię. O znajomości historii już nie mowię, bo po co to komu, trzeba iść do przodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 2

@Bimbol
Jedno być neutralnym a jedno kapować na Polaków pochodzenia żydowskiego i brać od Niemców jedzenie np na wigilię. Ja się identyfikuję ale nie jestem bezkrytyczny potrafię wymienić z imienia i nazwiska potomków szmalcowników co teraz są narodowcami. Najwięcej ich pisze na wrealu czy reducie dobrego imienia. Moja rodzina pomagała żydom i dotąd wysyłają im kartki i czasem pieniądze pamiętają. Pisanie że to nie miało miejsca jest po prostu wierutnym kłamstwem. Tak samo wyklęci gdy na Podhalu widziano przypięty emblemat matki boskiej to ludzi ogarniał strach rabowali gwałcili i za to kupowali broń. Mordowali wszystkie mniejszości narodowe. A dawanie razem Pileckiego Inkę z tymi jegomościami jest najzwyczajniejszą profanacją prawdziwych polskich bohaterów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@NWOhell
Jedno dbać o to by prawda ujrzała światło dzienne. Ale dołączać do zgrai która za wszelką cenę chce przypiąć każdemu Polakowi łatkę antysemity, tylko po żeby zdobyć rozgłos i poklask, to zupełnie coś innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beka1987
+9 / 9

I o to chodzi :) nie mamy być dumni, mamy być obojętni na sprawy w kraju, skłóceni między sobą.
Plan wykonany :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fumanchu
-3 / 3

A jakieś wady ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 2

@greggor
Ty jesteś chory psychicznie. Homoseksualizm nie jest i nie był nigdy chorobą. Dawniej w badaniach opierano się tylko na niewyżytych więźniach myląc czynności homoseksualne z prawdziwym homoseksualizmem. Mam córkę lesbijkę która taką jest od dziecka. I już nie jeden rodzic smarkacza atakującego 12 latkę przekonał się jak mogę go zniszczyć naw nie odtykając go bezpośrednio i pośrednio. Tak to nie dzieci są winne ale ci co ich wychowują oni nawet to pochwalają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
0 / 0

@NWOhell
"Homoseksualizm nie jest i nie był nigdy chorobą. " - a tu akurat kłamiesz, do pewnego głosowania był.
"Mam córkę lesbijkę która taką jest od dziecka.' - OK, czyli choroby wrodzone nie istnieją, po prostu "takim się jest"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+1 / 3

Efekt walki między lewicą pobożną z bezbożną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-4 / 14

Bycie Polakiem to wstyd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
-5 / 5

@piter1984 jak to jest być ojkofobem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+1 / 5

@piter1984
Bycie PISowcem uważającym się błędnie za Polaka to wstyd.
@pikardil
Jak to jest bezmyślnie papugować instrukcje PISu w tym przypadku stetryczałego zakłamanego dziada który jeszcze nie dawno nazwał rozgłośnie radia Maryja słusznie antyzachodnią propagandą sowiecką i targowicą przypominać znowu słusznie iż targowiczanie to ludzie wierzący katolicy duchowieństwo,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-1 / 3

@pikardil lepiej niż nazi katolem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
-1 / 1

@NWOhell no nie wiem czy można o mnie powiedzieć że bezmyślnie papuguję czyjeś instrukcje. Czy jeżeli ojkofobię rozumiem jako niechęć do swojej ojczyzny/kultury/współrodaków, to czy moje pytanie zadane osobie twierdzącej "że bycie Polakiem to wstyd" jest nietrafione?

@NWOhell a czy właściwie możesz rozwinąć dlaczego bycie Polakiem to wstyd? Coś więcej niż to co w democie jest? Jakieś własne przemyślenia, doświadczenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
0 / 0

@pikardil
Ze względu na to że za granica za każdym razem musisz tłumaczyć że PIS popiera buractwo patologia że to nie Polska a mnóstwo ludzi nie chodzi na wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
-1 / 1

@NWOhell widzę że popełniłem błąd. Pytanie o rozwinięcie było do @piter1984. Ale dziękuję za odpowiedź której mi udzieliłeś. Muszę napisać że swoją retoryką przypominasz mi Sośnierza po ostatnich wyborach (chyba do PE) który ludzi zaczął wyzywać od idiotów. Nie nazwał bym takiego postępowania mądrym. A tak się jeszcze dopytując to twierdzisz że 35% (czy ile tam PiS miał w ostatnich wyborach...) osób biorących udział w wyborach to buractwo i patologia? Ja osobiście śmiem wątpić. Uważam że były trzy czynniki decydujące o zdeklasowaniu opozycji przez PiS: przekonanie ludzi że rząd może im coś dać (haha), zdecydowany sprzeciw przeciw sprowadzaniu czarnoskórych kradiochirurgów dziecięcych z Syrii i fatalna kondycja opozycji na którą ludzie patrząc myśleli "no chyba nie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szilwa
0 / 4

chu tam z gospodarką i innymi bzdetami, skłóćmy polaczków lpgt+ wtedy zeżre ich wzajemna nienawiść i nie będą mieli czasu na zauważenie tego że już są po stosunku. Demoto-niemoto-twórco o chu walczysz???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelcy
+2 / 8

kto i po co pisze takie glupie demoty ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar papieros1
-4 / 6

Cwele i durnie opętani przez lewicę i liberalnych idiotòw piszą takie dyrdymały,że nie wiem czy to cyrk ,czy psychiatryk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arokub
-4 / 8

Ktoś Cię tu trzyma na siłę? Droga wolna. Tylko nie wróć zapłakany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-4 / 6

jak laureatka nobla pluje na swój kraj to.. akcja reakcja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
-4 / 8

wpis o zabarwieniu lewackim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+3 / 5

@radhex napisał: "wpis o zabarwieniu lewackim"
zawsze jesteś taki samokrytyczny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysiun
+1 / 5

co za prymitywny i manipulacyjny komentarz... spieprzaj dziadu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-2 / 4

- chodzi o Majcherka? No cóż niezależność uczelni powinna iść za niezależnością finansową - uczelnie powinny być opłacane przez uczniów płacących za przekazaną im wiedzę. W sytuacji gdy uczelnia opłacana z publicznych podatków zamiast edukacją zajmuje się indoktrynacją i pluciem na wybrany demokratycznie rząd, to coś jest nie w porządku.
- nieprawda, dyrektor został ukarany bo poprowadził uczniów na polityczne spotkanie, na którym indoktrynowano ich jak mają rozumieć dane zapisy z Konstytucji, przy czym ta wiedza stała w sprzeczności z wykładnią Trybunału Konstytucyjnego który, jak wyraźnie jest napisane w Konstytucji, odpowiada za interpretację jej treści.
- nie, nie jest.
- bycie noblistką nie czyni z nikogo nieomylnej wyroczni ani bogini nie podlegającej krytyce. Jakoś krytyka Petera Handke za "Podróż zimowa nad Dunaj, Sawę, Morawę i Drinę albo sprawiedliwość dla Serbii" nikomu nie sprawia problemów.
- posłowie śmiali się nie z tragedii dzieci, ale z głupoty pani posłanki i jej nieudolnych prób manipulacji.
- konkretnie to napisała:
"Szok! Uniwersytet Jagielloński zamienia się w agencję towarzyską!
Przygotowuje ofertę wg płci kulturowych. Pierwsza polska wyższa uczelnia,
z historią od 1364 r. stosuje segregację studentów po neomarksistowsku"
więc krytykowała obecne władze uczelni.
- został wybrany w głosowaniu mieszkańców wsi. Na tym polega demokracja, prawda autorze? Czy może wolałbyś demokrację na wzór Iranu czy putinowskiej Rosji, gdzie jakiś organ decyduje najpierw czy ludzie mogą głosować na daną osobę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NWOhell
+1 / 1

@mwa
Trybunał zgodny z konstytucją w innym wypadku po co konstytucja. O tym mówił sędzia w telewizji republika tak ten co demonstracyjnie podarł dokument. My nie musimy zmieniać konstytucji wystarczy by JĄ ODPOWIEDNIO INTERPRETOWALI ODPOWIEDNI LUDZIE NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU. Orwell się kłania. Poprzednie wyroki TK nie zostały uznane. Gdy w TK zasiadał Rzepliński sam wchodził w rolę trybunału. Uznając że to spotkanie towarzyskie. Wszystko zostało przemyślane dawno temu a część kontrowersyjnych decyzji PO pochodziło od zdrajcy Morawieckiego który wtedy był doradcą Tuska i jednocześnie współpracował z Kaczyńskim. Na długo zanim PIS wygrał wybory. Wielu pisze o doktrynie Neumana ale doktryna Orbana jest bardziej przerażająca nie popierasz nas to nie ma ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 lipca 2021 o 18:34