Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
127 180
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tema_lina
+14 / 20

@tymczasowylogin A ja nie wierzę w uczciwość pis. To najgorsze polityczne mendy tego stulecia, gotowe podpalić Polskę żeby utrzymać się przy korycie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tymczasowylogin
-2 / 10

@tema_lina Ja nie mówię, że wszystkie maile są fałszywe, mówię, że nie wszystkie mogą być prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+9 / 11

@tymczasowylogin A jak myślisz, czemu nikt nie dementuje tych informacji? Czemu Fogiel, czy inny pomocnik piekarza nie twierdzi, że Dworczyk nigdy nie napisał takich tekstów? Kaczelnik puścił bąka (eufemizm) o ataku z Rosji, ale jakoś cicho potem się zrobiło:) Czyli nie wiedzą, co naprawdę się stało i jaki jest tego zasięg. Mówili przecież o tysiącach zaatakowanych kont pocztowych polityków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tymczasowylogin
-1 / 5

@tema_lina komentowanie tylko by podgrzewało atmosferę, poza tym Dworczyk ma ważniejsze sprawy na głowie niż pyskówkę ze złodziejami, którzy publikują te maile. W interesie PIS jest, żeby ta sprawa była raczej cichsza niż głośniejsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TEBOT
-3 / 7

@tema_lina Czemu mieliby dementować maile, z których wynika że uczciwie realizują swój program wyborczy ? Ja też uważam, że ekspansja LGBT do życia publicznego przekracza granice tolerancji, chociaż na PiS nigdy nie głosowałem. Oczywiście możesz udawać, że takiego elektoratu nie ma, ale wtedy skazujesz się na częste bycie zdziwionym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sosen9
+1 / 1

To nie politycy a mafia, która wie, że prędzej czy później odejdą od władzy, ale korzystając z okazji wraz z rodzinami rozkradają ile się da. Kasa i co nie jest przykręcone do tego kraju już jest za granicą, pozostały nieruchomości, ale one to dość stała waluta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

Oczywiście, masz ku temu pewne dowody, na ktore możesz się powołać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
0 / 4

@tymczasowylogin Ale nielegalne podsłuchy były szeroko przez pis komentowane, więc niech się pis nie dziwi, że jego przestępcze działania - bo wynoszenie danych służbowych jest przestępstwem - też jest szeroko komentowane, niezależnie od tego, czy pis tego chce, czy nie.
O tym, co i jak robi Dworczyk najlepiej świadczą jego liczne wpadki, więc nie skomentuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+1 / 3

@TEBOT Wskaż mi miejsce, w którym pis przyznaje, że szczucie na osoby LGBT jest w ich programie wyborczym!
Nie ma czegoś takiego jak ekspansja LGBT tylko świadoma i celowa polityka debili pisich, którzy odwracają uwagę maluczkich od rzeczywistych problemów spowodowanych ich nieudolnymi rządami poprzez wynajdywanie coraz to innych wrogów. Na szczęście niedługo to potrwa, bo już nawet betonowy elektorat zaczyna rozumieć, że jest robiony w balona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TEBOT
-3 / 3

@tema_lina "szczucie" to określenie którego używają środowiska LGBT, żeby nie odnosić się merytorycznie do tego co dany polityk powiedział, tylko z góry odmówić mu prawa głosu, bo LGBT krytykować nie wolno.

Jeśli coś da Ci pokazanie palcem cytatu w programie, to proszę : Program PiS na rok 2019 "Będziemy skutecznie wspierać rodziny w sensie społecznym, materialnym i prawnym; chronić ich autonomię przed ofensywą ideologiczną"

Oczywiście, ze jest ekspansja LGBT. W Polsce nigdy nie odmawiano homoseksualistom pełni praw, natomiast kiedyś mozna było publicznie wyrażać niechęć wobec homoseksualizmu tak samo jak np. prostytucji , czy hazardu, no i nie eksponowano dzieci na takie treści.To nie znaczy, że bandy neonazistów ganiały gejów, prostytutki i hazardzistów po ulicach, po prostu społeczeństwo miało zdrowe podejście. Od lat '90 metodą małych kroczków coraz więcej się o tym zjawisku mówi, coraz częściej się je ostentacyjnie demonstruje, coraz bezczelniej domaga się zrównania takich związków z rodzinami i wtłaczania dzieciom poglądu (np. z wykorzystaniem autorytetu nauczyciela) że to jest równoważna opcja.

Nie lubię PiSu i na niego nie głosuje, ale jeśli w obszarze gospodarki, podatków i ogólnej wiarygodności PiS i PO nie różnią się specjalnie, a różnią się stosunkiem do aborcji i LGBT to jest 2:0 dla PiSu. Nie dam sobie wmówić, że to nie jest realny problem, jeśli za 10 lat mogę za taki komentarz pójść siedzieć z paragrafu o mowie nienawiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tema_lina
+2 / 2

@TEBOT Kolejny kościółkowy pisiak, który nie przynaje się, że kocha pis. To nie jest przypadkiem rozdwojenie jaźni? Normalnemu człowiekowi do głowy nie przyjdzie, by czytać program narodowo-socjalistycznego pis dzielstwa. A ty jednak przeczytałeś....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TEBOT
-3 / 3

@tema_lina Tak, czytam program PiS, słucham wywiadów w Onecie, oglądam TVN i śledzę dyskusje między Czarzastym i Nitrasem, nawet jakieś wypociny KODu, bo chcę wiedzieć na kogo nie głosować i czemu, a nie tylko pokochać jedną opcję, bo w mojej ulubionej stacji mówią o niej dobrze. Może to bolesne zderzenie z rzeczywistością, ale ludzie są wierzący, konserwatywni i mają poglądy narodowe, bo w to wierzą - i nie jest winą PiSu że przez wiele lat tylko PiS reprezentował takie poglądy, albo winą Kościoła, że wszystkie inne partie był mu wrogie, albo winą tych wyborców, że nic innego do wyboru nie mieli. Chcę pluralizmu, ale Scheuring-Wielgus z Zandbergiem są nie do przyjęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+16 / 20

Dowodów nie trzeba, przecież to gołym okiem, że caĺa polityka pisu to szczucie jednch na drugich. Jakby w Polsce więcej ludzi chodziĺo na wiece LGBT niż chodzi do kościoła to, żeby utrzymać się przy korycie, wzywaliby do prześladowania księży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+3 / 3

@MG02 Zgadza się, wiadomo. Jedną jednaj rzeczą jest posiadać wiedzę a drugą przeczytać takie maile. Pomimo wiedzy, to wciąż poraża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
+3 / 19

Taka taktyka to nic nowego. To samo robiło PO - szczuło na ludzi ze wsi, katolików i rolników zrównując wszystkich do ameb intelektualnych. Prawdopodobnie SLD też stosowało tę metodę. Dość powszechne, chamskie zagranie polityczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Elandiel1
+1 / 1

@karolina1128 Dopóki Polska jest podzielona na pół - nic się nie zmieni. Politycy wiedzą, że toczenie wojenki między sobą da władzę jednej partii a druga - musi być, podobnie jak Batman nie może istnieć bez Jokera, jak dobro nie może istnieć bez zła. Gdyby jednak nasza mentalność się zmieniła - jako ogółu, sytuacja mogłaby wyglądać inaczej. Póki co mamy cwane zagrywki, których celem jest poróżnić ludzi. Dzięki temu mogą kraść bez poniesienia konsekwencji. Jest jeszcze taki aspekt, że nawet świeży polityk pełen cnót po pewnym czasie zostaje przekupiony i staje się taki jak wszyscy tym bardziej, że tam aspirują głównie ludzie cwani i żądni pieniążka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolina1128
0 / 0

@Elandiel1 Dopóki będziemy głosować na partie a nie na ludzi, nie widzę szans na zamiany. Przede wszystkim partii nie da się rozliczyć. Do tego większość głosujących nie popiera swego kandydata, tylko głosuje przeciw gorszemu, co oznacza wieczne błędne koło :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@karolina1128

i do tego to stara metoda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Obelix
+5 / 5

Cóż, czego się spodziewać po politykach jak nie działania w myśl divide et impera?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hvsarz
+2 / 8

Niestety taka jest polityka. I wcale nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że w gronie decydentów związanych z LGBT i kulturalną rewolucją lat 60-tych były podobne kalkulacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+6 / 8

O, ktoś się dowiedział jak działa polityka...
Teraz sobie tylko wyobraźcie, że poza PiSem inne partie też mogą tak robić.
Kalkulacje co się opłaca i manipulacje, żadne ideały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zdenek117
+1 / 1

Nic nowego. Tak działa polityka, tak też działa marketing w wielu firmach. W świecie biznesu wielkich firm i polityki praktycznie nikt nie wspiera nikogo za darmo, ani nikt nie opowiada się przeciw czemuś nie widząc w tym własnego interesu. Wszystko jest obliczone na zysk, czy to finansowy, czy na wzrost poparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+1 / 5

Tylko że wiesz, że aktywiści LGBT (nie mylić z osobami LGBT) używają osób LGBT do agresywnego promowania ideologi moralnej, która jest w zasadzie niszcząca dla ideologii moralnej wyznawanej przez PiS i ich elektorat? Oni mają problem w tym, że są za głupi, by wziąć się za prawdziwego przeciwnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
+1 / 5

Na tym polega polityka. Każda partia robi dokładnie to samo. Nie bronię ich tylko staram się być obiektywny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TEBOT
-3 / 5

Ojej, wyszło na jaw, że PiS uważa to co jego elektorat, mówi to co uważa i robi to co mówi, żeby potem elektorat na nich głosował. Przecież to jest esencja demokracji. Tam nie jest napisane, że będą "stwarzać propagandę że LGBT są agresywni" tylko że wystarczy poczekać, żeby sami to pokazali, być może w trakcie kampanii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem