Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
137 144
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lolo7
+9 / 9

Za jakiekolwiek symulowanie powinna być z automatu czerwona kartka. Chociaż wtedy taki Ronaldo też dużo by nie pograł...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wichniak2
+2 / 2

@lolo7 Gdyby nie padł gol, znieśli by go z boiska a my byśmy podziwiali cuda współczesnej medycyny że trochę popsikają w kolano i chłop biega jak nowonarodzony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Czarzasty
0 / 0

No, nie wiem - umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji to raczej nie jest zła cecha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ironiks
+1 / 1

@Czarzasty
Oszukiwanie to nie umiejętność radzenia sobie w danej sytuacji tylko właśnie próba wyłudzenia czegoś co Ci się nie należy. Jeśli ktoś jest tak dobry, że potrafi po prostu pokonać przeciwnika (czy to w piłce czy w innym sporcie) to zasługuje na nagrodę i szacunek za ciężką pracę, która w tym momencie przynosi efekty, ale jeśli chce to zrobić podstępem to jest mendą i tyle. To tak jakby powiedzieć, że jeśli ktoś był na dopingu to też umie sobie radzić w sytuacji. Za to właśnie nie lubię włoskiej drużyny. Niby dobrze grają, ale i tak muszą się uciekać do takich krętactw; to taka ich natura już chyba. Mam nadzieję, że odpadną bo z takim podejściem nie zasługują na tytuł, a odkąd pamiętam, zawsze właśnie kombinowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem