Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Tymczasem w RPA

0:45

Policja "ratuje" dobytek sklepu przed szabrownikami, gdy w kraju trwają zamieszki, mordy i grabieże

www.demotywatory.pl
+
206 212
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mizantropix
+12 / 12

Kiepskie światło... Jakieś dziwnie ciemne te "polis oficery".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-1 / 1

A jaki to kraj?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+22 / 30

@El_Polaco : RPA. Takie byłe Afrykańskie USA z którego pochodzi taki Elon Musk zniszczone dziesięciolecia temu przez tamtejsze BLM z komunistą Mandelą na czele (oczywiście u nas w Europie dzięki komuszej propagandzie robi się z tego bandyty drugą Matkę Teresę z Kalkuty - która zresztą też nie była taka fajna jak ją przedstawiali). W ramach "walki z rasizmem" murzyni którzy sprowadzili się tam z północy (no przecież zulusów to tam tylu nie było) przejęli kraj, i zrujnowali. Ot powiedzmy był sklep prowadzony przez białego.Nowy murzyński rząd postanowił to zmienić i oddał sklep murzynowi wywłaszczając "złego białasa".Oczywiście bez odszkodowania,bo jak to tak. Murzyn wyprzedał co było w sklepie i bankructwo - sklep zamknięty a kasę przebalował. Z kraju będącego perłą Afryki mającego całą tablicę mendelejewa i diamenty zrobił się pierd...lnik gorszy jak u ruskich...

Biali mieszkańcy trzymają się jeszcze na farmach ale regularnie są atakowani i mordowani przez murzyńskie bandy. Ale te ostatnie zamieszki to nie są tylko przeciw białym - to przez to,że zwolennikom byłego prezydenta odbiło jak go posadzili za korupcję. Standard wśród murzynów - jak posadzą jakiegoś złodziejskiego kacyka to jego zwolennicy (głównie z tego plemienia co on, ale reguły nie ma) robią wojnę domową i podpalają kraj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 lipca 2021 o 16:56

G Gracek1135
+6 / 6

@chiuso kuzwa, jakie trzezwe spojrzenie na swiat, licze szczerze zeby bylo jak najwiecej swiadomych osob jak ty a nie slepo wierzacych w to co sie im mowi, smutny jest nas swiat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
0 / 0

@El_Polaco Kurlandia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hufnal
+3 / 3

@chiuso Smutne acz prawdziwe, sami siebie wybijają bo z innego plemiona.
Co najśmieszniejsze historia się powtarza. W Ugandzie po Brytyjczykach w latach 70 rządził Idi Amin żeby mieć kasę na swoje zachcianki oskarżył Azjatów (głównie hindusów którzy z Brytyjczykami tam przybyli i mieszkali od pokoleń) że bogaci się kosztem rdzennych mieszkańców zabrał im majątki a ich wygnał z kraju. Może na ich szczęście bo jak się rozkręcił to zabił średnio od 300-500 tys obywateli Ugandy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L4RV4
+4 / 4

@chiuso Nie morują tu tylko białych farmerów bo i czarnych ( choć nie jest ich wielu) też.
Obecnie do szabrowania i podpalania nawoływały dzieci byłego prezydenta, jak trafnie zauważyłeś, wsadzonego na 15 miesięcy za przekręty finansowe. Do tego złe zarządzanie i duża korupcja w czasie pandemii ułatwiły wydarzeniom wymknąć się spod kontroli.
Warto nadmienić, że obecnie w czasie zamieszek, najwięcej obrywają Azjaci i hindusi, których to sklepy w Durbanie czy Johannesburgu są nagminnie plądrowane i podpalanie od dłuższego czasu. Sama prowincja KwaZuluNatal z Durbanem na czele to zawsze było siedlisko wszelkich rasistowskich niesnasek między Azjatami/Hindusami a czarną ludnością.

Nie zgodzę się jednak ze stwierdzeniem, że nie ma tu już dużo Zulusów. Ciągle stanowią większość czarnej populacji.
Niemniej, największymi prowodyrami są tak naprawdę nielegalni imigranci. Nigeryjczycy i ludność Zim (Zimbabwe), którzy uciekając od wojny i głodu w swoim kraju (samemu do niego najpierw doprowadzając), przywędrowali do RPA. Nie pracują, nie chcą się kształcić czy cywilizować i robią z RPA swoją ojczyznę bis. Korzystają z dużej nieudolności rządu RPA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bld1
+13 / 15

No i tak się kończy spuszczenie ich z łańcucha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aidren
+3 / 7

Hehe u nas też byłoby to samo, gdyby zabrano 500plus, patobeneficjenci, bo nie mówię o wszystkich, którzy pobierają to świadczenie, wnet zgłosiliby się po to co się im należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar longlong
+2 / 2

dopuścili komunistów do władzy to mają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+14 / 16

Zauważyliście pewną prawidłowość? RPA zamieszki = kradną czarni. USA (BLACK LIVE blablabla) zamieszki = kradną czarni. Francja zamieszki = kradną czarni i kolorowi wyznawcy allaha. A to biały kolor podobno ten zły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T ToTutaj
+9 / 9

@Deffrau Nie mów tego faktu na głos, bo zostaniesz okrzyknięty zacofańcem lub rasistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+9 / 9

@ToTutaj Wolno być LGBT, wolno być niezdecydowanym płciowo (bo podobno mamy dziesiątki płci) tylko nie wolno być rasistą! Co to za wolność skoro mnie się zabrania :D
EDIT:
Aha i oczywiście jeżeli dane statystyczne potwierdzą to co mówię to oczywiście matematyka też będzie rasistowska i powinno się jej zakazać :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2021 o 11:41

D Deffrau
+5 / 7

@zgrit22 Tak ale mówimy o obecnych czasach a nie o koloniach. Jeżeli czarnym z BLM tak źle w USA niech wracają do siebie (do kraju przodków) czyli Afryki. Jak źle czarnym i allahom ciapatym we Francji niech wracają do kraju przodków. To takie proste :) To czarny dał się złapać w siatkę a nie biały. O czymś to jednak świadczy :) Dla mnie rasa biała i żółta jest inteligentniejsza :) Cały rozwój Afryki jak miasta w RPA czy drogi to ingerencja białej lub żółtej rasy. Czarni dalej by tam żyli w lepiankach gdyby biały się tam nie pojawił i nie przywiózł cywilizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zgrit22
-5 / 7

@Deffrau podobnie Polacy, bez ingerencji niemieckich i holenderskich osadników nie mielibyśmy potrzeby wychodzenia z ziemianek i chat z bali w wersji lux, a niby Europa...
"Tak ale mówimy o obecnych czasach a nie o koloniach"
Wydaje Ci się, że jesteś inteligentny a tak odcinasz teraźniejszość od przeszłości, nawet mi się produkować już nie chce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
+6 / 10

@Deffrau biali nakradli ale przynajmniej zbudowali z tego swoje imperium i nierzadko dali też tym małpom technologie oraz sami im pobudowali miasta i infrastrukturę (samo RPA jak tam dawniej byłem to Polska może by rzec była daleko za Murzynami porównując autostrady czy miasta - czułem się tam jak w USA a nie Afryce). Teraz czarni kradną ale co z tego zbudowali? Dalej gówno :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+3 / 5

@zgrit22 Bo żyje tu i teraz! Czyli czarni żyjący obecnie mogą kraść bo ich bardzo odległych przodków przywieziono w formie niewolniczej? Twoja inteligencja jest jakaś lewacka. Idac twym tropem "myślenia" skoro pradziadkowie ukraińscy mordowali pradziadków polskich daje mi to prawo do wyważenia drzwi moim sąsiadom z Ukrainy i wymordowania ich. Dzieci nie odpowiadają za czyny pradziadków. Tak więc mit wymęczonych czarnych jest dla mnie śmieszy. Liczy się tu i teraz a teraz widzę tylko dzicz czarną którą ktoś niesprawiedliwie i szumnie dalej nazywa ludźmi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+3 / 3

@paul123 O tym właśnie mówię. Cywilizacyjnie zawsze byliśmy ponad nimi. Ale obrońcy "poprawności politycznej" tego nie przyznają. Widzą wielce skrzywdzonych niewolników. Czarny został prezydentem USA a oni dalej są mentalnymi niewolnikami i pokrzywdzeni to też o czymś świadczy. Minie 1000 lat oni dalej będą to rozpamiętywać. Chyba lubią swoją pozycje. Złote łańcuchy czarnych to chyba z sentymentu do dawnego życia ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-1 / 3

@Deffrau
Niemcy, lata dziewięćdziesiąte, kradną Polacy (nawet powstał o tym film, Juma, gdzie i tak mocno wybielili to środowisko). Czyli Polacy też są czarni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+2 / 2

@El_Polaco Mówisz o samochodach. Były wyspecjalizowane grupy które traktowały to jak "zawód". W przypadku czarnych to coś innego. Tam wymyślają sobie byle pretekst do zamieszek i rabują HORDAMI! Paląc przy tym samochody. Doradzam zapoznać z tym co się dzieje we Francji :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zgrit22
0 / 2

@Deffrau żyję tu i teraz = g*wno wiem o przeszłości i ciągach przyczynowo skutkowych, jak rozumiem...

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu czarni w stanach nie mieli prawa pójść na uczelnię (nie setki lat temu, a w czasach moich rodziców), kukluxklan miał moc jak nigdy i ogólnie czarni byli w dupie.
Myślisz, że to jak pstryknięcie palcami i nagle to niewolniczo patologiczne bagno skupi się na nauce? Biali (konkretnie brytole) rozkradli cały świat i stłamsili inne ludy i teraz będą nagle oczekiwać, że ci najmocniej stłamszeni, egzystujący od wielu pokoleń w wielkich bagnach (zorganizowanych przez białych) ociekających bezprawiem się nagle ogarną i pozakładają prężnie działające biznesy? Jak nadal kilkadziesiąt % białych patrzy na nich jak na gorszą kategorię i dyskryminuje gdzie się tylko da, to wydaje Ci się, że ci czarni mają taki sam start jak my? A czy przeciętny Kowalski z jakiegoś Biłgoraju ma takie same warunki rozwojowe jak jego przeciętny rówieśnik z Anglii czy Francji? Pomnóż sobie tę różnicę razy co najmniej 100.

Przychodzi taki czarny na świat i na jakieś 30% otacza go patola i przez taki pryzmat postrzega świat, nie łatwo rozwiązać ten problem kiedy skala jest tak potężna. I czy to problem wyłącznie czarnych? Poczytaj sobie o różnicach między północnymi, a południowymi Włochami, południowe zostały 150 lat temu przeorane przez północne, dlatego zwróciły się do mafii, żadnym rządom totalnie nie ufają, jest przepaść dość analogiczna do czarnych i białych w stanach, poczytaj sobie trochę, może da Ci to do myślenia, w końcu to jedna makaroniarska nacja...

A ile to o Polsce i Polakach można się tu rozpisywać, chociaż oczywiście w naszej przeszłości do warunków jakie czarni w stanach mieli do niedawna przez setki lat można przyrównać jedynie okupację hitlerowską, całe 6 lat, reszta to spacerek po kwietnej łące... Spacerek podczas którego bardzo dbaliśmy o swoją dosyć starą już kulturę, więc tym bardziej nie spatologizowaliśmy się do końca, ale czy to oznacza, że ludzie ze starszych kultur mają wyższy potencjał? Czy uważasz, że Anglicy powinni czuć się malutcy w stosunku do np. Greków czy Persów?

I argument, że mają wracać do Afryki -.-
Przez setki lat pod batami zapi*rdalali, żeby białe paniska (często bezwartościowi idioci jak wszędzie) mogły zbijać bąki, dbać o manicure i tworzyć kulturę koncentrującą się na białym samozachwycie, a teraz mają spieprzać na pustynię? Zresztą też wyeksploatowaną przez białych...

Już nie chce mi się tutaj eseju pisać o roli masy przypadków, w dojściu przez białych do światowej dominacji, poszczęściło się nam, że basen morza śródziemnomorskiego to obszar, jak nazywam, wysokiego metabolizmu, tubylcy dostosowali się do dynamicznych warunków, a dużo później jak już Europa stała się niezłym tyglem kultur i intelektualnego fermentu, brytolom się poszczęściło, że się okopali na dużych wyspach, mając doskonałe warunki gospodarcze i obronne, i przyciągając dzięki temu intelektualistów dysydentów z kontynentu.
Nie ma gorszych i lepszych nacji (choć oczywiście różnią się od siebie), wszyscy jesteśmy tylko ofiarami okoliczności w tym brutalnym świecie...
To tak pokrutce, grube tomiszcza tłumaczą te zagadnienia, szkoda, że tak ludziom z nimi nie po drodze -.-
Patrząc jedynie "tu i teraz" nie ma takiej opcji, żebyś mógł dysponować w miarę uczciwą perspektywą, kiedy wszystko jest cholernie skomplikowane...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar L4RV4
0 / 0

@Deffrau W RPA czarni to prawie 90% ludności więc trudno by to tylko biali kradli, których jest ledwo 8%. Zaraz zostaliby zlinczowani.
W USA proporcje są inne, czarni to mniejszość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

@Deffrau
Nie tylko samochody. Wszystko, co nie było pilnowane. A jak Niemcy zaczęli wszystkiego pilnować, to zaczęły się masowe kradzieże po polskiej stronie. Coś o tym wiem, bo mieszkałem przy granicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel26
-4 / 4

widziałeś kiedyś w RPA czarnych policjantów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
+1 / 3

Black Lives Matter

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+2 / 2

@lewetedemoty Proponuje założyć Black Lives DON'T Matter ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-1 / 1

@Deffrau Nie bo to tylko organizacja-narzędzie w rękach tych co ich inspirują i szczują na białych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Truman_show
-2 / 2

Patrzcie i uczcie sie biali ludzie bo kiedy rzady odwroca sie od was zabierajac wam wode prad gaz i "ochrone" wtedy wy bedziecie musieli grabic a wszystko zmierza ku temu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zemsta1488
0 / 0

oni poprostu kradna tepe ryje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem