Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
716 725
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Maras78
+12 / 12

Nie będę oryginalny, ale jest tutaj metoda w szaleństwie. Czarnek, gen. Flaszka i im podobni, działając w imię KK, doprowadzą do jego upadku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+7 / 7

Tak tylko zauważę, że pewne funkcje w tym funkcję publiczną się pełni stale, a nie ,,się bywa''. Wszelkie teksty typu ,,To są słowa Adriana Dudy kandydata na Prezydenta a nie Prezydenta'', ''Słowa Barabary Nowak osoby prywatnej a nie B. Nowak Kurator Oświaty'', czy właśnie ,,Czarnka osoby prywatnej a nie Czarnka Ministra Edukacji'' są o kant tyłka roztrzaść. Kuratorem, Prezydentem, Ministrem się jest a nie się bywa. Tak samo się jest a nie się bywa lekarzem, żołnierzem, księdzem lub sędzią. Ba! Czekam, aż złapią jakiegoś operującego po pijaku lekarza, co się będzie bronił, że operował pijany jako osoba prywatna a nie lekarz, więc nie można go karać dyscyplinarnie. Albo lepiej. Jak powiem przykre rzeczy o prezydencie (celowo z małej), zmanipuluję z nim filmik itp. to nie można mnie oskarżyć o obrazę Prezydenta bo obrażałem lub przerabiałem filmik z A. Dudą osobą prywatną albo kandydatem a nie A. Dudą Prezydentem. Idąc dalej względem demota to na palcach jednej ręki mogę zliczyć napotkanych w życiu realnym czy internecie Katolików, którzy wiedzieli co ich wiara zakłada, wymaga, co się na nią składa, akceptowali to i rzekomo w ten sposób żyli/żyją. Wiele osób, zwłaszcza ze starszego pokolenia nie ogarnia nawet, że Protestanci to też Chrześcijanie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+8 / 10

jedno pytanie, bo pierwszy raz to widzę, kto przyznał tak szalonej osobie habilitację ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+5 / 7

Duch Święty :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+6 / 6

Nie tylko Terlikowski wydaje się być rozsądny; Giertych też ostatnio przestał mówić o mundurkach. Jednak nie do końca wierzę w ich "nawrócenie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+8 / 8

@perskieoko Giertych się nawrócił, bo miał ogromny żal do Kaczyńskiego. Terlikowski wie, że nie może trzymać z rządem jeśli dalej chce być autorytetem w tym co głosi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hejo81
+3 / 3

i Terlikowski kojarzący mi się z radykalizmem od pewnego czasu duży plus mówi jak jest oby tak do końca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KatzenKratzen
+5 / 5

Mam rozdwojenie jaźni..Już TRZECI raz muszę przyznać że p. Terlikowski to nie kato-oszołom, ale człowiek myślący... No świat się kończy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+4 / 4

Nie można być w *** i mieć pojęcie czym jest Chrześcijaństwo. Nie można być w *** i mieć pojęcie, czym jest przyzwoitość. Nie można być w *** i mieć pojęcie, czym jest biologia, chemia, fizyka i matematyka. Będąc w *** ma się tylko pojęcie czym są stołki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 1

Myślisz, że w grupie 233 posłów nie znajdzie się jeden sprawiedliwy, który mógłby rzucić kamieniem? Nie zdziwiłbym się, gdybyś miał rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
+2 / 2

Terlikowski to ostatni katolicki intelektualista (nie licząc ks. Bonieckiego). Zresztą ostrzega od lat przed tym co się dzieje z kościołem, w związku z powiązaniami z władzą i nie tylko. Ale to głos wołającego na pustyni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 1

Terlikowski przez lata był ostro po konserwatywnej stronie. I kiedy wszyscy myśleli, że j7z nie ma tam miejscu. ... łup wkleić Czrnka i innych religijnych erudytow. Zgodnie z zasadą. Jak nie możesz kogoś przekonać do przejścia na swoją stronę to go zniszcz. I PIS edukację i edukować społeczeństwo właśnie niszczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+1 / 3

Bo polski KK to nie jest prawdziwy KK tylko coś na kształt sekty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
+1 / 1

Raczej chodzi o obecną w nim Kaczystowską Sektę Narodowa która ma wypaczoną własną wersję KK i do niej dąży.
Nigdy wcześniej tylu polityków, arcybiskupów, biskupów i pazernych Ojców Dyrektorów nie zrobiło tak wiele dla pokazania Narodowi Polskiemu prawdziwej twarzy Kościoła w ich wersji.
Dziękuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
+1 / 1

Terlikowski nadal jest fanatykiem .
Tylko pojawili się inni, przy których jego fanatyzm okazał się łagodny i dyskusyjny...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

Cały PRL i słynny departament 6 SB do walki z Kościołem nie zniszczył tak Kościoła przez 45 lat jak PiSowska komuna przez 2 lata. Ja mam takie wrażenie że czarnek robi to specjalnie aby kościoły przerobić na skate-parki albo biedronki. Bo innego wytłumaczenie nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2021 o 11:34