Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
71 93
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pisowskagangrena
+12 / 18

jak na Misiu mistrza Bareji, "chłop u nas ciemny jest"
pisiory im podnieśli wiek emerytalny z 60 na 65 lat ale oni z uporem maniaka na nich głosują
bo pisiory obiecali 500 na krowę , 300 świnie itd
GŁOSUJCIE dalej na pis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 12

@pisowskagangrena jak go nie za bardzo lubię tak ... przecież on z tą swoją agrounią cały czas jadą po PiS, on chce zresztą podobnie jak Lepper urosnąć do rangi trybuna ludowego i wejść do sejmu. Czy będziemy mieć samoobronę bis?

@Yarpen_Melitele ty z tymi kułakami tak na serio? Wiesz kto tego używał? Coś czuję, że to właśnie będzie kolejna odsłona retoryki PiS wobec "wrogów ludu".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+5 / 7

@pisowskagangrena Są różni rolnicy. Jedni cały czas uważają, że PiS dobry a stojący za Kołodziejczakiem walczą ostro z władzą jak nikt inny w Polsce.

@rafik54321 Sukces Agrounii opiera się na tym, że do końca nie mówią gdzie będzie blokada a jak mówią to potrafią w ostatnim momencie zmienić plany. Klocek Kaczyńskiego na ul. Mickiewicza nie jest dobrym miejscem. Bardzo szybko tam zjawi się dodatkowych kilkadziesiąt radiowozów. Mają przetrenowane i cały czas kilka tam stoi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+7 / 13

Wieś głosowała na PiS. No to ma co chciała. Kiedyś monopol na wieś miała samoobrona i PSL i oni o wieś dbali. Lepiej lub gorzej oczywiście. A teraz jest PiS. No i dała się wieś przekupić i ma co ma. Co rok to prostest. Ale pewnie i tak w kolejnym wyborczym roku da się przekupić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antypisior
+5 / 5

Jaka jest logika w tym ze utrudnianie życie kierowcom
bo macie pretensje do pisiorów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+23 / 25

Chcą dokopać rządowi? To niech w okół willi kaczafiego urządzą kordon i go nie wypuszczą z domu, a nie blokować drogi bogu ducha winnym obywatelom!

To tak jak terroryści którzy, niby walczą z złym rządem, ale wysadzają w powietrze szkołę lub szpital, zamiast bazę wojskową!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+3 / 3

Dokładnie piekło niech im w sejmie zrobią a nie ludziom ostatnie wolne weekendy. Za chwilę znów lockdown tym nie pozwólmy w wakacyjny weekend ludziom podróżować. Niech czują że walczymy. Politycy nie, niech ludzie to czują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
+1 / 1

@rafik54321
Słusznie, w ten sposób utrudniają życie tylko zwykłym obywatelom.

Jak chcą coś zmienić to za niecałe dwa lata są wybory. Wtedy mogą pokazać im co o nich myślą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@cichy_desperat Rolnicy są tutaj po prostu idiotami. Bo utrudniając życie zwykłym obywatelom, tracą społeczne poparcie dla swoich działań.
A im większe mieliby społeczne poparcie, tym mniejsze poparcie miałby rząd, a im mniejsze poparcie ma rząd, tym bardziej trzęsie majtami o wybory.

Niech utrudniają życie politykom. Niech zrobią kordon w okół sejmu. Niech ich nie wypuszczają do póki sytuacja gospodarcza się nie poprawi. Niech to trwa i 2 lata. Nieistotne.
Wtedy rząd będzie miał tylko 2 wyjścia, albo się ugiąć i wziąć do roboty, albo otworzyć ogień. Jak zrobi to drugie, to rewolucja gotowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hazard8
-1 / 1

@rafik54321 Utrudnianie ruchu to fakt idiotyzm. Jednak jeśli TY napiszesz tutaj też że protest kobiet, kolorowe parady itp to też banda idiotów to Cię poprę dopiero. Gdy tego nie napiszesz to jesteś "burkiem który szczeka na kota bo innego psa się boi"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@hazard8 większość protestów kobiet miała miejsce na placach wyłączonych z ruchu.
Parady równości na ulicach miast to również debilizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+5 / 13

I co? Zrobicie ten sam błąd co oni? Jak oni teraz strajkują to ich nie poprzecie, wyśmiejecie etc czyli dokładnie to samo co oni przedtem? Teraz jest największa szansa, żeby ich przeciągnąć na drugą stronę, a wy ich wyśmiewacie? Sami wpychacie ich w ramiona PiSu. A możecie im pomóc, wskazać drogę idt. No chyba, że nie jesteście lepsi od nich i tak samo jak oni śmiali się z poprzednich protestów tak wy teraz się śmiejecie z nich i mówicie, że dobrze im tak.

Co do sposobu protestu to ubolewam, że znowu się oberwie zwykłym obywatelom, którzy będą stać w niepotrzebnym korku. To powinno być zakazane, zarówno dla rolników, przedsiębiorców jak i feministek czy aktywistów LGBT, albo Greenpeace. Droga dla kierowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
-5 / 9

@nitaki Ty tak poważnie czy z pewnym organem na łby się pozamieniałeś? Przeciągnąć na drugą stronę, pomóż im, wskazać drogę???? Im??? To informuję cię, że do nich tylko kabza przemawia i tylko kabza ma na nich wpływ. Oni mają w doopie kto rządzi i jakie wartości prezentuje, ważne, żeby kabza się zgadzała.
Ale to jest przynajmniej zrozumiałe. Niezrozumiała jest natomiast twoja chęć zakazywania prawa do protestu, bądź co bądź, wolnym obywatelom. Bolszewia całą gębą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 3

@Antyboanty nie chcę zakazywać protestów, tylko nie chcę, żeby odbywały się one na drogach, rondach, skrzyżowaniach, autostradach, ekspresówkach i wszędzie, gdzie to przeszkadza normalnym obywatelom, a nie rządzącym. Wyraźnie napisałem, że ubolewam nad sposobem protestu.

PS z takim podejście na pewno ich nie przekonasz. Ale to jest właśnie to o czym mówię, Ty nadajesz na nich, że są głupi kiedy protestują, oni będą robić to samo jak Ty będziesz protestował i tak oto ci u góry podzielili sobie naród na kilka podgrup, które skupiają się na tym, żeby innym było gorzej, albo żeby się chociaż z nich pośmiać, kiedy tamtym coś się złego dzieje, zamiast skupić się na polepszeniu sytuacji w naszym kraju. Bo to przecież nie do pomyślenia, żeby sąsiadowi miało się polepszyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antyboanty
-2 / 2

@nitaki ,,...to powinno być zakazane..." oto cytat z twojego komentarza, a w następnym piszesz ,,...nie chcę zakazywać...". Trzeba się zdecydować kolego. Nie chcę ich bronić, bo mają czego chcieli, ale pisanie o ubolewaniu nad formą protestu jest po prostu śmieszne i nielogiczne. To w jaki sposób mają protestować, aby ich protest został zauważony? Mają zablokować wjazd do swojej stodoły albo nie doić krów? Śmieszny jesteś. Nie wiem czy zauważyłeś, ale takim swoim komentarzem przyczyniasz się do podziału tego społeczeństwa i działasz na rękę tym, którzy na tym podziale korzystają. Dajesz się napuszczać na jakąś grupę, bo ci nie pasuje i doskwiera ci ich sposób protestowania, a w twoim mniemaniu przyczyny protestu nie są twoją sprawą. To mi przypomina bolszewickie powiedzenie z Gułagów ,,nie ruszaj dupą jak nie ciebie pi...lą"., a ty się jeszcze uskarżasz, że łóżko ci się trzęsie. Reasumując, nie popieram ich protestu i nie jestem wysokiego mniemania o protestujących, ale uznaję ich prawo do protestu wiedząc jednocześnie, że taki protest utrudni życie niewinnym ofiarom ich protestu, aby taki protest miał chociaż cień szansy, aby był skuteczny. Dotyczy to wszelkich protestów, bo niestety nie da się tak protestować, aby odczuli go tylko winni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
0 / 0

@Antyboanty ",,...to powinno być zakazane..."" cytat wyrwany z kontekstu, ale skoro tego nie rozumiesz to chyba tu można by uciąć dalszą dyskusję. Jeżeli nie rozróżniasz, że "nie zgadzam się z formą protestu" od "nie zgadzam się z protestującymi" lub "nie zgadzam się z podstawami protestu" to już Twój problem, ale polecam Ci się nim zająć.

"Dajesz się napuszczać na jakąś grupę, bo ci nie pasuje i doskwiera ci ich sposób protestowania, a w twoim mniemaniu przyczyny protestu nie są twoją sprawą. " kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem. Ponad to mówisz mi jakie ja mam poglądy w oparciu o jedno stwierdzenie i to jeszcze błędnie przez Ciebie zinterpretowane. Gratuluję. Jako jeden z nielicznych (przynajmniej w momencie pisania I komentarza) nie hejtowałem protestujących, nie mówiłem, że mają to co chcieli. Wręcz przeciwnie nawołuję do uspokojenia się i zwracam uwagę, że "mają wsioki to co chcieli" nie spowoduje, że w następnych wyborach te "wsioki" zagłosują przeciw PiS.

Argumenty ad persona, ad absurdum też nie wnoszą nic do dyskusji. Więc sobie możesz je darować.

Jest wiele innych sposobów, żeby protestować i nie robić problemów innym ludziom, którzy danego dnia np. pracują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
-1 / 1

Lepper mark II ?Zbyt miękki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 6

I przykładowo utrudnicie mi podróż z dziećmi na wakacje? Żebym wypoczął krócej o te kilka godzin, może więcej. A potrzebuję odpoczynku, bo zasuwam jak ten koń z "Folwarku zwierzęcego". Właśnie przez takich jak wy. Wolnomyślących, którzy mafię rolniczą SLD zamienili na mafię religijną PIS. Jedną z najsilniejszych grup żelaznego elektoratu.

I teraz ja mam płacić za wasze oszołomstwo? Już i tak płacę. Mam na profilach s-m sporo rolników. Udostępniałem informacje. Zamieszczałem artykuły m.in. z Forbes czy money.pl. Mieliście to w d... Za trudne, za niewygodne. Uradowane lub złe buźki to były jedyne reakcje.

Oblejcie gnojowicą budynki rządowe, zróbcie żniwa u Kaczyńskiego. Normalnym ludziom dajcie spokój. Bo to wy przyczyniliście się do ich problemów, a nie odwrotnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2021 o 21:18

K Krystian6677
0 / 2

Może by tak te tępe pały wpisujące się krytycznie na agrounie i cały przemysł rolniczy pomyślaly że jednak nie cała wieś głosowała na PiS i właśnie ta mniejszość ma pełne prawo do protestu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@Krystian6677
Ci, którzy głosowali na Pis też mają prawo strajkować. W końcu partia mimo obietnic nie spełniła ich oczekiwań. Co zresztą było do przewidzenia dla każdego, kto coś tam w głowie ma.

Nie o to chodzi. Chodzi o to, że to grupa, która była żelaznym elektoratem partii. Po moherach i górnikach. Nie wszyscy, ale większość. Narobiła syfu innym, gdyż myślała, że dla nich PiS będzie lukratywnie dobry (h...z tym, że pogrąży kraj, narobi długów na pokolenia, spróbuje zrobić drugi Iran).

A teraz w ramach strajku grupa rolników znowu utrudnia życie normalnym ludziom. W dużej mierze tym, który na pis nie głosowali i próbowali przekonać innych, by tego nie robili (także wspomnianych rolników). Niech robią strajk, ale wezmą się za polityków. Zajrzą do Kaczyńskiego, Morawieckiego, Pawłowicz i innych "asów". Narobią hałasu pod ich domami. Nie dadzą spać. Wtedy będzie poparcie ludzi.

A tak to mam płacić utrudnieniami i czasem za to, że ktoś okazał się na tyle głupi, żeby oddać głos na PiS.
Punkt programu to forma strajków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+1 / 1

Krzykacze z agrouni akurat nie mają wcale poważania u rolników. To tylko banda karierowiczów chcących wskoczyć w buty Leppera i dostać się do polityki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
+1 / 1

won od miast które nie wybrały PiSu panie agrocostam. nie mamy zamiaru cierpieć bo ktoś cię hmmmmm wydymał, nie zapłacił i dopiero się zorientowałeś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem