Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:25

Krzysztof Zalewski podczas wczorajszej gali rozdania nagród Fryderyki 2021 wykrzyczał na scenie: pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederację!

Był to mocny manifest polityczny muzyka

www.demotywatory.pl
+
789 870
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R Raf_Raf
+12 / 30

Warto dodać, że poza deklaracją polityczną...
"Krzysztof Zalewski podczas czwartkowej gali rozdania nagród Fryderyki 2021 pocałował Ralpha Kaminskiego na scenie w Szczecinie"
;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+23 / 41

w dupę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiunio1234
+17 / 41

@Raf_Raf Śmieszy mnie to, bo Krzysia znałem lata temu bardzo dobrze i był ultrakatolicki. Ze swoją ówczesną dziewczyną "seks to po ślubie", w piątek w sklepiku szkolnym brał kanapkę z serem, a nie z szynką, bo pościć trzeba, a jak ktoś miał inne zdanie na temat polityki ówczesnej AWS i np. podobały mu się działania Aleksandra Kwaśniewskiego, to dostawał od niego łatkę "komucha" itp.
Widocznie po śmierci matki Krzysiowi poglądy się zmieniły, a wyjazd z Polski B do Polski A diametralnie zaburzył jego ówczesny światopogląd, który innym tak próbował w swoich szkolnych latach narzucać.
Dziś Krzysiu, który zarzekał się, że "tylko rock i metal" są jego przyszłością, "będzie znanym na całą Polskę gitarzystą", "etiuda - 14 dźwięków na sekundę", stał się głosem "publiczki", która reprezentuje drugą, moim zdaniem jeszcze bardziej nieudolną od pierwszej, stronę sceny politycznej (bo nikt do tej pory nie zaproponował konstruktywnej alternatywy do rządów pis, poza głoszeniem haseł "wypi******ć", ***** *** i "pis to zło"). Nie wspominając o tym, że żyje w nieformalnym związku i ma dziecko. Żeby było jasne - nie uważam, że to źle. Po prostu tyle zostaje z ideałów, gdy pojawia się stado klakierów i sukces, którym można posterować i z którego mieć wymierne korzyści. Mam wrażenie, że Krzysiek na tym jedzie i na polityce i jej komentowaniu jednak też do siebie chce przekonać nowych słuchaczy i sponsorów swoich płyt.

Za prawdziwego artystę Krzyśka nie mam - sorry, ale brak mu pewnej klasy, którą posiadają "gwiazdy", choćby Pan Franciszek Pieczka, który będąc w mocno zaawansowanym wieku robi po prostu swoje - dla wszystkich ludzi (a nie tylko tych z określonej strony sceny politycznej), którzy kochają go za talent, a nie za poglądy czy słowa "mocno na czasie".
Z drugiej strony - jakie słowa miały paść na gali TVNu? "Pan kaczyński jest znakomitym wodzem"? Przecież wiadomo kto na tej gali siedział i jakie miał poglądy. Szpila, nie powiem - celnie wbita, ale to tylko tekst pod publiczkę - nic więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
-3 / 25

@misiunio1234
"Za prawdziwego artystę Krzyśka nie mam"
Biedny Zalewski, jak on się podniesie?


może piszesz prawdę, może KZ był mocno wierzący; ja go słyszałem z zespołem Zalef jakoś po Idolu czy innym talent show i wówczas śpiewał inaczej jak dzisiaj - i co z tego?
Zmądrzał, może biblię poczytał i już do niej z dystansem podchodzi?
Jako osiemnastolatek bardzo wierzyłem w katoboga, a dzisiaj ni trochę

Jaki z tego morał?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 sierpnia 2021 o 19:32

C konto usunięte
+4 / 8

@misiunio1234
Celnie , mądrze i z pewnym, dosadnym stwierdzeniem.

Mądrym posunięciem dla każdego artysty; aktora , piosenkarza, pisarza , poety itp. jest robienie swojej roboty ! ! !
Politykę zostawcie z tyłu na literę d.
Rządy się zmieniają, politycy też.
Tylko ten , co ma klasę nie dotyka brunatnego koloru na literę g.
A polityka jest jak qrwa za pieniądze możesz ją mieć ! ! !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
-1 / 7

@misiunio1234 Co ma to że postępował (czy może nadal to robi) zgodnie z zasadami wiary i nawet jest wierzącym - znaczy nie może nie lubić przez to PiS i Konfederacji? Znaczy każdy wierzący ma tylko taki wybór? Ja znam wierzących i delikatnie mówiąc nie przepadających za PiS czy tymi drugimi - można? Można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
+10 / 84

Wszystko jest upolitycznione. Zestawianie Kofederacji z Pisem jest żałosne. Kofa przynajmniej trzyma się swoich założeń i mówi jak jest, nie szuka poklasku. Nie można mieć innego zdania niż lewica? Żałosny facet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
-5 / 45

@daro73 Konfederacja sama zestawiła się z PiS jednym głosowaniem stając po stronie ultrakatoli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
-3 / 41

@daro73 oh konfederacja została dodana do ośmiu gwiazdek po tym jak jej posłowie podpisali się/głosowali pod antyaborcyjnym projektem. Więc tak i *** i konfederację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bertazaur
+1 / 27

@Dinaeel bo najważniejsza jest aborcja, tak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robyrt
+23 / 29

@costamzczymstam Niezły oberek logiczny ! A jak lewica głosuje razem z pis za podwyższaniem podatków i dodatkowymi regulacjami to też i pis i lewice ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
+11 / 19

@Dinaeel ale zdajesz sobie sprawę że to zjednoczona lewica głosuje ramie ramię z PiSem w większości głosowań :D ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+1 / 7

@Robyrt lewicowe środowiska nie kojarzą wogole tematów podatkowo finansowych, poza stwierdzeniem że bogatym trzeba dowalić, więc wtedy lewica z pisem musiała działać, tylko aborcja i lgbtqwerty się liczy, no czasami kościół

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
0 / 4

@costamzczymstam Każda władza to zło, ponieważ władza sama w sobie to zło. Historia zna tysiące przykładów władców, którzy nadużywali swej władzy, aby de facto ciemiężyć ludność (żaden oczywiście się do tego nigdy nie przyznał i nie przyzna).

Jedyne, co możemy zrobić, to głosować na jak najmniejsze zło. Konfederacja nie jest krystalicznie czysta, ale jest NA PEWNO lepsza niż wszystkie inne partie razem wzięte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
+3 / 9

@costamzczymstam , @Dinaeel pozwólcie, że z Wami się nie zgodzę. Tak podpisali się pod tym i jest to fakt ale nigdy nie ukrywali swych poglądów, że nagle takie zaskoczenie. Co więcej, w swych poglądach są bardzo szczerzy i autentyczni, w przeciwieństwie do PiSu. Konfa jest o kilka klas lepsza od obecnie panujących. Można konfederatów nie lubić ale nie można powiedzieć, że robią coś pod publiczkę, nazywają rzeczy takimi jakimi są. Intencje konfy i pisu są zgoła odmienne, jeśli chodzi o aborcję a intencje są ważne. Z całego programu wyciągacie jedną rzecz, którą Lampart i tak skompromitowała jak tylko było można. Nie ma partii, która pasuje każdemu we wszystkim. Równie dobrze można mieć pretensje do komunistów, że chcą aborcji na życzenie i innych kretynizmów ale oni działają też zgodnie ze swoimi przekonaniami. Konfederacja jest wierna swym ideałom i zagłosowali tak zgodnie ze swoim sumieniem, choć wiedzieli, że niektórzy zrobią ich niesłusznie sojuszników PiSu. Lewica za to sprzedała się PiSowi za poparcie nowego ładu i to jest w porządku, prawda? Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
+1 / 5

@probeczka75 he, he wyciągasz jakieś sytuacje, których kontekst jest nieco inny, jak już pisałem Konfa, nie ukrywa swych poglądów. Biedroń jakiś czas temu pokazał swych idoli, Che Guevarę, który chciał mordować i mordował homoseksualistów oraz Mao, który ma na rękach śmierć około 30 - 50 mln. Chinczyków i co tylko świadczy o braku znajomości historii i zryciem przez ideologię. Jestem przeciwnikiem kleru i religii państwowej, bo to fałsz i obłuda ale to SLD swego czasu zrobił bardzo dobrze księżom i Watykanowi. Patrzę na dany temat, partię całościowo a nie wybiórczo, bo jak lewica czy liberałowie lewicowi kradną czy kompromitują się, czy też łamią prawa obywatelskie to ok., bo są nasi, bo mam te same poglądy. Ale jak prawica ideowa coś zrobi, mimo że jeszcze nie rządzą i raczej nie będą w dającej się przewidzieć przyszłości to wielkie larum, skandal i zgroza. Wymień jakiej autentyczne afery finansowe z udziałem Konfederacji, też głęboki oddech i teraz wymień afery SLD, PO, PiS, gwarantuję Tobie, że braknie Tobie oddechu.
R

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-5 / 7

@daro73 Do tej pory nikt nie był tak głupi, żeby dać im rządzić (na szczęście) ;-) Bo na pewno poszło by dalej niż tylko heilowanie. PS. Biedroń niczego nie pokazał ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
-2 / 2

@probeczka75 po prostu nie potrafisz przejść z punktu widzenia swojej ideologii do obiektywnego spojrzenia na różne sprawy. Można też powiedzieć, że gdyby dać Tobie władzę, to byś kradła ile wlezie i byś zrobiła obozy karne dla inaczej myślących ale nikt nie jest taki głupi, by dać Tobie władzę - zastosowałem ten sam konstrukt myślowy co Ty. Biedroń pokazał swoje mieszkanie, podczas wyborów parlamentarnych, by ocieplić swój wizerunek po zarzutach bicia własnej marki. I tam właśnie kamera najechała na pewne elementy wystroju wnętrza, które pokazywały jego "świętych". Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Dalej będzie ona taka jaką jest. Mam świadomość pewnych słabości Konfederacji ale całościowo ta partia wygląda najlepiej z wszystkich partii w Polsce. Nie można tego powiedzieć o lewicy. Po za ideologią, nie mają żadnego programu dla Polski, są oderwani od rzeczywistości. Choć uważam, że do tej pory najlepszym prezydentem był Kwaśniewski z SLD a najlepszym ministrem finansów był Wilczek ( on dał Polsce prawdziwy wzrost gospodarczy ). Ale oni byli z tej rozumnej lewicy a Biedroń, Zandberg, Senyszyn czy Czarzasty są z tej bezrozumnej, przeidelegizowanej lewicy. Pozdrawiam i życzę obiektywnego spojrzenia na całość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
-2 / 2

@probeczka75 ach ta autokorekta. Miało być:"Biedroń pokazał swoje mieszkanie, podczas wyborów parlamentarnych, by ocieplić swój wizerunek po zarzutach bicia własnej matki."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
+13 / 67

"Autor roku" 2021 okazał się zwykłym prostakiem. Nawet nie jestem zaskoczony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+4 / 62

do 2050 roku 99% "artystów" ma być lgbt. takie zarządzenie głównego sztabu kakaowego oka. będzie również można też bolcować się na rozdaniu Fryderyków czy nagród Grammy. Kto nie popiera LGBTQPLUSULTRAMAXDUO do komory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar victoriatus
+3 / 11

@reevox
jak cie zminusowali za prawde.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-5 / 15

@reevox bolcujący się politycy PiS i księża na plebaniach kipią z zazdrości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
-3 / 5

no cóż. najwidoczniej nie docenili proroka reevox'a.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
-4 / 4

gdzie mnie z tą polityką? Ja tu mięso mam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrek142807
+15 / 33

No tak bardzo odkrywcze. Jakiś gostek na gali TVN krytykuje PIS i konfederacje. Jestem ciekaw czy pojawi się kiedyś jakiś celebryta który na gali TVP będzie krytykował PIS i analogicznie na gali TVN będzie krytykował PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+3 / 9

@dncx z tym czy PO nie dzieli posad to bym się nie rozpędzał. Nadal rządzą w wielu samorządach, nadal
są ludzie z PO, którzy za PO dostali stołek i nikt ich nie wywalił, bo wbrew pozorom to nie jest aż tak łatwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 2

@nitaki Ale jednak samorządy a władza centralna to przepaść samych możliwości rządzenia. O profitach pieniężnych nawet nie wspominam. A wyraźnie mówimy o władzy centralnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 3

@dncx no nie powiedziałbym, że taka duża przepaść. Finanse samorządów są o jakąś 1/4 mniejsze niż wydatki budżetu. Są ludzie, którzy od 20lat zajmują stołki prezesów, wice-prezesów, zasiadają w radach nadzorczych, załatwiają robotę po znajomości, jak mogą to forsują swoich do jakiś zasiłków, zapomóg, dofinasowań etc.

A nawet jeśli jest to przepaść w możliwościach, to nie zmienia faktu, że też dzielą posady i też szastają kasą publiczną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+4 / 42

osiem gwiazdek, lewicę i szmatę Zalewskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 sierpnia 2021 o 2:05

E El_Polaco
+10 / 16

W sumie się z nim zgadzam, ale mam dosyć takich deklaracji nie popartych żadną argumentacją. Po obu stronach. Bo to takie antysystemowe, takie trendy, jakim to ja jestem hardkorem, bo powiem j...ć PiS albo że PO to same komuchy, lewactwo czy zdrajcy Polski. A jakby spytać jednego z drugim, to by się okazało, że większość bezmyślnie powtarza te hasła, a tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia poza paroma hasłami.

A może by tak się zastanowić, jak tu przywrócić dialog i debaty w przestrzeni publicznej, oparte na racjonalnej argumentacji, a nie na atakach personalnych czy błaznowaniu, żeby ośmieszyć oponenta, niczym tego nie argumentując.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar victoriatus
+6 / 6

@El_Polaco
Lepiej nie bedzie, ludzie durnieja bo za duzo wszystkiego i mozg nie nadaza z procesowaniem informacji.
Bycie pajacem jest nagradzane.
Nigdy wczesniej nie bylo takiego zalewu glupej rozrywki i odmozdzania. Poczekaj az pokolenie TikToka i influencerow dorosnie. To dopiero poczatki idiokracji. Wiec nie liczyl bym na to ze przywrocony bedzie dialog i debaty operate na racjonalnej argumentacji w bliskiej ani nawet daekiej przyszlosci, moze w bardzo dalakiej po jakies wiekszej katastrowie ktore zrobi reset.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fonzi
-3 / 7

@El_Polaco Przecież on ma tam z minutę lub mniej na przemowę a Ty chcesz od niego jakichkolwiek argumentów? Argumentów przez te 6 lat rządów pisu nazbierały się tony i wiesz o tym dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 3

@Fonzi
Nie chodzi mi tylko o niego, ale ogólnie o poziom debaty publicznej, a raczej jej brak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+2 / 2

@Fonzi
To jest nagroda z dziedziny szeroko rozumianej kultury. Ja bym oczekiwał że laureat takiej nagrody, podczas jej odbierania, pokaże coś więcej niż prymitywne i wulgarne hasło polityczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+7 / 9

Albo mam coś z głośnikami, albo podpis kłamie, on tego nie wykrzyczał, zwyczajnie powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Regun
-1 / 21

"Artyści to dziwki" kto tak powiedział ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar victoriatus
+3 / 3

@Regun
tak powiedzial kazdy kto ma dzialajacy mozg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W woytas1313
+6 / 6

Chyba Kazik Staszewski ,, Wszyscy artyści to prostytutki"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-3 / 5

Jeden z antysystemowcow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ph0b0s12
+7 / 21

A potem spytać takiego Pana co mu się nie podoba w Konfederacji to by zrobił z siebie przygłupa jak Gonciarz :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
+3 / 17

Pewnie nie będzie mógł sobie przez konfederację zrobić legalnej aborcji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barafiki
+1 / 1

Nie, przecież napisał, że w Szczecinie:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arokub
+4 / 12

Śmieszy mnie jak "artyści" się upolityczniają, a potem, gdy przychodzi czas wzięcia odpowiedzialności za swoje słowa to płaczą jak im źle (chociażby Janda, Stuhr itd.).
Prawdziwi artyści robią swoje i mają szacunek każdej ze stron, ale jest ich już coraz mniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DominikZi
+7 / 11

A czemu nie *** i lewicę, skoro to lewica ma najwięcej wspólnych głosowań z ***em?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterPiper
+3 / 7

Myślałem, że to Maciej Stuhr, bo wyglądowo i poglądowo coś go przypomina. Cóż państwo niektórzy artyści - lewa nóżka mocna? W Związku Radzieckim byście czuli się docenieni, tam się na rękach nosiło takich pożytecznych i*****w, typu George Bernard Shaw

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+8 / 10

Gospodarczo to pis = lewica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 2

@pawelkolodziej zamiast pisać głupoty, to sprawdź sobie jak głosują. Jak tylko jest głosowanie za podwyżką podatków pis i lewica w górę. Jak tylko jest głosowanie za nowymi podatkami jak np cukrowy, pis i lewica w górę. Jak tylko jest głosowanie za utrudnieniem życia wśród obywateli, pis i lewica łapa w górę. Po co się doinformować, lepiej obrażać innych w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-2 / 2

@dbgoku tymbardziej minus dla konfy, że głosują przeciw normalizacji podatkowej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 2

@pawelkolodziej podatek cukrowy to normalizacja podatkowa? Widzę że normą dla lewicy jest tworzenie własnego słowotwórstwa. Noblista w dziedzinie ekonomii mówi "obniżanie podatków zawsze jest dobre", a pawel kolodziej mowi "dobrze że podnoszą podatki, to je normalizacja podatkowa". Kto ma rację?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
+3 / 5

Heh, niczego nie rozumiecie. Jak wygra Konfa i wprowadzi wolny rynek, za 10 lat będziecie zarabiać dwa razy więcej od Niemców (to nie przesada) i będzie was stać nawet na lot do Australii, żeby przeprowadzić aborcję, którą Konfa RZEKOMO chce zakazać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-4 / 4

@Adamowitch94 Nie opowiadaj bajek z fantastycznej półki. Zasiorbią państwową kasę jak każda partia, wieloletni głód robi swoje (tak było z PC przerobionym na PiS). A jeszcze Brauny w d... wejdą Kościołowi ile się da. Religia wszędzie, zakazy aborcji w każdym przypadku, kobiety na margines.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
0 / 2

@probeczka75 Podnosisz ciekawą kwestię, mianowicie zaufanie. Pytanie podstawowe brzmi: skąd mogę mieć pewność, że dany polityk mówi prawdę i że nie zmieni nagle zdania po objęciu władzy?

Tak na prawdę nie wiemy tego. Ludzie są nieobliczalni. Możemy jednak przypuszczać. Jedną z oznak prawdomówności w polityce jest to, JAK GŁOSUJE DANY POLITYK. Konfederacja jak dotąd zawsze głosowała zgodnie z deklarowanymi poglądami wolnorynkowymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 2

@Adamowitch94 Nikt normalny w tym kraju nie zagłosuje na ultrakatoli a do tego heilujących. Rozumiesz czy nie? Poza tymi przekabaconymi przez prawicę większość nie chce tu żadnych naziolków. Żadne hasła o gospodarce nic nie dadzą, bo naród dostał od populistów +500 i inne i jest tym zbyt zaślepiony, żeby wybrać w pełni wolną gospodarkę np na wzór chilijski czy inny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 0

@probeczka75
Łatka ultrakatoli i nazioli została mocno przyklejona do Konfederacji i większość ludzi widzi tylko tą łatkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
0 / 0

@Adamowitch94 Faktem jest że spór o aborcję nie jest sporem światopoglądowym a sporem klasowym. Wybór jest taki : albo aborcja dostępna dla każdej kobiety albo dostępna tylko dla tych, które stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 0

@Raf_Raf rzeczywiście sensacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-5 / 9

@misiunio1234 wychowany w ultrakatolickiej rodzinie nie miał wlasnych poglądów a te narzucone przez rodziców. To, że wyjechał i okazało się, że świat nie jest czarno-biały a tym bardziej ludzie to jedynie świadczy o tym, że pomimo doktrynach KK zachował otwarty umysł, bardzo rzadka cecha niestety.
Co do Konfederacji absolutnie się zgadzam, są gorsi od 5 i 3 gwiazdek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M misiunio1234
+4 / 8

@acotam43 Matka Krzyśka nie była ultrakatolicka i samotnie go wychowywała. Ojciec sobie o nim przypomniał dopiero jak Krzysiek był nastolatkiem, a lepszy kontakt z nim miał dopiero jak Krzysiek wygrał "Idola". W wikipedii możesz sobie wyszukać kto się nim okazał być :)
Nie doszukuj się wszędzie wpływu macek kościoła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 sierpnia 2021 o 12:25

A acotam43
0 / 2

@misiunio1234 nie znam historii tego pana, mój komentarz był do twojej wypowiedzi, pomylka najwyrazniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-3 / 11

Konfederacja - młodzi, gniewni, skrajni w swoich poglądach homofobicznych, patriarchalnych. Uderzyli w kampanie internetową to bo tu jeszcze nie sięgają macki leśnych dziadków z pisu i wbijają młodym ludziom do głowy skrajnie praciwicowe i dyktatorskie hasła bo młodzi ludzie też są gniewni i młodzi i zawsze mniej sklonni do dyskusji i kompromisów.
I tak wychowują sobie przyszłych wyborców z podobnie skrajnymi pogladami, którzy nawet nie wiedzą że mają prane mózgi pod kątem przyszłych wyborów.
5 gwiazdek 3 gwiazdki i zdecydowanie Konfederacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mistral91
+3 / 9

Żałosne, jest artystą więc tym powinien się zajmować. Szacunek dla wspaniałych artystów którzy nie manifestują czy są z prawa czy z lewa. Poglądy polityczne to jak wyznanie, osobista sprawa każdego z nas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bse
+1 / 3

@mistral91 a to niby czemu? Dlaczego Michałek na facebooku, albo na demotach może wygłaszać swoje poglądy, a Zalewski już nie? Od kiedy prawo do własnego zdania w sprawie polityki mogą mieć tylko politolodzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mistral91
-1 / 3

Artysta przy wygłaszaniu swoich poglądów może jedynie wizerunkowo stracić, milczenie jest złotem. Żyjemy w kraju gdzie kojarzymy kogoś z opinii lub kontrowersyjnych opinii na dany temat.

Przykład: wizerunkowo bardziej szanujemy w Polsce Pieczkę czy Kayah niż Stuhra lub Ostaszewską. Posiadanie własnego zdania to jedno a manifestowanie go to drugie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OrnitologEmil
-2 / 2

A dlaczego nie? Będziemy wszyscy wiedzieli kim są, oraz kiedy i jak grają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M meidej2215
+3 / 5

taka tolerancja od LGBT?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
+1 / 3

Szkoda tylko, że stacja w której to było i partia której tubą ona jest nie ma ochoty ***** *** tylko raczej się z nimi miziają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

Rozumiem, że konfa sama jest sobie winna. Niby precz ze socjalizmem, ale katoliban ważniejszy, więc głosujemy tak jak PIS w sprawach światopoglądowych. To oni wspólnie z PISem zabrali kobietom prawo do aborcji, to oni wspólnie z PISem przepychają homofobiczne ustawy i doprowadzili do tego, że rządzi u nas Ordo Iuris i KK.
Ale jednej rzeczy nie rozumiem. Lewica też głosuje wspólnie z PISem, tyle że w sprawach socjalu. Więc chyba powinno być: "pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i konfederację i lewicę". Nawet w sprawie pieniędzy od UE głosowali tak jak PIS. A chyba wiedzą, że cala kwota pójdzie na dzieciorobów, patologię, PISowskie media, Orlen, Rydzyka, KK i na PISowskie rodziny.

Właściwie to chyba tylko PO nigdy nie shańbiła się wspólnym głosowaniem z PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OrnitologEmil
-2 / 2

Zabrali kobietom prawo do aborcji i dzieciom w ich łonach życie.
Staraj się pisać pełnym zdaniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PAWSON8
0 / 0

***** Zalewskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Yahu1983
-2 / 4

Rozumiem, że nie wszyscy za sobą muszą przepadać. Ale nie słyszy sie na codzień J... Tuska, czy j... PO. I tak sobie myślę... o czyjej kulturze to świadczy. Kto jakie sobie świadectwo wystawia. Coraz bardziej opozycja się kojarzy z bandą wulgarnych ludzi o braku kultury. A niby tacy mądrzy, młodzi, wykształceni, z dużych miast...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OrnitologEmil
-2 / 2

To ci bohater... Jest taki undergroundowy i apolityczny, że aż w oczy szczypie. Teraz musi poprosić o azyl w jakimś nowoczesnym kraju, bo go napadną katolicy i pobiją krzyżem. Ten jego tekst jest już wyświechtany, proponuję : kochać PO, SLD, PSL i RAZEM, a następnie zrobić łaskę np. Piaskowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem