Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
125 139
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+4 / 4

Zawsze mnie zastanawiało, czemu musze podjechać nacisnąć przycisk, poczekać na wydrukowanie bloczka, a brsmki otwierają się dopiero po odebranis bloczka. Czy te bileciki nie mogą się drukować samw automatycznie? Po co wciskać przycisk?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Solveig
0 / 0

Korzystam z A4Go. Wystarczy podpiąć kartę pod rejestrację i otwiera szlaban. Żadnych bloczków nie potrzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-1 / 3

@Solveig gratuluję, to musiało być osiągnięcie, ale wracając, coś co ma związek z pytaniem MG20 wiesz? Bo w sumie też mnie to zastanawia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
-1 / 1

@MG02
Na bramkach autostrada bursztynowa nie trzeba przyciskać. Zostało to wprowadzone właśnie ze stwierdzeniem Covid 19. Ale leniwi intelektualnie wciskają !
Podjechać do odbioru biletu i system fotokomórek wychwyci pojazd oraz wydrukuje bilet.
PROSTE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

@Cierpiedole
No właśnie mnie zastanawia czamu na A4 tak nie można. Covid swoją drogą ale minimalnie skróciło by to kolejki do bramek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pufas
0 / 0

@MG02 Na A2 same się drukują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glupiobywatel
+11 / 13

Nie tylko na autostradzie. Przejechałem teraz w ciągu ostatnich 2 tygodni ok 5000km i przekraczalem 8 granic na których były kontrole paszportowe. UWAGA na żadnej granicy, żaden celnik ani policjant nie mieli maseczek, rękawiczek ani płynu. Dotykali po kolei wszystkich paszportów i dokumentów i nie dezynfekowali po każdym dłoni. Jedyną granicą gdzie ktoś miał maseczek, to była grecka pielęgniarka, która robiła każdej osobie test na Covid i ta maseczka, to był jej cały strój ochronny (Nie miała rękawiczek, przylbicy, okularów, kombinezonu itd.). Więc tak, jak widzę, to histeria covidova jest w mediach, a nie wśród społeczeństwa. Sam test też wyglądał fajnie ponieważ pobrali od nas wymaz i natychmiast mogliśmy jechać dalej. Po wyjechaniu z Grecji dostaliśmy sms-y, że wynik negatywny. Swoją drogą, to paszporty covidowej absolutnie nigdzie nikogo nie interesowały i każdy urzędnik się z nich śmiał i mówił, że oni mają swoje przepisy, a w Grecji (pomimo tego, że w tranzycie) powiedzieli, że taki paszport ich nie interesuje i albo robimy testy, albo nie wjedziemy.
Niestety jest to histeria medialna, a nie super śmiertelna choroba. Gdyby była tak poważna, to celnicy i policjanci razem z pielegniarkami z Grecji zabezpoeczaliby się, a nie liczyli, że może się uda. Smutne jest To, że tak wiele osób przez to cierpi i ucierpi jeszcze więcej bo przy 4,5 I 6 fali będziemy mieli kolejne lockdowny i kolejne wyniszczenia gospodarki światowej (małych i średnich przedsiębiorstw).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 2

@glupiobywatel . Podobno setki pielęgniarek i lekarzy opatulonych w skafandry i wykąpanych w środkach dezynfekcyjnych skonało na kowid w męczarniach. W tym samym czasie żadna z kasjerek w Biedronce nosząca maskę na brodzie nie miała nawet kataru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zet48
+1 / 1

Nie musisz tego wciskać jak nie chcesz, wystarczy skorzystać z aplikacji, a szlaban będzie stał dla Ciebie otworem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 0

A po co hasztag "mem"? Nie wiesz co to znaczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mahatas1203
0 / 0

Nie wiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stmichal
+1 / 1

Nie jesteście na czasie. Zbrodniczy koronawirus jakiś czas temu rozmyślił się i z dnia na dzień przestał zarażać przez dotyk. Maseczek jeszcze sporo zostało do sprzedania więc drogą kropelkową łaskawie zaraża. Co prawda początkowo silną linię obrony stanowiły szale i kominy, ale teraz jedyną obroną jest maseczka. Jednak spokojnie, od września obowiązkowym wyposażeniem każdego obywatela będą maseczki z dwoma f w nazwie. Szczególnie dla tych bez kenkarty z gwiazdą na ramieniu, tzn. terror... tfu antyszczpionkowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zartownis
+2 / 2

może nie byliście dawno na autrostradzie ale pomijajac aplikacje tablice i inne przepustki (jak ktos jedize raz na kiedyś).. to juz w zeszlym roku na a4 podjezdzajac bilecik byl wydrukowany zabierasz szlaban jedziesz.. przycisków się nie uzywało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
0 / 0

@zartownis Ostatnio jeździłem A2 i jest tak samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem