Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1349 1439
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Padre75
+27 / 79

Oj Panie... Szkoda, że można dać tylko jeden plus

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KateWlodarska
0 / 32

Dlatego nie jeżdżę nad polskie morze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+21 / 29

@KateWlodarska Tak jakby idiotów nie można było spotkać gdzie indziej lol
Nie ma znaczenia gdzie jedziesz, jeżeli jedziesz tam gdzie jest pełno ludzi to z czystego rachunku prawdopodobieństwa wynika, że trafisz w końcu na kretyna w tłumie. Można jechać nad Polskie morze zdala od tłumów, wystarczy trochę wysiłku ale jeżeli ktoś chce mieć biedre i klub pod nosem to czego się dziwić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 sierpnia 2021 o 23:03

M michalSFS
+14 / 14

@KateWlodarska
Miejsce nie ma znaczenia, buraka spotkasz w wiosce czy na osiedlu. Ja zamierzam pojechać nad polskie morze. Może za 2-3 lata, jak dzieciaki podrosną. Jesteśmy z tych, co lubią chodzić, dlatego zwykle wybieramy góry lub ciekawe miejscowości. Na plażowaniu wytrzymujemy 2 godziny:) Natomiast chcielibyśmy zwiedzić Trójmiasto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 sierpnia 2021 o 12:44

V VenarNarco
+1 / 3

@michalSFS

Z dzieciakami ciężko w góry, daleko ani wysoko nie pójdziesz. Nad morzem wku**ją mnie parawaniarze grodzący 10 arów plaży i dzieci zawsze się piachu najedzą, ;) Jakoś Mazury preferuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

@VenarNarco
Tak, rozrywka okrojona. Coś tam można pochodzić, ale niedużo. W tym roku byliśmy w dziećmi w Bieszczadach. Solima. Góry + woda:)
Na Mazurach byliśmy ze 4 lata temu, pewnie wrócimy. Polecam jeszcze Roztocze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 38

Świetny tekst

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-3 / 21

@acotam43 Nietolerancyjny, wykluczający, ojkofobiczny, generalizujący, obrażający, pogardliwy, dzielący, nienawistny i nawołujący do nienawiści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 14

@HochLieck albo dobitnie pokazujacy pewien problem społeczny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 4

@WincentyWoyna dokładnie tak, tekst jest o skrajnych przypadkach: sebiksow świętujących urodziny Hitlera w lesie dla których patriotyzm to faszyzm, sebiksow broniących kościoły przed strajkującymi kobietami i LGBT dla których patriotyzm to patriarchat i homofobia. Sebiksow, którzy pobili chlopaka bo ewidentnie był gejem, Karyny, które pobiły dziewczyny w autobusie bo były lesbami i nie chciały się przy nich całować.... Tak ten tekst jest o skrajności i ja tak go interpretuje - wszędzie tam gdzie symbole narodowe czy religijne biorą udział w przemocy, jakiejkolwiek i przynoszą nam wstyd mi też jest niedobrze.
Nie oznacza to, że nie istnieje cała rzeszcza Sebow i Karyn, którzy zakładają rodziny, ciężko pracują i jedynie można się pośmiać kiedy widzisz ich na plaży otoczonych 5cioma parawanami i słuchających discopolo na ful jakby na tej plaży sami byli - to już jest inny poziom upierdliwości. To za nich się wstydzimy na wakacjach za granicą kiedy rzucają się na szwedzki bufet bo all inclusive i za darmo dajo.
Kwestia interpretacji.
Kim jest autor demota nie wiem ale to nie tęczowi są radykalni, to mlodzi ludzie są radykalni bez względu na preferencjie seksualne - tak stanowią badania. Dlatego też na przykład jest ustanowiony minimalny wiek, w którym można zostać prezydentem , żeby kandydat oprócz wiedzy akademickiej posiadał również doświadczenie życiowe i miał czas na przyswojenie wiedzy ogólnej. Stąd też takie powodzenie Konferencji wśród młodych ludzi właśnie, którzy rzeczy widzą czarno-białe i jest to zatrważające zjawisko, przynajmniej dla mnie.
Tekst uderza w sedno marginalnego zjawiska społecznego, które ma jednak odzew wśród młodego radykalnego pokolenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 2

@WincentyWoyna
Skoro pytasz at personal no mam niestety, jeżeli jestem zbluzgana na ulicy bo idę z dorosłą córką za rękę to mam z tym problem, jeżeli jestem wyzwana od j3bni3tych lesbijek bo aktualnie przechodzę chemie I jestem bez włosów a za gorąco nosić chustę to mam z tym problem. Jezeli na plaży unikam tłumów, żeby mieć spokój a kolo mnie rozibija się mama i tata Brajanka a na prośbę czy mogą zciszyc Zenka bo wolę słuchać szumu fal słyszę "spi3rdalaj" to tak mam problem.
Tylko nie wiem do czego ci potrzebne moje prywatne przeżycia z Sebixami. Idiotow nie sieją, sami się rodzą a w naszym cudownym kraju im większa patologia tym paradoksalnie większy powód do dumy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 2

@WincentyWoyna tak, masz rację, dziękuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-2 / 2

@WincentyWoyna jak dobrze pogadać z kimś, kto nie ma zrytego beretu przez media to raz a dwa czy ja powiedziałam, ze nie ma milych panów z kotwica czy wrednych lesb? Są tez wredni bez kotwicy i mile lesby. Ten tekst nie jest o tym.
Nie wiem dokąd zmierza twój tok rozumowania i co mi próbujesz tu udowodnić więc zgódźmy się, że się nie zgadzamy. Bez tej spiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-1 / 1

@WincentyWoyna nie, niczego mi nie pokazałeś oprócz pasywno-agresywnych zaczepek i faktu, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Walczysz sam ze sobą i wszędzie doszukujesz się manipulacji. Nie zrozumiałeś nic zaczynając od mojej pierwszej odpowiedzi bo ciebie nie interesuje co ma ktoś do powiedzenia o ile jest to odmienne zdanie od twoich poglądów. Rozmowa z tobą to jak odbijanie piłeczki od ściany, niby zabawa ale jednak nudno. Gdybyś skoczył z wysokości swojego narcystycznego ego do poziomu swojej wtornej inteligencji to byś się mocno poturbowal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-1 / 1

@WincentyWoyna tak a świstak siedzi i zawija te sreberka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
-1 / 1

@WincentyWoyna ależ mi teraz dopiekles, co ja biedna zrobię ze swoim życiem, lepiej ci? :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
+29 / 47

Przykre to, że przez wycieranie sobie gęby polskimi symbolami przez patologię autor ma takie skojarzenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Horsman
+1 / 3

@Ashera01 Te symbole nie mają pokazywać, jacy to z nas wielcy patryjoci, tylko że nie wstydzisz się swojej Polskości, i jest się dumnym z bycia Polakiem, choć Polski rząd nam strasznie utrudnienia takie myślenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@Ashera01 Ma więcej emocji dotyczącej dewastowania symboli i tym samym historii niż inni. To wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cichy_desperat
+5 / 15

Ja próbuję obudzić naszych kanapowców już prawie od roku i marnie to idzie. Jeśli jakimś cudem znajdziesz sposób to daj znać. Będę bardzo wdzięczny ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T takj
+21 / 59

Uwaga!
Niepopularny wpis do minusowania!

A czy patologią polską nie jest to, że doszukuje się patologii u rodaków, tylko po to by poczuć się lepszym?
Czy "gorsi od nas" nie mają prawa się pokazywać, odpoczywać, czy bawić publicznie?

Społeczeństwo składa się z ludzi genialnych, inteligentnych i mniej bystrych, ale nie oznacza to lepszych, czy gorszych.
szanować trzeba wszystkich, bo jakby wszyscy byli geniuszami, to kto by budował domy, kto by produkował żywność, oraz wykonywał mniej popularne prace?
Więc zamiast narzekać, spróbujcie szanować innych i doceniać to kim jesteście i co macie.
Pozdrowienia od plebsu i patologii (czyli mej skromnej osoby) dla geniuszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zyziek1985
+6 / 20

Kolego , mniej inteligentny obywatel domu ci nie postawi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+5 / 11

Niezrozumiałe to dla Ciebie. Szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-2 / 6

@Zyziek1985 co najwyżej nie zaprojektuje, ale postawi to właśnie nie ten wielki pan architekt tylko Kazio z Mietkiem którzy znają się na robocie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
+4 / 6

@takj z tego co widzę, Ty stawiasz patologię na równi z pracownikiem fizycznym. Tu nie chodzi o to kto jaki zawód wykonuje w życiu, tylko jak bardzo ma spaczony światopogląd. Byłem 1 sierpnia na rondzie Dmowskiego i po tym co usłyszałem przez mikrofon, poszedłem do domu. W taki sam właśnie sposób rodziła się odeologia Hitlera. Nienawiść do drugiego człowieka. Obwinianie go o wszystko. Spirala nienawiści się nakręcała i po 10 latach skończyło się na masowym mordowaniu ludzi. I zdawało się cywilizowany kraj, który pozwolił, żeby w 10 lat od 1933, od kiedy Hitler objął władzę, doprowadzić do Holocaustu. Tylko 10 lat, żeby zindoktrynować naród do takiego stopnia. W Polsce powtarzamy ten scenariusz. Nienawidzimy gejów, lesbijki w sumie ok, może nawet mamy wśród znajomych gejów, ale nienawidzimy, bo my jesteśmy samcami alfa i gej nie ma prawa mieszkać w Polsce. I to jest myślenie, które doprowadza do historycznych tragedii. Żyjmy i dajmy żyć innym. Tak po prostu. A politycy? Politycy są hienami, którzy takimi hasłami chcą jedynie podgrzać swój elektorat. Nie zastanawiają się tylko nad konsekwencjami. A doskonałym tego przykładem było szczucie na uchodźców. Teraz jak przywożą afgańskich współpracowników, to zbierają plony swojej strategii wyborczej, jak jeden z drugim mówi Morawieckiemu, żeby sobie tych afgańczyków wziął do domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hirek130
-2 / 2

@takj W sumie tylko mogę się przyczepić do "szanować trzeba wszystkich", tak reszta ujdzie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zyziek1985
-2 / 2

Kazio z mietkiem musza miec cos w glowie , zreszta to w sumie zalezy jaki dom sie stawia, byle szope na wsi to i kazio postawi, ale konkretny dom to juz nie tak latwo , zreszta jeszcze troche i nie bedzie komu stawiac bo sama ciemnota na tym swiecie , mlotks nienpottafia trzymac a kazdy magister , nic dziwnego ze na budowie zarabia sie lepiej niz w szkole alebo w sluzbie zdrowia no chyba z pominieciem lekarzy ale dobry fachowiec wiecej zarobi niz nie jeden fartuch

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K km2bp
+5 / 21

Patriotyzm na pokaz jest godny skrytykowania zwłaszcza gdy taki patryiota popija holenderskie piwo zagrażając chińską kiełbachą. (Żywiec+Morliny) bez świadomości że w naszym pięknym kraju wszystko co tylko można zostało wyprzedane. Z patryjotyzmu nawet takiego płytkiego jednak drwić nie należy gdyż Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy. Nawet jeśli jesteśmy we własnym kraju tylko ciemną masą konsumpcyjną i tanią siłą roboczą. Natomiast antynacjoniści są 100 razy gorsi niż faszyści!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+9 / 21

@km2bp "holenderskie piwo + chińskie kiełbacha" - a to najwyższym wyrazem patriotyzmu jest kupowanie szajsu, byle było polskie? No i ten "antynacjoniści gorsi niż faszyści" (swoją drogą nie ma takiego słowa, jest co najwyżej "antynacjonaliści", ale nie spodziewałbym się korzystania ze słownika po osobie piszącej "puki" - i to jeszcze w kontekście patriotyzmu, sic!) - chyba upadłeś na głowę, kolego. Reprezentujesz zwyczajną nienawiść do ludzi którzy, o zgrozo, nie chcą się zdefiniować jako "swoi" albo "obcy", żeby uprościć ci binarne postrzeganie świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pyrkacz
+20 / 20

W mojej grupie znajomych mam Młodzież Wszechpolską ( w wieku zaawansowanym ) wielbicieli Maryi Zawsze Dziewicy, panią w związku z panią, panią w związku z młodszym o 14 lat, pana w związku z młodszą od własnej córki, Muzułmanina, Innowiercę, ponoć obrzezanego nie z własnej woli, byłą Muzułmankę, nawiedzonego z żoną w trakcie aktu apostazji..
Łączy nas miłość do pieczonych ziemniaków z ogniska, sałatki Małgosi ( kukurydza , kuskus i zielony ogórek z majonezem ) i woda pędzona nocą którą dostarcza Piekąca Najlepsze Ciasta Na Świecie.
Jest nadzieja na przyszłość. Serio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+6 / 6

@pyrkacz Bardzo pozytywna wypowiedz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZephKan
+17 / 23

Poczekaj na konflikt zbrojny. Oni będą w pierwszej grupie by spie.ć z kraju xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZephKan
+6 / 12

@Rimcem Nie za taką Polskę nic nie robiłem xD Nie uważam się za patriotę bo to się kojarzy ze skur...twem i homoseksualnymi orgiami ONR i narodowców. A tak na poważnie to jak człowiek, który jedyny kontakt z bronią palną miał w grach wideo miałby sobie poradzić w przypadku konfliktu zbrojnego przeciwko jednostką zbrojny, które (przynajmniej w teorii) ogarniają jak się strzela by nie rozje..ać sobie ręki podczas strzało. Ja będę jednym z pierwszych co będą spier.ać z tego kraju. I nie wstydzę się tego bo niczego mu nie zawdzięczam i nic nie jestem mu winny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
0 / 0

@radhex O jak ty się znasz na ludziach i życiu. WoW.
Każdy lewak pracuje w korpo.
Każdy liberał chodzi na parady równości.

Idiota...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fords3n
+6 / 14

Też uważam, że takie nachalne używanie symboli jest złe. Symbol Polski Walczącej powinien być zastrzeżony tylko dla Powstańców. I używany tylko podczas uroczystości związanych z powstaniem. Chcesz pokazać, że jesteś Polakiem - wywieś flagę na święta państwowe, jedź na zawody sportowe - weź flagę (tylko nie wypisuj na niej żadnych napisów!).
Odnośnie zawłaszczania symboli to druga strona nie jest lepsza. Zwykła tęcza - dawniej łuk na niebie, kilka kolorów koło siebie. Dziś symbol LGBT.
Mówisz o walce z rozumem. Jedni walczą ze szczepionkami inni walczą z podstawową wiedzą z biologii. Czasami strach cokolwiek powiedzieć bo posypią się komentarze jak nie z jednej to z drugiej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+1 / 25

A mi niedobrze, że komuś to "przeszkadza". Ci ludzie byli, są i będą. Każdy patriotyzm i pewien honor rozumie na swój sposób, to odróżnia tych... z nizin intelektualnych od wyżyn, ale wszyscy jesteśmy jednym narodem z tą samą historią. Po co szczuć jednych na drugich?
Dla mnie to tę kotwicę mogą nawet na 4 literach wytatuować i co mi do tego?
Dopóki Ci ludzie bezpośrednio nic nie robią(np. akty wandalizmu), to naprawdę nic się nie dzieję. Szanujmy się.
A jak zaczną łamać zasady życia społecznego(race, rozboje), to od czegoś mamy formację w postaci Policji(chyba z jakiegoś powodu ją utrzymujemy, jako społeczeństwo).
I mała porada ode mnie: jak spotkasz człowieka, gdzie już z wymiany kilku słów wiesz, że nie po drodze Ci z nim, to po prostu odejdź :) po co sobie psuć dzień?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-3 / 3

@Lulus Niedobrze ci, że ktoś ma emocjonalny stosunek do błaznów, którzy bezczeszczą historię? To dopiero obciach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+1 / 1

@PussyCatKill - Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie to bezczeszczenie historii, dla nich to upamiętnianie. Każdy na swój sposób to pielęgnuje. Ja bym np. tego nie zrobił, ale jeśli ktoś tak woli - nic mi do tego. Na tym polega szacunek do drugiego człowieka i tolerancja. Tak jak napisałem - mimo wszystko jesteśmy jednym narodem i rozmawiamy tym samym językiem. Po co na siebie nawzajem szczuć?
Jeżeli ktoś ma emocjonalny stosunek do błaznów i go to rusza, to jest to tylko i wyłącznie jego problem. Napisałem - polecam wtedy odejść w drugą stronę.
PS.: Jeszcze trochę, a to ja zacznę się wstydzić, że jestem Polakiem, bo dziś naród gnoi swoich rodaków, tylko za to, że mają inny stosunek i sposób czczenia historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 sierpnia 2021 o 18:49

A konto usunięte
+10 / 12

"Polskość to nienormalność"

Powinno się być dumnym z pracowitości, wiedzy, mądrości, logiki. U nas jest odwrotnie, głośniejszy i bardziej chamski egzemplarz zamiast ostracyzmu natrafia na podziw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+15 / 23

Nie jestem wielkim fanem disco-polo-patriotów ale nie jestem też fanem pogardy, poczucia wyższości i opowiadania sobie rozbudowanych historii o tym jak podłego ducha są ludzie, których w sumie nie znamy.

Bo gdybyśmy znali, to by się okazało, że wśród typków którzy wyglądają na niedouczonych nierobów i dziewczyn które wyglądają na fanki disco polo i które nazwały dziecko Brajanek są i ciężko pracujący mechanicy i młodzi inżynierowie, drobni przedsiębiorcy i artyści, są tacy którzy opiekują się chorą babcią i tacy którzy wielkim wysiłkiem i żelazną dyscypliną wyszli z rodziny alkoholików i starają się tworzyć zdrową, szczęśliwą rodzinę bez uzależnień i patologii, są dziewczyny które stają na uszach żeby być dobrą matką i takie które zainwestowały tysiące godzin ciężkiej pracy żeby opuścić rodzinne miasteczko i studiować zarządzanie w Bytomiu, co dla nich akurat - jest wielkim krokiem naprzód.

Okazałoby się, że wśród "buraków" z małych miasteczek którzy studiują w Warszawie i mają śmieszny akcent i dostają słoiki z jedzeniem od mamy, większość to najepsi uczniowie ze swoich lokalnych liceów, ludzie z wcale wysokim IQ i dużą determinacją.

Okazałoby się, że wśród fanatycznych Katolików którym jak się wydaje ksiądz wyprał mózgi na katechezie w szkole, są i tacy którzy szukają prawdziwej duchowości i naprawdę starają się "nakarmić głodnego" i "odziać nędzarza".

Okazałoby się też wreszcie, że wśród tych barbarzyńskich patriotów w obciachowych koszulkach wielu, wbrew stereotypom, sprząta te cholerne psie kupy.

Świat jest pełen dobra widocznego dla tych, którzy na chwilę zdejmą z oczu klapki pogardy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Soka89
0 / 2

@Albiorix Dokładnie. Nadużywanie polskich symboli istnieje, ale wrzucanie wszystkich do worka i mieszanie z błotem wcale nie pomoże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
+4 / 10

Generalnie autor ma sporo racji, ale przy fragmencie "A my? Praca, dom, działka i pieczenie chleba oraz dobry serial na Netflixie" parsknąłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
-1 / 5

@teszwonsz Jestem CBGB, he/him, przepraszam, jeżeli mój wcześniejszy post był nietolerancyjny. W ramach przeprosin mogę zaprosić na smoothie (ew. bubbletea) i wege pierożka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rational_male
+4 / 20

Retoryka Michnika wciąż żywa.

Jak nie przeczytałeś tych wypocin, a wszedłeś w komentarze, to wylej na siebie wiadro ścieków - uczucie podobne.

Swoją drogą, trzeba być albo wyjątkowym ignorantem, albo po prostu nieszczęśliwym człowiekiem, żeby być wstanie wypocić takie szambo.

Gorąco odradzam marnowania swego czasu na czytanie tego ścieku. Daje słowo - jak wiadomości w TVP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtalo
-1 / 5

Haha, nie wierzę! Moderator usunął moją odpowiedź bo dobitniej napisałem to co Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+8 / 16

te flagi, kotwice i hasła są tak samo na pokaz jak łażenie z tęczową flagą i wspieranie LGBT w mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-2 / 4

@reevox Ale LGBT jest koszerne, polskie barwy koszerne nie są:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 2

a no przecież :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@reevox Używanie symboli powstańców na gaciach, a uczłowieczania dyskryminowanej grupy to według ciebie to samo, tak? To oznacza, że nie zdajesz sobie realnej sprawy czym te rzeczy naprawdę są i dajesz je obok, bo ty sam je widzisz przez ekran monitora, ale nie z twojej woli, tylko dlatego, że były na stronie internetowej, bo ktoś je wstawił i zaczęły cię wnerwiać jak spam. Ale możesz to olać i potem o tym nie gadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
+3 / 17

Jakiś upośledzony to pisał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@jamarkus Ktoś kto zdaje sobie sprawę z realiów prawdziwego świata i zna historię i wie co to obraza ludzi walczących z tyranią, bo potem ludzie chcący dyktować innym, by nie mieli małżeństw i będący nową tyranią, używają ich symbolów niezależności i wolności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+5 / 17

Wypocin generalizującego frustrata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

to sarkazm lub srakazm. przestaw sobie literki jak chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borekpp
-5 / 5

Takie to amerykańskie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
+3 / 13

To trzeba było zbudować państwo-minimum, kiedy byliście u władzy. Zamiast tego zawsze gardziliście "polaczkami" i nie licząc się z nikim wprowadzaliście swoje oświecone porządki. Regulacje, regulacje i rosnący biurotwór. Potem przegraliście wybory (nie zdawaliście sobie sprawy, że w demokracji to możliwe?) i teraz ten cały lewiatan zwraca się przeciwko wam. To są skutki waszej pychy, która odebrała wam rozum. Demokracja w natarciu. A na wymioty na symbole narodowe to wam się zbierało zawsze - nic nowego. Tolerancji u was zero, za to wymagacie jej od innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@HochLieck Opisał patologię, czemu ich bronisz? Myślisz, że pisał o tobie? I tym samym udowodnił, że ma rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-1 / 3

@PussyCatKill Nie mieści ci się w głowie, że można bronić kogoś innego niż siebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@HochLieck Autor wyraźnie mówił, że symbole powstańców i polskie są kradnięte, ale przez złych ludzi, a nie mówił o każdym, kto nosi znak Polski Walczącej, że dlatego jest toksyczny. Tylko, że walczący z "żydostwem, muzułmanami" mimo swojej nienawistnej postawy ośmielają się wychwalać wartości, których nie rozumieją i robią to dla szpanu. Trzeba wiedzieć o kim mówi autor, by to wiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 2

@PussyCatKill Ale tego, kto jest niby "zły", nie widać; widać za to symbole, i to one same już mają wywoływać wymioty. Jest to zaszczuwanie znacznie szerszej grupy ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mgmat
+8 / 12

Autor tego tekstu sam podciera dupę polską, licząc na atencję? Daleki jestem od bycia pseudo patriotą, ale tekst lewicowy i mało obiektywny względem rzeczywistości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@mgmat Mówi o tym jak Polaków, znających historię, obrażają nieświadomi, pijani, nietolerancyjni, dyktujący innym styl życia ludzie, używający symbolów niezależności od dyskryminacji, buty i dykty.
I jeżeli wyzywasz innych od lewaków, to sprawdź czy sam nie jesteś post-marionetką z PRL. Wierzysz, że Francja i Anglia nas zostawiły? Anglia to kraj wyspiarski, nie miał czołgów, wysłanie samolotów spowodowałoby zestrzeleniem ich, Francja, gdyby wysłała czołgi dotarłyby za kilka tygodni, czyli za późno. Polska wiedziała co te kraje mogą jej zaoferować, a szczucie na ich bezczynność (Polacy dzisiaj głodzą uchodźców z Afganistanu (mówi się, że ukierunkowali to Łukaszenka, czyli też Putin), nie mamy prawa udawać, że jesteśmy inni) to była propaganda PRL-u.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+3 / 3

Przesilenie ideologiczne i wzmożenie patriotyczne ma miejsce w każdym kraju, który cierpiał przez wiele lat na nijakość. Tak było w UK, w latach 80, kiedy Brytyjczycy mocno nijacy nagle pokazali, że są kimś wartym. Tam też ludzie chodzili z flagami, czcili królowa Jakiś czas to trwało, U nas jest dokładnie to samo, plus wzmożenie religijne, silne wpływy ekstremistów religijnych, którzy dziś mają dużo do powiedzenia w kwestiach działania państwa. Może się to podobać komuś lub nie, ale takie są fakty. To potrwa póki jest paliwo ideologiczne i obecna władza ma mocne zaplecze wyborcze A, że ma, to widać po kolejnych zwycięskich wyborach. I nie spodziewajcie się, ze w 2023 wybory wygra opozycja. No chyba, że zamordują naczelnika, a reszta skoczy sobie do gardeł. Póki żyje szef, ci pod nim będą kryci. Nie żebym coś sugerował, ale w każdej zamordystycznej włądzy tak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@dncx Dobry opis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
-1 / 5

No niestety, "Nie wszyscy możemy być filozofami, bo któż by świnie pasał" - S.Żeromski. Nie neguję i nie dyskryminuję chęci do życia takich ludzi, po prostu jest to tzw.szara tłuszcza, pospólstwo i ploretariat. Istnieli oni od zarania dziejów ludzkich, i w zasadzie nie ma w tym nic złego. Ba! Byli oni nawet w znakomitej większości siłą wykonawczą wielu wspaniałych przedsięwzięć, armia osłów dowodzona przez lwa i tego typu sprawy. Tutaj nie o to chodzi, nie chodzi o fakt ich istnienia. Problem tkwi w tym, iż w dzisiejszym świecie ich ułomny sposób postrzegania świata staje się kanonem. Chamstwo i warcholstwo stało się przymiotami dumnymi i chwalebnymi. Zamiast ganić i dusić w zarodku zachowania durne i szkodliwe, gloryfikuje się i uznaje za normę.

Na jakiekolwiek wyjazdy urlopowe nie jeżdżę do Polski, bo nie lubię wymiotować. Kocham ten kraj, i w razie realnego zagrożenia tudzież powszechnej mobilizacji pierwszy stawiam się w odpowiedniej jednostce. Ale chamstwa nie jestem w stanie znieść. Przeszkadzają mi te opasłe wytatuowane cielska, zachowujące się jak chlew i rechoczące jak prosiaki, gadające takie dyrdymały, że aż zęby bolą. Unikam tego jak zarazy, chociaż nie jest to takie łatwe.

Nie rozumiem tylko jednej jedynej rzeczy, i zapewne nie zrozumiem jej nigdy, do końca moich dni. Byłem kiedyś przejazdem w Prudniku, i akurat odbywało się tam coroczne święto pt."Dni Prudnika", impreza przaśna i generalnie taka której nie poleciałbym nikomu. Jakiś czas później byłem natomiast w Czechach (kilka kilometrów dalej) na dniach ichniejszej miejscowości, i wiecie co? Było fajnie, po prostu fajnie. Nie czułem posmaku plastiku w mordzie, a pomimo tego, iż piwo lało się na potęgę to nikt nie szukał problemu...a! I w gówno nie walało się po chodniku. Nie wiem z czego to wynika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+4 / 4

Autor wpisu dostanie zapaści jak zobaczy świętowanie 4 lipca w USA.

A półnagie hostessy w barwach flagi państwowej są pomysłem z Zachodu gdzie m.in. do walk bokserskich w takiej właśnie oprawie są wynoszone plansze z numerami kolejnych rund.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@Gats Mimo wszystko tam używanie symboli narodowych nie ma tak krwawego wydźwięku jak u nas z wojną światową i powstańcami. To mocna różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 2

@PussyCatKill Czy tam przypadkiem nie żyje więcej weteranów i bliskich poległych "za Ojczyznę" w różnych wojnach, które USA cały czas gdzieś prowadzi? U nas to już są tylko wspomnienia niedobitków. To właśnie tam patriotyzm ma namacalny, krwawy wydźwięk. Kto ostatnio w Polsce zginął za ojczyznę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 8

Innymi słowy: TOLERANCJA, DEMOKRACJA, PRAWORZĄDNOŚĆ - tak, oczywiście, jak najbardziej, ale tylko DLA NASZYCH, a zakotwiczona patola od polski warczącej z bogiem i chonorem niech się gdzieś schowa, bo to przecież wstyd na całą Europę i Świat!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Godfather88
+1 / 5

Pomyśl, że tych ludzi, których tak krytykujesz i oceniasz nie znając ich może zbierać na wymioty na widok chociażby tęczowych flag. Autor tego wpisu uważa się za kogoś lepszego, a prawda jest taka, że Polska jest dla wszystkich, a nie tylko dla pseudointeligentów, którym ktoś wmówił, że są elitą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@Godfather88 Autor mówi o nienawistnych, udających przyjaciół powstańców. Oni nie uważają, że Polska jest dla wszystkich, chętnie by pozabijali ludzi za to jacy się urodzili. Nie wiem co zrozumiałeś z tego teksty, ale było to o opresyjnych ludziach, którzy udają, że chodzi im o wolność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 2

@PussyCatKill Ale którzy to konkretnie są ci "oni"? Przecież to są jakieś urojenia autora. Naprawdę sądzisz, że np. ta kobieta z kotwicą na - powiedzmy - plecach "chętnie by pozabijała ludzi za to, jacy się urodzili"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@HochLieck No opisał, że są źli ludzie, ale interesujący się powstańcami i że bezczeszczą symbole i przywłaszczają je sobie, zdjęcie może nie pasować. Widziałam na Twitterze konta ludzi, którzy raz mogą szczuć na lesbijki/gejów/lobby lpgt i to naprawdę mocno, a potem pisać o tym, że w niemieckiej telewizji użyto wyrażenia "polskie obozy" i tak na przemian, o nich mówił autor, choć jak się z niczym takim nie spotkało, faktycznie może to brzmieć jakby to była przesada. Ogólnie chodziło o ludzi, którzy są nienawistni, ale za nic się do tego nie przyznają i udają ofiary, tych, których sami atakują, słownie i przekonując, że są zagrożeniem dla kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-3 / 3

@PussyCatKill A po drugiej stronie jesteście wy - szczujecie na tamtych, ale nie przyznajecie się, że jesteście nienawistni, tylko uważacie się za ofiary tamtych, których atakujecie słownie, i przekonujecie (tak jak autor), że to tamci są zagrożeniem dla kraju.

Z zewnątrz to nie do odróżnienia - ot, dwa zwalczające się, fanatyczne plemiona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@HochLieck Jacy my? Mowa jest o ludziach, którzy atakują żydów, lesbijki, muzułmanów, którzy chcą coś wymuszać i są agresywni bez racjonalnego powodu. Jeżeli uważasz, że nienawiść do oprawców niewinnych ludzi jest równa nieuzasadnionej obsesji i chęci zniszczenia kogoś, bo ładnie się do nich dodaje uczucie nienawiści, to wiedz, że nie masz wyczucia kim jest oprawca, a kim ofiara. Jeżeli ofiara czuje nienawiść do oprawcy, jest to "słuszny gniew", a jeżeli oprawca ubzdurał sobie, że może ranić ofiarę, to jest świrem, który nie powinien być członkiem społeczeństwa, bo jest groźny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-3 / 3

@PussyCatKill Konkrety proszę, bo taka nienawiść do _urojonego_ oprawcy (a jeszcze lepiej - do wykreowanej w internecie wirtualnej grupy) to może się nadawać bardziej do leczenia zamkniętego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
0 / 4

Mocne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wania76
-1 / 3

Nic nie zrozumiałeś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+1 / 5

Autorze, jak widzę tę nienawiść i pogardę wylewającą się z Twojego tekstu to mam wrażenie że problem masz nie z przaśnością ichniego patriotyzmu, ale z tym że tych ludzi nienawidzisz i nimi pogardzasz więc wściekasz się że znaleźli sobie ideę która ich łączy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@mwa Normalne jest nienawidzić brutalnych ludzi, nienawidzenie za to jacy się urodzili, to inna rzecz. Autor opisał ludzi lubiących faszystów, którzy udają, że popierają powstańców walczących o wolność - o nich mówi. Takich zwyroli się nienawidzi, bo trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-3 / 3

@PussyCatKill Nienawidzić nienawistników? Przecież to błędne koło i ślepa uliczka. Jesteście siebie warci. Podgrzewacie plemienny podział i przez to w Polsce nie ma miejsca na umiarkowaną normalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@HochLieck To normalna reakcja na przemoc. I taka złość nie jest oślepiająca, można sobie wybaczyć, choć najpierw oni powinni być powstrzymani przez prawo, skoro w chwili dokonywania przemocy, sami nie mogą się opanować. Choć tu też pojawia się temat, że resocjalizacja w Polsce jest nikła, a nawet prawie jej nie ma. Nawet nie wsadza się złych ludzi, tylko czasami za wspólnie wywołaną bójkę, obecnie kobiety i pomagających im bliskich, ludzi za małe przekręty podatkowe (co ma małą szkodliwość) i ogólnie niewinnych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyByk
-1 / 5

To jest przykre że wolicie na ślepo się słuchać UE która nic nie robi tylko kradnie. To jest przykre że autor tego żałosnego tekstu tak się wyraża i sądzi że marsz na którym jest, jest lepszy od innych. Ciekawe jestem ile z tych osób co się zgadzają z nim stanęliby w obronie ojczyzny. Wielcy "oświeceni" chcą tego co jest w innych krajach gdzie ślepo przyjmowali tak zwanych "uchodźców" i co mają? Jeden wielki rozpierdziel... Nic tylko pogratulować takiego toku myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@KudlatyByk Gdyby nie Unia, bylibyśmy już niewolnikami Kaczyńskiego i Morawieckiego.
I patologia społeczna w ramach wojny ucieka z kraju, ale gdy nasze wojsko nadal będzie zabawkowe jak jest obecnie, zostanie oznaczałoby śmierć, samobójstwo, kto by mógł i miał zdrowy rozsądek, to by uciekał.
Pod naszą granicą są uchodźcy z kraju, gdzie terroryzują ich zwyrolscy teokratyczni muzułmanie. Wolałbyś ich zabić czy uratować, wpuszczając za granicę? I jest ich z 30, nie grozi nam żadna szkoda, tylko teraz byśmy dokonali zbrodni wobec ludzkości, gdybyśmy ich zagłodzili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyByk
0 / 0

@PussyCatKill oczywiście, bo unia jest taka wspaniała. Teraz jesteśmy niewolnikami UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 4

@PussyCatKill A co to za fałszywa alternatywa: Unia albo Kaczyński+Morawiecki? Przecież to właśnie oni wyprzedzili w pro-unijności opozycję przyjmując tzw. Fundusz Odbudowy, czyli wciągnęli nas w unijną niewolę (długi nie do spłacenia).

A uchodźców zaproś do siebie do domu, chociaż jednego. Wolisz go zabić czy uratować? Jak ci się podoba taki szantaż moralny, kiedy jest skierowany do ciebie osobiście?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@HochLieck Unia nie jest najfajniejsza na świecie, ale lepiej jej nie opuszczać, choćby rolnicy mają od nich pieniądze. Jasne, dowalili też rolnikom, ale to się załatwia robiąc protest i mówić swoje zdanie, a nie uciekając. W Anglii można poczytać jakie mają problemy bez dopłat.
Wolę płacić na niego podatki, niż wiedzieć, że niewinni ludzie zginą, bo nie chcę tego robić. I raczej długo by się ich nie utrzymywało, tylko na początku, gdy są bez niczego, ale potem mogą znaleźć pracę, jasne, nie najlepszą, bo nie znają języka i długo im zajmie nauka, ale i tak by działało. Ale nie wpuszczając ich i zamykając, niechybnie stracą życie. Mówię o tych obok naszej granicy, nie o zapraszanie jakichś poza zasięgiem wzroku oczywiście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@KudlatyByk Najpierw jesteśmy niewolnikami kilku partii rządzących, urzędników i policji, która wykonuje najgłupszy rozkaz jak tresowane psy, a nie rozumni ludzie. Bez Unii rząd może jeszcze bardziej się rozbestwić. I ludzie stracą kursy finansowane przez Unię, dopłaty, łatwo otwarte granice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kujak11
-1 / 3

To właśnie wasza Polska . POLSKA!! Nowa Rzeczpospolita. Coraz bardziej popieprzona, coraz bardziej Rozbita!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H horsztr
+1 / 5

Co za szambo, po przeczytaniu połowy tekstu zrozumiałem że autor ma wyprany mózg lewicowym bełkotem. Masakra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-2 / 2

@horsztr Podaj przykłady, albo zamilcz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 4

Weźmy się, zróbmy coś, wstańmy, musimy coś zrobić, dalejże razem... Z takim myśleniem autorze nadajesz się tylko na niewolnika i nic dziwnego że cię tłuką. Ty NIC nie chcesz zrobić, nawet za bardzo nie wiesz co chciałbyś zrobić, a najlepiej żeby inni zrobili wszystko za ciebie. W życiu chodzi ci tylko o to, żeby wszystko ci przychodziło bez wysiłku, zwłaszcza intelektualnego. Żebyś tylko mógł sobie pojeździć na hulajnodze i pooglądać głupawego netfliksa. Przykro mi, jesteś skazany na bycie popychadłem silniejszych chamów, którzy dokładnie wiedzą czego chcą w życiu i jak to osiągnąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@Rogger77 Fajny tekst, czyli co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gratius
-1 / 1

Typowe lewactwo: udawanie że wszystko jest dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
0 / 0

@Gratius Właśnie koleś od tego demota ma dość mocną postawę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C canslogin1
-1 / 3

mocne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 4

@Cammax Co to za stek bzdur i uprzedzeń podszytych pogardą... i pomyśleć, że ludzie o tak wypranych mózgach mają prawa wyborcze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 4

@HochLieck co konkretnie jest bzdurą? To, że są u nas ludzie, dla których patriotyzm jest równoznaczny z fanatyczną nienawiścią wobec innych? Że tacy "patrioci" popierają PIS?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
+1 / 3

@Cammax Konkretny przykład takiego człowieka proszę. Bo jak na razie, to nienawiść to się wylewa z powyższego demota i z ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikele88
-1 / 1

Prawilna patologia i postępowe pedalstwo to jedno i to samo gówno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
+2 / 4

Oj jaki piękny ojkofobiczny post, bo wiadomo patriotyzm jest jak rasizm itp itd. Zastanawia mnie tylko jak można mówić o miłości i tolerancji wobec jednych, a zaraz potem pluć jadem i nienawiścią na drugich. Chyba troszkę hipokryzja, nie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-4 / 4

@rakamo Bełkoczesz. Autor napisał, że obrzydzają go ludzie, którzy zakłamują historię i sami stają się jak naziści. Trochę szacunku do uczuć ludzi, a tym bardziej do historii, którą nam zafundował wróg, a teraz wrogiem stają się śmiecie społeczne chcące podręczyć kogoś się da i poprzestawiać im ich życia, jakby byli zabawkami. Takie gnidy otaczają się flagą kraju, którego obywateli dyskryminują i skazują na kaleczenie i symbolami wojowników z nazistami, a sami nimi są. To kradzież.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-1 / 5

@PussyCatKill Autor napisał, że zbiera mu się na wymioty na widok polskich flag oraz tatuaży, odzieży czy naklejek z symbolami narodowymi/patriotycznymi. Reszta - czyli to całe rzekome zakłamywanie historii, sprawdzanie napletków, obcinanie pejsów - dzieje się w jego głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
0 / 2

@PussyCatKill co xD ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-3 / 3

@HochLieck Dzieje się, ale w twojej głowie jest ładny obraz tego, że tego nie ma. Poszukaj na Twitterze, facebooku, na instagramie jak nienawistni ludzie chodzą dumni i pełni agresji i używają wtedy flagi całego kraju lub symbolów powstańców, którzy walczyli z takimi dzikusami jak oni.
Ogólnie, by wiedzieć o co chodzi autorowi, trzeba spotkać się z takim faszystowskim wariatekm w barwach powstańców o poglądach nazistów. Wkurzyłeś się na ten wpis, więc złość ci zaślepia obraz, ale oni istnieją i zagrażają ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-4 / 4

@rakamo W skrócie, autor opisał grupę ludzi, która istnieje. Bez dostępu do informacji o innych ludziach jak komunikatory medialne, to się o nich nie dowiesz. Nie bierz takich wpisów do siebie, bo raczej nie o ciebie chodziło, nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 4

@PussyCatKill Czyli rzekomo jacyś ludzie na zdjęciach na Twitterze, Facebooku, Instagramie "chodzą dumni i pełni agresji" i już to ma być przyczyną ich dyskryminacji? Puknij się w głowę i wyjdź z tych stron, jeśli tak źle na ciebie działają... Przecież te zarzuty to jakiś stek urojeń i pomówień - świetnie się wpisujących w to, że Polak powinien być pokorny, potulny i wstydzić się historii Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emaruda
-1 / 1

Kotwica w rowie - no symbol patriotyczny jak cholera

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PussyCatKill
-1 / 1

@emaruda To żadna kotwica, tylko P, które było używane podczas II wojny światowej. Nazywa się "Polska Walcząca" i to ważny symbol buntu wobec tyranii najeźdźców, nie powinno się wycierać tym mordy i tego dewastować robiąc sobie z tego tatuaże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emaruda
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emaruda
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emaruda
+1 / 1

@PussyCatKill
Wiem co to za symbol - w kształcie kotwicy zresztą, o czym mowa nawet ustawie z dnia 10 czerwca 2014 r.
o ochronie Znaku Polski Walczącej (Art. 1 ust. 2. - Znakiem Polski Walczącej jest symbol w kształcie kotwicy składającej się z połączonych ze sobą liter „P” i „W”,...) i dlatego nie bardzo rozumiem, jak nosiciel tego tatuażu wydumał, że taka dziara to dowód patriotyzmu. Zwłaszcza, że ta lokalizacja narusza w moim odczuciu kolejny artykuł przywołanej ustawy - Art. 3. 1. Kto publicznie znieważa Znak Polski Walczącej, podlega karze grzywny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
-2 / 2

@emaruda Biegły ustali, w którym konkretnie miejscu plecy tracą swą szlachetną nazwę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem