Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1253 1348
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+11 / 31

Na razie chyba odwrotnie idzie.
Sale szkolne zamieniają się w sale katechetyczne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+6 / 18

@michalSFS ale to tylko ze względu na obłudnego oszołoma na stanowisku ministra edukacji i jego zastępcy od cnót niewieścich, który chwali się zdjęciami z klubów gogo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
+30 / 68

Ponoć jest jakaś obawa że uchodźcy zamienią swoje małe scyzoryki do krojenia chleba na MACZETY. Przetestowano, Londyn, maj 2013 i los brytyjskiego żołnierza na ulicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
+30 / 42

Jeszcze trzeba dodać Francja Calais, zniszczone samochody, pobicie ludzie, poniszczone ciężarówki, autokary , a w tym zaatakowany autobus powybijane szyby z wycieczką dzieci. Niemcy gwalty. Ot tacy biedni uuchodźcy. I jeszcze dzielnice w Uk gdzie nie trzeba było zamieniać kościołów bo zabrali całe dzielnice, bo jak twierdzą to już nie jest Anglia to ich teren. Wszystko przetestowane ,a nadal niczego niektorzy się nie nauczą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
+9 / 17

Ataki są dlatego, że nie wyznajesz tego co on, nie żyjeaż tak jak on. W Calais dlaczego atakowali ?? Ludzi , ciężarówki itp?? Tylko z przyczyn ekonomicznych a nie z zemsty historycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
+11 / 13

@killerxcartoon co wy ludzie macie w mózgu? To może teraz Polacy powinni wyjeżdżać do Niemiec by rozwalać, rabować i gwałcić bo kiedyś na nas napadli? Ty masz rozum? Jak się chcemy domagać reparacji to oszołomy i to z Polski już protestują, że jak to? że to popsuje relacje itp. A tu proszę... przyjedź gwałcić i mordować, należy Ci się za te lata kolonii i okupacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
+4 / 6

@killerxcartoon Pozwól że się nie zgodzę. Wymienione konflikty po za wyznaniem mahometańskim, miały zupełnie inne podłoże. Islam od ponad tysiąca lat atakuje i atakować zamierza. Wszystko co można podporządkować powinno być im podporządkowane. To nigdy nie była religia pokoju, a to po co mogą sięgnąć, zostało im dane przez Allaha. Tam gdzie pozwolą żyć innowiercom, jest i powinno być obciążone dodatkowym podatkiem. Albo nie masz o tym pojęcia, albo jesteś wyznawcą islamu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-3 / 3

@paul123 slyszales moze o Jumie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

@karta62
A co mało to katolików u mnie w Krakowie siekało ludzi maczetami w ostatnich 15 latach? no przypomnij sobie.. było głośno w prasie.. A potem jeszcze wyszło że w te wojny kiboli był umoczony syn komendanta ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 4

@jasiokoz
Chrześcijaństwo tez nigdy nie było religią pokoju. I tez prowadziło agresywną ekspansję .. Dopiero zmiany społeczne w latach 60-70 zmieniły trochę zachód na bardziej pacyfistyczny ... co właśnie bardzo boli polski kościół i bardzo che odkręcić zmiany społeczne z tamtych lat..

Nadal nie widzisz przyczyn terroryzmu. Problem Palestyński jest jednym z kluczowych. Innym są zasoby naturalne i to ze korzyści z nich czerpały zachodnie koncerny i dyktatorzy często wspierani przez Europę oraz dawne urazy kolonialne.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+1 / 1

@onlywoman I teraz w Calasis pewnie te biblioteki zamieniane są na meczety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
+1 / 1

@killerxcartoon Trzeba byś ślepym lub głupim żeby nie widzieć, że na destabilizacji tego regionu zależy głównie eksporterom ropy, nie importerom. Powtarzając komunały stajesz się mnie poważnym adwersarzem. Zasoby naturalne tego regionu pozwoliły na rozwój terroryzmu. To oczywiste. Tyle że jest zawsze ALE. Do czasu uzbrojenia arabów przez ZSRR (wojna Jom Kipur) cena ropy to 3,5 dolara za baryłkę, a po wojnie 35 dolarów i więcej. Odpowiedz szczerze komu na tym zależało?! Każdy konflikt w tym regionie winduje ceny tego surowca, a wysoka cena ropy to pieniądze dla bojowników. Tylko ślepy nie widzi kto ich finansuje.
Jakbyś nie wiedział to przypomnę że eksporterem ropy naftowej i gazu ziemnego jest Rosja (dawniej ZSRR). Teraz powiedz komu zależy.
Albo nic nie mów, jeśli to oni ci za to płacą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@jasiokoz
Ponieważ kraje arabskie zrozumiały że są frajerami dającymi się dymać i zawiązały spisek kartelowy zwany OPEC jaki kontroluje podaż i ceny ropy jaki w odwecie za wsparcie USA dla Izraela w wojnie Jom Kipur nałożyły w sankcje na eksport ropy do USA i jego sojuszników z NATO i ograniczyły wydobycie windując cenę o 600 procent . Jest to kryzys paliwowy z lat 73-74 co wywołało załamanie gospodarki USA i głęboki kryzys ekonomiczny. Cena baryłki w 70 kosztował 2 dolary a w 73 po wprowadzeniu embarga 15 dolaró zakańczając okres kupowania surowców strategicznych za grosze..
Syria - od 63 zamach Bassistów ,Egipt od 64 i rządów Nasera , Irak od 68 zamach Bassistów , Libia od 72 zamachu Kadafiego Były państwami o doktrynie socjalistycznej a nie kapitalistyczno monarchistyczne
W 74 USA rękami Rezy Pahlawiego usiłuje obalić lewicowe rządy w Iraku wywołując powstanie Kurdów. Co delikatnie wpływa na Irak i przyjmują do 76 bardziej prozachodni kierunek.
W 1978-1979 w Iranie wybucha wojna domowa w jakiej do władzy dochodzą skrajni religijni fundamentaliści. obalając proamerykańskiego Rezę Pahlawiego. Zostają znacjonalizowane szyby BP i Exona w tym kraju. Co wywołuje kolejny kryzys paliwowy. Wzbudza to niepokój prawicowych państw zwłaszcza monarchistycznych jak monarchia Saudów jaka tłumiła ruchy religijne dzięki wsparciu zachodnim uzbrojeniem. Rewolucja islamska w Iranie jest podstawą do sankcji wobec Iranu W 79 Amerykanom nie wychodzi tajna operacja zamachu stanu i lądowania wojsk w Iranie gdy helikopter zderzył się z latającą cysterna i rozbiła się na pustyni podczas przerzutu wojsk. W 80 roku Saddam Husajin zostaje namówiony do ataku na Iran przy wsparciu uzbrojeniem zachodniej europy USA i finansowanym przez prozachodnią ligę arabską (zjednoczone emiraty, Arabia, Saudyjska, Kuwejt ) Wojna utyka z niewielkimi zdobyczami terytorialnymi Iraku i ogromnymi stratami po obu stronach , praktycznie zamiera w 84-85 ... W 86–87 wybucha afera IRAN -Kontras gdzie wychodzi na światło dzienne że CIA dostarcza danych wywiadowczych ze zdjęć satelitarnych Iranowi a pieniędzmi z tego finansuje antykomunistyczną partyzantkę w Ameryce południowej. Saddam się wściekł w 88 Irak zakańcza wojnę z Iranem podpisując pokój Nawiązuje też ponownie relację z ZSRR by go wsparła militarnie a ta go uzbrają. USA wprowadziło już wcześniej marynarkę wojenną do zatoki adeńskiej by blokować handel ropą. W 88 niszczyciel USS Vincent zestrzeliwuje cywilny lot Iran air 655 do Dubaju. W odwecie w tym samym roku Iran wysadza samolot nad Lockerby . Oskarżany o to jest jednak nie Iran ale Kadafi. Co powoduje nałożenie sankcji na Libię. W 90 roku Saddam atakuje Kuwejt , swojego wierzyciela A amerykanie w odwecie w 91 niszczą jego armię w I wojnie w zatoce perskiej. Nie udało się jednak go zabić ani obalić po mimo powstania szyickiego i kurdyjskiego. Na stałe też użyczają Amerykanom baz Saudowie. Saddam wycofując się pali szyby naftowe.i się poddaje , rozbraja zgodnie z zaleceniami rady bezpieczeństwa ONZ. 2001 dochodzi do zamachu na WTC USA oskarża o to Osamę bin Ladena i jego sojuszników w Afganistanie ale też rok później Irak jaki ma mieć broń jądrową, chemiczna i biologiczna. Co okazuje się potem ściemą tworzona przez MI6. I tak w 2003 następuje druga wojna w zatoce perskiej . W 2006 roku powieszono Saddama. W latach 10-12 wybuchają asowe protesty arabskiej wiosny Niestabilność tym wywołana powoduje wojny domowe i rewolucje oraz daje pożywkę do rozwoju fundamentalizmu religijnego i bojówek terrorystycznych zwanych ISIS czyli państwem islamskim jak na dobra sprawę obala resztę państw dyktatorskich i takich z ustrojem socjalistycznym. Jedyny kto chyba się utrzymał to Abbas w Syrii . Za to zniszczono potencjalny arsenał i uzbrojenie przeciwników
Ale rezultatem jest też to że zasoby ropy trafiły pod kontrolę prozachodnią i praktycznie w OPEC nie ma już żadnych krajów antyamerykańskich
To jak gra w szachy.. trzeba ja rozumieć.. pominąłaem wiele et

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasiokoz
0 / 2

@killerxcartoon A jednak ci płacą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
-1 / 1

@killerxcartoon A co, sprawdziłeś (i w jaki sposób) czy siekający maczetami w Krakowie to byli katolicy? Może to byli niewierzący w nic oprócz w wiarę w przemoc? Ten wyznawca religii miłości z Londynu sam się określił jakiego jest wyznania. U Ciebie w Krakowie Wisła i Cracovia od lat żyją w niekatolickiej nienawiści. Żeby nie urazić Krakowa - Legia i Polonia też się kochają. Co ma do tego wiara w cuda? No, chyba że uważasz że latających z maczetami po Twoim Krakowie jest więcej niż tych, którzy ucinają maczetami głowy na całym świecie w imię ich Boga. Przy okazji pozdrawiam wszystkich kibiców ich drużyn na całym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@karta62

Znam grupy pseudokibicowskie i to raczej pobożny ludek chodzący co niedziela do kościoła inaczej Kaczysław w swoim orędziu nie wzywał by ich do obrony kościołów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+5 / 13

Niech nawet będą, ale bez muzułmanów w pobliżu. Podziękuje za nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 sierpnia 2021 o 17:39

M mwa
+15 / 21

Aha, jasne. A teraz z lewackich fantazji przełączamy się na rzeczywistość:
"Lider muzułmanów we Francji wezwał do zamiany kościołów katolickich, które - jak podkreślił - są puste, na meczety. Dodał, że francuska społeczność muzułmańska potrzebuje ok. 5 tys. budynków."
TVN jakby ktoś myślał że to jakaś oszołomska stronka:
https://tvn24.pl/swiat/lider-muzulmanow-we-francji-zamienmy-puste-koscioly-na-meczety-ra551981-3303967

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 sierpnia 2021 o 10:56

U Ulka1985
0 / 0

Pusty leb to masz Ty , ale tam sie juz zadna mysl nie narodzi nie łudz sie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

W wieladzu (kuj-pom) tez byl kosciol i przerobili go na klub ze striptizem. Dlugo nie dzialal. Bo byly zgrzyty z klerem haha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hoost
0 / 4

Ojj panowie panowie, nie stoimy przed perspektywą 30 lat rozkwitu i stabilnego rozwoju jak zachód po 1990. Tylko ciężkie i niebezpieczne czasy idą i się jeszcze można zdziwić jak ludzie się zaczną zachowywać jak będą pod presją i w strachu jeszcze może sami będziecie na kolanach do kościoła zapierniczać XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
-2 / 10

Nikt kościołów nie ruszył przez 1000 lat w Polsce, a jakiemuś człowieczkowi z internetu o wybujałym ego w głowie ruszenie fundamentu jakim jest Kościół w Polsce. Nie ruszyły tego wojny światowe, nie ruszyła tego komuna, nie ruszyły tego ani rozbiory, ani okupacje. Ale to chyba domena lewaków przywłaszczać sobie cudzą własność. Polecam wziąć się do roboty i samemu wybudować te biblioteki itp., a od kościołów wara. Sam jestem chrześcijaninem, więc kościoła katolickiego nie uznaje i uznaje katolicyzm za odłam prawdziwej wiary, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby odbierać komuś jego własność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
-1 / 7

,,Prawdziwa wiara" - dobre sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sadisticson
0 / 4

@Xardas132 - nie ruszono kościołów przez 1000 lat bo był utrudniony dostęp do informacji w porównaniu do dziś, więc ciemnota, którą proboszcz wciskał z ambony swoim wiernym była ich jedyną słuszną prawdą. Dziś ludzie łatwiej widzą grzeszki i obłudę czarno purpurowej mafii. Nie potrzeba żadnego islamu (którego ja np bym tu nie chciał jeszcze bardziej niż klechów) aby kościoły zostały opustoszałe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 3

@Xardas132 Nie trzeba ruszać kościołów. Kościół sam, konsekwentnie dokonuje skutecznego samozaorania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
+2 / 2

@Xardas132 Akutalnie regularnie do kościoła chodzi jakoś 30 % Polaków z czego 90 % to ludzie starsi , Kościół w Polsce naturalnie wymrze bo ludzie młodzi go zwyczajnie nie chcą , nie potrzebują. i nie rozumieją. A każda religia twierdzi że jest tą prawdziwą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Malmsteen
+2 / 2

@Xardas132 Ja tam nie wiem. Znam w Polsce kilka kościołów, z których zrobiono dyskoteki już dobre 20 lat temu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 sierpnia 2021 o 3:14

U Ulka1985
0 / 0

Bo gówna nikt nie rusza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bigoszprawiczka
-1 / 11

My mamy swoich nożowników w Rybniku czy Kielcach. Najlepsze że Polacy to takie same zwierzęta tyle że z przerośniętym ego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
0 / 6

oby to sie do czegos wysilek budujacych przyda, poki co to tylko miejsca rycia baniakow baranom bozym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sodekso
-2 / 2

Dla autora to lepsze by były domy publiczne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+1 / 5

@Sodekso Nie tylko dla autora, też uważam że domy publiczne są bardziej użyteczne od kościołów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+3 / 3

@kibishi
Tylko najpierw trzeba by je opodatkować. To samo zresztą tyczy się instytucji kościoła...:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
-1 / 5

Nie wiem kim jest ten Pan, ale w tej jednej kwestii przyznaję mu rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nanduch
-2 / 6

Owszem, będą w Nich puby, biblioteki, sklepy, bo kościół nie weźmie w rękę pały jak to zrobił Nasz mistrz i nie pogoni lewackiej szarańczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niktobcy
-3 / 7

i taki paszkwil jest na głównej?? Serio?????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+6 / 6

Wprost przeciwnie - z rozwojem nauki swojsko śmierdzące rynsztoki zamieniono na antychrześcijańską, antypolską KANALIZACJĘ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
+1 / 1

@borekpp Koniecznie powinieniś zachód odwiedzić. Kto wie, czy te rynsztoki nie przypadną Ci do gustu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paczek85
+3 / 3

Księży na księżyc, czanek do lochu, Duda na kolana, prezes do więzienia i po kłopocie- Polska laicka, to nie PRL, kiedy kler pomaga, teraz kler szkodzi.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pablolodz440
-1 / 3

jest jeszcze obawa że zamienią niektóre dzielnice miast na strefy z prawami szariatu , gdzie nie będzie wpuszczany żaden Polak włącznie z Policją - przetestowane Sztokholm i Malmo w Szwecji..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 2

Zadziwia mnie sposób myślenia niektórych ludzi: Polak za granicę nie wyjedzie bez paszportu covidowego, ale Afgańczyk do Polski ma wjechać bez paszportu, zarówno covidowego jak i jakiegokolwiek. Nawet bez dowodu osobistego. Nosz przyznam ma to sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
+1 / 3

@7th_Heaven Powiedz to tym Polakom, którzy uciekali z Polski całkiem niedawno i nawet paszportów, co niektórzy, nie mieli w ogóle. A dostali pomoc! Ty też możesz jej potrzebować. Nic nie jest pewne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 sierpnia 2021 o 2:12

7 konto usunięte
-1 / 3

@GieniaK to przedstaw nam wszystkim szczegóły dokąd i którędy uciekli? I czy na pewno nie mieli żadnego dokumentu tożsamości. Nie wiesz kim są ludzie na granicy, nie masz prawa do nich podejść, nie masz prawa ich wpuścić, oni mają prawo i możliwość iść na przejście graniczne ale tego nie robią więc to ich wybór.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GieniaK
0 / 0

Tak dla przykładu, w Szwajcarii już ma to miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem