Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
734 751
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gorinobu
+14 / 16

Dostarczyła nam wielu wzruszeń i emocji, dlatego zasługuje na kartę "wychodzisz wolny z więzienia". Durczok idź niszczyć swoje życie dalej i nie udzielaj się publicznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
+3 / 5

@Gorinobu wysłanie jej do pudła to kiepski pomysł, powinna mieć dożywotni zakaz prowadzenia samochodu, 100-200 tys. nawiązki na rzecz ofiar wypadków oraz rok prac społecznych w postaci prowadzenia zajęć śpiewu dla dzieci.

Ogólnie jestem za tym aby do więzienia wysyłać niebezpiecznych przestępców oraz tych z których nic już nie będzie, a w przypadku reszty zagospodarować ich tak aby mogli się przysłużyć społeczeństwu - czyli prace społeczne, oczywiście tak robione aby nie kolidowały z pracą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
+4 / 4

no jasne trza przykład brać z tego prokuratora ci sklep pomylił z plaża nudystów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+2 / 2

No ale jak to ktos slawny z telewizji ma miec problemy jak zwykly czlowiek? To chyba swinie by musialy latac xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+3 / 3

@polm84 akurat Durczoka potraktowali jak "zwykłego". Dostał rok w zawiasach na 2 lata - przy braku ofiar tudzież rannych to typowy wyrok jak dla Kowalskiego, jechał po pijaku ale w kolizji uczestniczył on sam i nikt inny. Prawko odebrane na 5 lat to też typowo, nawiązka 30 tysięcy to akurat górna półka - zwykle sądy orzekają około 12 tysięcy (3 średnie krajowe) - żeby obywatel musiał półroczne dochody oddać. Więc tu ostrzej niż zwykłego, ale jego stać, dla niego to tydzień pracy. Więc nawiązka maksymalna dopuszczalna. A Kozidrak to się okaże, ale w zdarzeniu też nikt nie ucierpiał, więc maksymalna kara 2 lat w zawieszeniu na X będzie tu normą jak dla Kowalskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2021 o 17:31

avatar jankowskijan
+4 / 4

Kiepsko gada. Ale i tak można mu polać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar trusty
0 / 0

On mówi o przepłacaniu za błędy? Gdyby im zabrali prawko dożywotnio, to byliby kwita ze społeczeństwem, a tak to wciąż niedopłata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
-4 / 4

sir Kamil, rycerz u***rdolonego stołu znów mówi coś niekoniecznie mądrego? jakoś to nie dziwi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+1 / 1

@pawcio68 Każdy człowiek popełnia błędy i może upaść. Ja mam jednak do niego szacunek jako dziennikarza. Znacznie większy niż do hołeckiej, ziemca czy rachonia choć trudno nazwać ich dziennikarzami. Słuchałem kiedyś wykład R. Kluski przedsiębiorcy którego niesłusznie zniszczył urząd skarbowy i dziennikarze. Opowiadał że tylko K. Durczok jako jedyny podszedł do niego i przeprosił go za kłamliwe oszczerstwa. Żaden inny "dziennikarz" nie miał jaj żeby to uczynić. Wiem że to nie zmaże jego innych wybryków ale zaimponował mi tym jako dziennikarz.

Wypowiedz od 19:45
https://www.youtube.com/watch?v=oe95HJx5VH8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 września 2021 o 17:25

N NWOhell
0 / 0

@kikurenty
Gdyby co wykład nie indoktrynował o tym urojonym Bogu dało by się to słuchać ale ten facet całkiem odleciał promuje nas dodatek książki oszołomów. Teraz znów wali teoriami spiskowymi przez co całkowicie traci swoją wiarygodność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PyskaczSzyderca
0 / 0

Durczok dobrze gada... Polać mu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

Nie slyszę, by skompromitowany PiS wyl i zawodził, po tym gdy wyludził pieniadze na wybory, respiratory, maseczki....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robert_NY
0 / 0

żeby przypadkiem nie było sytuacji gdy pijana Becia rozjeżdża trzeźwego Kamila..... Kamil (jeśli) budzi się w szpitalu i co dalej? Dalej usprawiedliwia Betę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem