Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
323 347
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
5 5g3g
+1 / 11

A jak napisze hipotezę" JKM zgwałci dziecko"to też będzie ok? No co hipotez nie można stawiać?
JKM nie rozumie albo udaje ze nie rozumie, że nie w sprawdzalności tej "hipotezy" jest problem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-1 / 1

@5g3g naprawdę zrozumienie sensu wypowiedzi przerasta Twoje zdolności intelektualne :D ? Co ma popełniony czyn do hipotezy? Jeżeli zaś napisałbyś JKM będzie gwałcił dzieci, wtedy zgodne by było z logiką tej wypowiedzi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-1 / 1

@rakamo twoja wypowiedź jest tak idiotyczna, że omal nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Serio? Ty na poważnie myślisz że cokolwiek zmienia to czy będzie to "hipoteza"-Korwin zgwałci dziecko czy korwin będzie gwałcił dzieci? Ciekawe jak to uzasadnisz. Będę miał jeszcze większy ubaw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Augmentin
+2 / 2

Pozostaje żyć z nadzieją, że się doczeka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 6

Błędem Brauna jest to, że w tym wystąpieniu było mało faktów podważających rządowe działania, a zbyt wiele emocji. A emocje, jak to emocje, można zbyć uśmieszkiem. gdyby Braun wyszedł na mównice i w tych 2-3 minutach pokazał badania, dane podważające proces szczepie ich konsekwencje, zarówno obecne, jak i możliwe, a badań nie brakuje, danych statystycznych również. Wtedy mógłby być chwycony i wyniesiony na ołtarze. A tak opluł ich, wiec oni oplują jego. I na tym się ta dyskusja skończyła. To mnie denerwuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
+3 / 7

@dncx - problem w tym, że takich badań nie ma, więc nie mógł ich podać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-3 / 3

@Zetar spójrz w samą statystykę np. liczbę zgonów nadmiarowych ;) A z bardziej złożonymi badaniami przez jakiś czas będzie pewnie problem, bo środowisko naukowe będzie szykanować każdego kto wyłamie się z jednej słusznej linii ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@dncx Takie dane pojawią się dopiero w ciągu nadchodzącej dekady. Testy samych szczepionek zgodnie z informacjami producentów zakończą się dopiero w grudniu 2023 roku, a potem trzeba będzie jeszcze z 5 lat poczekać na ujawnienie się NOPów długofalowych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 1

@Zetar A to ciekawe co mówisz:
https://twitter.com/Joanna_Czarna/status/1432383392071491587?s=03
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.24.21262415v1
https://twitter.com/TheEliKlein/status/1431229078141640704
https://tapnewswire.com/2021/08/oxford-university-study-finds-fully-vaccinated-healthcare-workers-carry-251-times-viral-load-compared-to-the-unvaccinated-proving-the-covid-19-jabs-make-you-worse/
http://blog.zbyszeks.pl/2162/masowe-szczepienia-tworza-nowe-mutacje-a-szczepieni-sa-ich-wylegarnia/

I to tak pierwsze z brzegu. Badania już są prowadzone ,ale w mediach mało o nich usłyszysz. A szkoda. Ludzie powinni mieć dostęp do całościowej wiedzy, wyjaśnionej i podejmując decyzje powinni być świadomi wszelki złych i dobrych rzeczy. Oduczono ludzi podejmować samodzielne decyzje. Zwalono wszystko na władze i rządzących, zdejmując odium samodzielnego dowiadywania się. I gdy dziś rządzący robią to co chce społeczeństwo, nagle oburzenie: "Ale jak to? Władza coś tm za naszymi plecami robi? Nie może być!!!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2021 o 15:25

avatar Zetar
+1 / 1

@rakamo - kolega powyżej wypowiadał się na temat danych podważających sens szczepień i ich konsekwencji. Jakim cudem powiązałeś szczepienia ze "zgonami nadmiarowymi" sprzed fazy szczepień to nie ma pojęcia i Nobla temu, który to uzasadni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rakamo
-2 / 4

@Zetar odniosłem się do sensu wypowiedzi Pana Brauna odnośnie całej pandemii, mea culpa. Jeżeli chodzi o same szczepienia to wystarczy poczytać ile czasu trwał proces wprowadzania takich preparatów przed COVIDem. Badania trwają latami a tutaj proszę pół roku i mamy gotową szczepionkę, oczywiście bezpieczną ale za skutki producent nie odpowiada :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
0 / 2

@rakamo twój tok myślenia jest błędny. Zamiast udowadniać że badania zostały źle przeprowadzone lub zinterpretowane i tu szereg merytorycznych argumentów ( np. pomylili się w tym miejscu bo 2+2=4, a im wyszło 3). Zamiast tego piszesz coś w stylu- marek źle zrobil zadanie z matematyki, bo dwa lata temu Wojtkowi inne zadanie zajęło 4 x więcej czasu. Delikatnie powiedziawszy to co piszesz jest idiotyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 września 2021 o 13:44

avatar Zetar
0 / 0

@rakamo - Badania trwają coraz krócej, bo mamy postęp w technologii. Wyobraź sobie, że pierwsza szczepionka powstała w 1796r. Czyli aby ją uzyskać ludzkość potrzebowała ok. 800 lat od momentu, gdy zauważono zależność pomiędzy przechorowaniem danej choroby i uzyskaniem na nią odporności. Wyobraź sobie, że na następne szczepionki i metody ich opracowywania nie musieliśmy czekać kolejnych 800 lat, bo już kilkadziesiąt lat później opracowywano szczepionki w laboratoriach. A jeszcze później weszły do gry komputery, co przyspieszyło proces. A Ty dalej bredzisz, że za szybko, bo kiedyś było wolniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fumanchu410
0 / 0

Powinien być .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Phil16
+2 / 2

Jeśli Ci napiszę: "Już nie żyjesz!" albo "Jeśli zrobisz X to po Tobie" - to też hipotezy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@VisitorQ Mam dla Ciebie ZŁE wieści. Korwin zawsze pisze mądre rzeczy. Po prostu tym razem napisał coś tak oczywistego i łatwego do zrozumienia, że dotarło to do większej ilości osób...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
0 / 0

I nie dożyjesz tego dnia. To nie było mądre, żeby groźbę karalną uznać za hipotezę naukową. Taką widać naukę uprawia ten typ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gomore
0 / 0

Jeśli przypuszczenie, że ktoś będzie wisiał jest hipotezą naukową to JKM jest debilem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
0 / 0

jezeli poniedzielski zawisnie ( oby wraz z calym pisuarem i pasozytami w sutannach) to bedzie to tylko i wylacznie zasluga pisuaru i kleru . tak zradykalizowali i podzielili spoleczenstwo ze jak juz dojdzie do jakis samosadow to oby na nich skoro do tego doprowadzili byloby calkiem sprawiedliwie ah i przyokazji niech jehna konfe tych nazioli im mniej tym lepiej dla wszystkich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 września 2021 o 23:55