Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
155 165
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
+2 / 2

A jeszcze do nie tak dawna gorączka przedświąteczna zaczynała się po pierwszym listopada a tu proszę już we wrześniu, a za parę lat mikołaje będą chodzić po plaży w lipcu i sierpniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wryk
0 / 4

Wielki problem z niczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+2 / 4

Żaden problem, ale cała magia świat idzie się po prostu je... ć ot i co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RedRad
0 / 0

@mamut3003
Na dzieci to pewnie działa odwrotnie, a to nie tak naprawdę chodzi (także reklamodawcom)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar krzysio6666
+2 / 2

A co w tym dziwnego przecież niektórzy już za 2 miesiące będą choinki w domach ubierać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
0 / 0

@krzysio6666 Raczej chodzi o tych, którzy tego typu rzeczy potrzebują wcześniej. Żeby zrobić ozdoby i sprzedawać je na jarmarkach, przygotować ręcznie malowane bombki na choinki, stroiki na stoły...
Jasne, jest internet. Jeżeli ktoś mi znajdzie ładne, sztuczne kwiaty na jakiejś stronce - nie przesadnie brokatowe, materiałowe, w ładnych, nasyconych kolorach i ogólnie eleganckie, do tego w cenie mniejszej niż 10 zł za sztukę o średnicy przynajmniej 12 cm, to jestem żywo zainteresowana!
Dopiero dotykając danego kwiatu, oglądając go jestem w stanie stwierdzić czy nada się do wieńca.
Podobnie z małymi bombkami na choinkę, gwiazdkami... i wieloma innymi rzeczami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szyyszyy
+1 / 1

W sklepach Action ze względu na niskie ceny często zaopatrują się rękodzielnicy, którzy już teraz zaczynają przygotowywać świąteczne ozdoby, by przygotować swoja ofertę na okres świąteczny. Stroik nie zrobi się w godzinę i nie sprzeda chwilę przed Wigilią.
To, że sklepy już zaczynają sprzedawać takie rzeczy, to pikuś. Gorzej, jak zaraz zaczną puszczać kolędy i dekorować witryny sklepowe, bo to akurat będzie przesada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcelinaMarcelina
0 / 0

Sklepy Action należą do Niderlandzkiej sieci. W Holandii bardzo szybko ruszają przygotowania do świąt, a Mikołaj przypływa już 14 listopada, więc dekoracje świąteczne dużo szybciej są dostępne. Za to kilka dni przed Bożym Narodzeniem trudno jest znaleźć papier ze świątecznymi wzorami, czy odpowiednie lampki choinkowe, ponieważ sklepy nie są już towarowane świątecznymi artykułami. Jak dla mnie jest to dość pragmatyczne rozwiązanie, nie trzeba wyprzedawać na szybko zimowych dekoracji, czy magazynować rzeczy na przyszły rok. Jeszcze przed Nowym Rokiem choinki najczęściej lądują na śmietniku. W niejednym polskim domu choinki królują do lutego :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem