Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
37 47
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+2 / 2

A Wiedźmin od netflixa był zły? Sagę o Wiedźminie bardzo lubię, kilka razy przeczytałem.. gry zgrałem na różne sposoby... obejrzałem film... ten polski i to było dno.... obejrzałem serial i to było trochę ponad dnem, chociaż niektóre postaci wywiązały się ze swojej roli i to ratuje serial.. (bo film mniej... w końcu film to po prostu poucinany serial) Wiedźmin netflixa jest ciekawy i czekam na grudzień i drugi sezon :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
+1 / 1

@Pasqdnik82 Nie miał bym nic przeciwko przełożeniu czegoś 1:1, początek historii między Ciri a Geraltem był bardzo przyjemny dla mnie (początek z ksiązki), a robienie z Nilfgardu "tych złych" troche mi nie w smak. Do tego nie wiem co z tym doplerem zrobią ale mam złe przeczucia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 października 2021 o 23:09

F falsen
0 / 0

@CoGitare
chcesz coś 1:1 to Kajka i Kokosza obejrzyj - tylko gorsza kreska, niż w komiksie, ale większość leci równo ;) Nakręcenie całej sagi 1:1 to za długa i za droga impreza. To ma kupić większa część widzów, niż starzy fani (chociaż nie wiem, czy ktoś, kto nie czytał, ogarnia cokolwiek z tej fabuły).
Wiadomo, że "fajnie by było" zobaczyć 1:1 w takiej obsadzie i z takim nakładem środków na odcinek, ale to się raczej nie wydarzy. Superman jako wiedźmin wypada całkiem dobrze. Ciri póki co mi nie leży, ale zakładam, że kryją potencjał i jak ją przerobią na wiedźminkę, pewnie będzie mega przemiana i zaskoczenie na plus.
Ogólnie przy drugim obejrzeniu już nie miałem zarzutów (czyli już po odrzuceniu indywidualnych nierealnych oczekiwań dopasowania do obrazków w głowie, jakie każdy fan pewnie miał).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Beldin
+2 / 2

moje pierwsze postaci w MMORPGach z dawnych lat to Rand al'Thor, na telefonie od lat pdfy z książkami, wersja papierowa trudno dostępna niestety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrocznyKowal
+1 / 1

Ja mam całą serię część musiałem wyszarpać z antykwariatu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Beldin
+1 / 1

@MrocznyKowal o tym właśnie mówię, trudno dostępna a spora część antykwariatów (o ile w ogóle działają) nie ma nawet jednej części sagi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jagienkaaa
+1 / 1

Sądząc po obsadzie tylko - szczerze wątpię...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem