Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
432 452
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wawrzynkor
+1 / 9

Na Nobla nie zasłużyła...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
+3 / 11

@Ortomen Twój mózg już jest przeklęty - nie funkcjonuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
0 / 0

@Ortomen No tak, co tam wieloletnie badania nad technologią, co tam naukowa wiedza. Byle głupek teraz rozsiewa "teorie" (bo przeciętny odbiorca-przygłup nawet nie odróżnia hipotezy od teorii) na jutubach i innych mniej lub bardziej ruchomych obrazkach, to przecież musi być prawda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awei
+1 / 3

Nie dostawała prawie żadnych, czyli jednak jakieś dostawała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
+5 / 7

i jak zwykle g.... z tego ma, a korporacja łyka zyski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
+6 / 18

@seksistefan Czytając takie komentarze coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że niektórym powinno się odbierać dostęp do Internetu oraz czynne prawo wyborcze. Łykaj dalej foliarską propagandę z Moskwy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
0 / 0

@seksistefan Nie, po prostu w naszych czasach tzn czasach nieskrępowanego dostępu do informacji, zamiast wiedzy szerzy się ignorancja, pseudonauka, spiskowe teorie i cała reszta wymysłów pospolitych wariatów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancho
+1 / 1

@Ortomen Nie, ani moralnie, ani logicznie nie jest odpowiednikiem dr Mengele. To nie ona odpowiada za globalny eksperyment, przymus szczepień czy segregację sanitarną, tak samo jak Einstein nie odpowiada za zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki, choć stworzył do tego podstawy teoretyczne. Zdecydowanie bliżej do Mengele mają taki Horban czy Simon.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ortomen
0 / 0

@sancho Kariko dała tym ludziom okrutne narzędzie. Jest odpowiedzialna, tak samo jak niemiecka firma Topf & Söhne, która budowała piece krematoryjne dla czterech obozów koncentracyjnych i wydaje się, że szczyciła się swoimi rozwiązaniami technicznymi. Oni oczywiście sami nie palili ludzi, ale przyczynili się do ludobójstwa.

https://www.rp.pl/publicystyka/art823121-topf-soehne-wspoltworcy-zaglady-ktorzy-budowali-piece-krematoryjne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 19

Czyżby kontynuacja dyskredytowania Roberta Malone - wynalazcy technologii mRNA, którego nazwisko zostało usunięte z Wikipedii po tym jak ostrzegał przed szczepionkami opartymi o mRNA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2021 o 11:28

A Azheal
+2 / 10

@Bimbol I co z tego że tak twierdził?Trzeba jeszcze jakieś dowody przedstawić a sam fakt bycia twórcą tej technologi nie sprawia że ma się w każdym aspekcie rację. I sprawdziłem jeszcze z ciekawości to nie jest on jedynym twórcą tylko jego praca opublikowana w 1989 r. zatytułowana „Cationic liposome-mediated RNA transfection" miała wkład w tą technologię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2021 o 12:07

B Breva
-1 / 1

@Bimbol Zostało usunięte bo gadał głupoty. Jest sfrustrowany bo firmy zarabiają na jego pomyśle więc teraz próbuje je sabotażować. Twierdził,że białko kolców w szczepionce jest toksyczne i rozprowadza się po całym organizmie podczas gdy cała masa niezależnych laboratoriów prowadziła testy i jasno wykazano,że białko kolców ani toksyczne nie jest ani nie dochodzi do płuc bo zostaje przyklejone do powierzchni komórek parakrynnie w miejscu wstrzyknięcia a mniej niż 1%,który ten proces ominie jest rozkładany przez enzymy wątrobowe. I jeszcze jedna ważna rzecz. Nie jest on wynalazcą technologii mRNA w szczepionkach.Opublikował jedynie pracę "Cationic liposome-mediated RNA transfection. Nad tą technologią pracowało równocześnie wiele osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
-1 / 13

@Bimbol Jak wy, foliarze, lubicie fake newsy... :)

Robert Malone nie jest żadnym wynalazcą mRNA, a jedynie naukowcem mającym udział w rozwoju tej technologii. Jego teorie w zakresie szkodliwości biała kolca nie zostały naukowo potwierdzone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
-1 / 5

@Bimbol Minęły już prawie 2 lata od zaszczepienia 1 osoby w fazie testów , zużyto ponad 6 miliardów dawek szczepionek i nie wykryto niczego niepokojącego. Nie ma żadnych racjonalnych powodów żeby zdrowe osoby się nie szczepiły. I co to są długoterminowe skutki? I proszę o rozwiniecie co rozumiesz że nie są jednoznacznie pozytywne? A co do pana Malone to nie ma on nic wspólnego z szczepionkami bo technologia mRNA a szczepionki mRNA to są całkiem różne kwestie. Dowody są kluczowe bo można popaść w samozachwyt bo jest się wykształconym. Fajnym przykładem na to jest Linus Pauling , podwójny noblista , super wykształcony który ubzdurał sobie że superdawki witamin działają i mimo że nigdy nie udało mu się tego udowodnić , ba nawet udowodnił że nie działają to aż do swojej śmierci nie chciał przyznać się do błędu. Dlatego dowody albo się nie liczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Viceroy13
0 / 2

,,, Naukowcy z UW pracowali nad tym od 1980 roku. W końcu się udało. Opracowali metodę, jak zwiększyć trwałość i produktywność mRNA, czyli maleńkich cząsteczek, które mogą doprowadzić do przełomu w opracowaniu szczepionek na raka. Licencję kupiły już dwa międzynarodowe koncerny farmaceutyczne w sumie za 610 mln dol. To największa komercjalizacja badań w historii polskiej nauki."

Ogólnie proponuję zagłębić się w temat i to od Polaków Pfizer ma koncesje itp. Proszę o doczytanie i edytowanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Silhje
+4 / 10

Jak tak pacze i czytam ile tu foliarskich komentarzy, to w sumie dobrze, że chyba nie szczepieni. Sami się wykończą wcześniej ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-1 / 1

To bohaterka rzeczywiście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem