Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
737 751
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L lukas8484
-1 / 7

Oby więcej takich ludzi a mniej tych co by gówno z pod siebie zjedli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Patrztutaj
0 / 0

Ale masz metafory czlowieku durne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gnus22
+4 / 12

tak tylko wiekszosc meneli sami wybrali sobie takie zycie i nie ataraja sie nic zmienic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
-1 / 1

@Gnus22 Gówno wiesz, tyle co zjesz. Nie znasz takich ludzi to się nie wypowiadaj, są ludzie z depresją, ciężko z niej wyjść, tak, to też choroba, są ludzie z niepełnosprawnościami, chorzy psychicznie, takim ludziom ciężko jest znaleźć dobrą pracę i ją utrzymać. Nie masz pojęcia o biedzie i myślisz że wszystko jest dla wszystkich, gdyby wszystko było dla wszystkich to mógłbyś swoimi pieniędzmi się podetrzeć... straciłyby całą wartość. Cała gospodarka to jedna, wielka piramida finansowa. Powiedz mi chociaż co to jest krzywa popytu i podaży, czym się różni inflacja od deflacji (ale nie googluj), co to jest krótka sprzedaż albo klin gospodarczy, czym jest analiza wartościowo-ilościowa? Wyjaśnij mi mechanizm działania banków centralnych?

Albo inaczej, wyjaśnij mi kwestie medyczne, czym jest wychwyt zwrotny serotoniny? czym jest tkanka wodna? Co to są szczawiany wapnia, czy cholesterol może powodować zatrzymanie tkanki tłuszczowej tudzież tkanki wodnej i czy niektóre leki (przede wszystkim psychotropowe) wywołują taki stan rzeczy? pewnie w kwestii wierzysz jak w mantrę w I Zasadę Termodynamiki którą już środowisko medyczne obaliło w kwestii odchudzania.

Serio... jesteś młody, bogaty i głupi, kiedyś będziesz starszy, biedny i mądrzejszy, kiedy Twoi rodzice
(Nie daj Boże) umrą, kiedy PIS wywoła taką inflację że się posrasz a Twoje dobre wykształcenie (głównie na papierku), majątek zbudowany przez Twoich rodzicieli, roztrwonisz na głupoty albo po prostu... chleb będzie kosztował pół miliona.

Młodzi ludzie, tacy jak Ty, widzą wszystko w czarno-białych barwach, z czasem przekonasz się, że są różne odcienie... szarości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 22 października 2021 o 9:51

avatar zelalem
+6 / 14

szkoda, że rozdaje pieniądze, zamiast stworzyć warunki do wyjścia z biedy.
Pięćsetplusy tylko ułatwiają życie w biedzie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+4 / 6

@zelalem Generalnie tak, ale nie w 100% przypadków. Znam kilka osób, którym kilka stów w gotówce TERAZ pomogło bardziej, niż wypłata z otrzymanej pracy ZA MIESIĄC.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lara05
+2 / 4

Będą mieli za co kupić Sangrie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
-1 / 3

Świetny człowiek, i jak słusznie zauważył - należy pomagać tym, którzy - uwaga, przeliteruję - N I E M I E L I T Y L E S Z C Z Ę Ś C I A W Ż Y C I U. Zgodnie z zasadą 80/20 sterującą tym całym światem - 80% swoje bogactwo zawdzięcza szczęściu i pochodzeniu, a góra 20% umiejętnościom i pracy własnej. Gdyby było na odwrót nie byłoby tylu magistrów ze znajomością języków obcych klepiących biedę lub pracujących na zmywaku za granicą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 października 2021 o 23:27

P Patrztutaj
+2 / 2

Ci co pracuja nie zebraja pomimo,ze nie mieli tyle szczescia w zyciu i pomoc do nich nie idzie.
Ci natomiast na pomoc ktorym przeznaczyl srodki to sa menele , ktorzym nigdy w zyciu na niczym nie zalezalo ale mogliby pracowac i miec jakies warunki ale ze wzgledu na nalog, lenistwo tylko czekaja az ktos im da bo zawsze sie znajdzie ktos kto sie zlituje. A to sa dorosle menty spoleczne, kazdy normalny czlowiek musi pracowac na siebie i nikt mu za darmo nie da a ci by chcieli zeby im dac bo oni sa potrzebujacy.
Pomoc jest potrzebna dla ludzi z krajow gdzie panuje bieda , dla ludzi ktorzy nie moga pracowac ze wzgledu na chorobe a nie da tych meneli , ktorzy by tylko za darmo chcieli i czesto jak im odmowisz to cie wyklna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+1 / 1

Ostatnio zaproponowałem pracę w stolarni (proste czynności,odbieranie kantówki i układanie ma palety) "znajomemu"zbieraczowi puszek z kontenerów.Nie był zainteresowany ,i nie chodziło o kasę ,chodziło ,że 8h i trzeźwy .No cóż,"Daj 2zl,a nie tera inflacyjaaa,jak byś miał piątka"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
0 / 0

Brawo, ale będę surowy. W Irlandii boks to jeden ze sportów narodowych, boks w wersji Irlandzkiej jest bardzo brutalny. Więc... a tylko spróbowałby przegrać, to by mu rodacy tego nie wybaczyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem