Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
513 534
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pisowskagangrena
+16 / 16

ciekawe jakie te tuzy intelektu i dobrego wychowania mają plany życiowe
na ten etap życia po zakończeniu podłej zmiany w Polsce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KatzenKratzen
+6 / 6

@pisowskagangrena
Nie przyjmują do wiadomości, że podła zmiana się kiedykolwiek skończy. Obudzą się z ręką w nocniku, jak wymrze elektorat emerycki a patologii 500+ nie wystarczy. Są zapewne zbyt głupi i zadufani w sobie, żeby sobie zapewnić bezpieczeństwo na wypadek utraty władzy tj zarezerwowac samolot w takie miejsce, gdzie ekstradycja nie sięga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DruidTadeusz
+8 / 8

Deszkiewicz powinien dostać odpowiedni wyrok "W imieniu RP" za obrażanie Bohaterek Powstania! W AK byli egzekutorzy takich wyroków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dinus84
+4 / 4

no i czego nie rozumiesz? patriotyzm wg pis nie ma nic wspólnego z prawdziwym Patriotyzmem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+4 / 4

Podejrzanie ograniczona lista programów tv?? A czego oczekiwał? Tefał trfam i programy typu, jak zbałamucić ministranta?? Sick

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+5 / 5

Czasem myślę, że gdyby przed wyborami opozycja zastawiła Polskę bilbordami z takimi cytatami albo fotkami Lichockiej pokazującej faka, toby wygrała w cuglach.

A potem sobie myślę, że pewnie większości wyborców PiS by się to spodobało i tylko wzrosłoby im poparcie. Bo "ciemny lud wszystko kupi", nawet gdy ktoś mówi do niego "spieprzaj, dziadu", nawet gdy wskutek inflacji trzeba pracować "za miskę ryżu", bo tylko "kretynka" będzie krytykować cudowne rządy PiS. A przecież "my jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało ZOMO".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem