Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
21 35
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
5 5g3g
-1 / 3

Widzę Taktykę kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.
1. Wbrew informacji w democie szczepionka chroni-przed zachorowaniem, ciężkim przebiegiem, zarażeniem innych.
2.Nawet gdyby "tylko" chroniła przed ciężkim przebiegiem to z definicji byłaby szczepionka.
3.ale to co piszę jest powszechnie dostępna wiedzą, wielokrotnie publikowanymi dowodami naukowymi. Aby o tym nie słyszec trzebabyloby odciąć się od ludzi, telewizji, internetu, radia itd.. Więc można uznać że autor albo ma urojenia(zaburzenia treści myślenia polegające na fałszywych przekonaniach, błędnych sądach, odpornych na wszelką argumentację i podtrzymywane mimo obecności dowodów wskazujących na ich nieprawdziwość) albo świadomie wprowadza ludzi w błąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2021 o 16:51

S szogo
0 / 0

@5g3g
więc pracowałem z osobami które miały covida i zostło to potwierdzone naukowo testami itp ,nie mam zaburzeń itp więc twoje argumeny to inwalidy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2021 o 16:02

5 5g3g
-1 / 1

@szogo widzę, że masz poważne problemy z pisaniem. Domyślam się, że chciałeś napisać, że pracowałeś z osobami, które się zaszczepiły, a pomimo to zachorowały. Otóż w życiu, a zwłaszcza w medycynie niezmiernie rzadko spotykany się ze zjawiskiem aby jakaś interwencja chroniła w 100%.Kask na budowie nie ochroni cię w 100% przed spadającym kamieniem. Trzymanie się przepisów ruchu nie uchroni cię w 100% przed wypadkiem. Chodzenie chodnikiem nie uchroni cię w 100% przed potrąceniem przez samochód. Więc to co podajesz to tzw. dowód anegdotyczny. Coś w stylu mój wujek palił 2paczki papierosów dziennie i dożył 100lat to znaczy, że palenie nieszkodzi. Mój ojciec całe życie chodził po budowie bez kasku i nigdy nie miał rany głowy.itp. itd.
Szczepionki dość radykalnie redukują ryzyko zachorowania, ale nie jest to redukcja do zera

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szogo
0 / 0

@5g3g
ja bym napisał że to jak z kamizelką kuloodporną ,głowy nie chroni ,
w pełni sobie zdaję że nie ma czegoś takiego jak szczepionka prenamentna która zawsze cię ochroni co masz czarno na białym napisane ,wystarczy przeczytać demota ze zrozumieniem ,chodzi o to że kiedyś na wiele chorób mówiło się po prostu grypa i nie robiło się testów a mimo szczepionek na grypę też nie dawała ci tej 100% ochrony przez co stała się zbędna i dużo moich znajomych którzy się szczepili raz na grypę musieli by się teraz jak na covida szczepić co roku (jest 3 dawka hello a zaraz wcisną nam 4) ,jest covid i trzeba z nim żyć jak z grypą ,ja tutaj nie widziałem przez ostatnie 2 lata ,powtarzam 2 lata pandemi covida jak to zostało nazwane tylko pandemie segregacji i to coraz większą ludzi oraz trucia nas ,maseczki niszczą nam płuca ,odcinanie się od ludzi niszczy nam odporności (jak masz dzieci to wiesz że kontakt dzieci w żłobku a potem przedszkolu przez pierwsze lata to nieustanne choroby które dziecko przechodzi za młodych lat oraz na te serio zagrażające życiu choroby się je szczepi).
wciskają nam coś nazywanego szczepionką a nią nie jest a może jest tylko jak z grypą ,co roku jest nowa i tutaj właśnie na ludzkiej głupocie zarabiają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-1 / 1

@szogo masz nieźle jazdy i problemy z pisaniem po polsku.
1. Szczepionka chroni
2. covid-19 to nie grypa. Wystarczy zobaczyć jak wiele jest nadmiarowych zgonów
3. Głupotą jest się nie szczepic- to tak jak nie zapinać pasów, chodzić środkiem jezdni zamiast chodnikiem, jeździć po pijaku itp. itd. Normalni ludzie redukują jak tylko to możliwe ryzyko śmierci swojej, bliskich i obcych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 3

@5g3g a masz dowody na te dowody?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-1 / 1

@konradstru widzę że jesteś odcięty od internetu, gazet, telewizji, radia i dlatego nie widziałeś i nie słyszałeś o kolejnych badaniach potwierdzających przedstawione przeze mnie tezy. Mając kilka sekund wstukales to zapytanie. Tak mam dowody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 3

@5g3g ja nie pytam o ogólnie dostępne publikacje w mass mediach. Tym sposobem to na każdy twój dowód ja znajdę materiał w którym "udowodnię", że się mylisz.
Sądzę, że @szogo z tego samego źródła czerpie informacje, więc kto ma racje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szogo
0 / 0

@konradstru
ja mam 2 źródła internet jak wy oraz rodzina i znajomi i to z kilku krajów ,po za tym przez 2 lata tego cyrku można dojść po własnych wniosków po tym co się widzi .
Pierwszy lepszy przykład ,siostra która pracuje i jest szczepiona będzie miała od przyszłego tygodnia 2g+ co oznacza że mimo szczepionki i tak będzie testowana ,mimo że jest szczepiona i posiada certyfikat.

Nigdzie nie widzę pandemii wirusa z definicji lecz grę polityczno-ekonomiczną i nową linie potrzeb jak jedzenie czy transport którą stworzyli i my za to płacimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+1 / 1

@konradstru obawiam że nie udowodnisz, że się mylę. Skoro masz dostęp do internetu i widziałeś dowody to czego jeszcze potrzebujesz? Jak to się dzieje że widzisz dowody i piszesz coś w tym rodzaju?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
0 / 2

@5g3g widziałem "dowody" czy też "dokumenty" o tym, że ziemia jest płaska. Czytałem materiały dowodowe o zmartwychwstaniu czy o rozstąpieniu morza oraz katastrofie kosmitów w strefie 51.
Każdy przyjmuje za prawdę to co mu akurat pasuje jak np @szogo, ale z jednym trzeba się z nim zgodzić, nauczmy się wyciągać własne wnioski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+1 / 1

@konradstru ale wciąż czekam jak udowodnisz, że nie mam racji. Twierdziłeś że potrafisz.
Jest taka jedna " drobna" różnica, że w przypadku dowodów potwierdzających moje tezy można spokojnie powiedzieć że są rodowody naukowe i nie trzeba ich brać w cudzysłów. Dlatego jestem spokojny o to, że nie będziesz potrafił udowodnić tego, że się mylę. Chyba że zrobisz tak jak to robią plaskoziemcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 1

@5g3g widzę, że dalej nie rozumiesz i przyjmujesz za pewniak bezrefleksyjnie to co ukazuje się w internecie.
Więc oto "dowody" na twoim poziomie.
"Dowód 1" - szczepionki nie chronią przed zakażeniem:
amp.dw.com/pl/czy-szczepionki-przeciw-covid-19-chroni%25C4%2585-przed-wariantem-delta-sprawdzamy/a-58268001
"Dowód 2" - szczepionka nie chroni przed zarażeniem innych:
https://www.politykazdrowotna.com/70084,ekspert-szczepionka-nie-zahamuje-transmisji-wirusa
Czy takie "dowody" cię satysfakcjonują? Przedstaw swoje, mam nadzieję, że masz lepsze i bardziej wiarygodne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+1 / 1

@konradstru oczywiście nie satysfakcjonują bo nie dowodzą że się mylę. Wręcz przeciwnie. Potwierdzają to co napisałem. Przydalyby się konkretne linki albo bibliografia, ale i tak podaje, że badaniu naukowym opublikowanym w takim i takim piśmie wykazano że szczepionka zapewnia wysoką ochronę przed wariantem delta. Udajesz upośledzonego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 1

@5g3g ja udaje ale podejrzewam, że ty się z tym urodziłeś.
Co chcesz udowodnić? Dałem ci konkretne linki a ty chcesz konkretne linki. Najpierw twierdzisz, że szczepionka chroni przed zarażeniem a potem powołujesz się na to co wysłałem i "wykazujesz", że zapewnia wysoką skuteczność. Do drugiego w ogóle się nie odniosłeś. Traktujesz wybiórczo informacje, podajesz lub zgadzasz się z tym co ci akurat pasuje, rzucasz ogólnikami a potem żądasz konkretów. Polemika z tobą to strata czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
0 / 2

@konradstru czyli piszesz że nie udajesz tylko jesteś upośledzony. Jeszcze raz- informacja jest spójna. W artykule masz jak byk napisane, że zapewnia wysoką ochronę i jest to potwierdzone badaniami. Jednak nic nie zapewnia 100% ochrony dlatego zalecają noszenie maseczek, dezynfekcję itp. w jednym u drugim artykule ten sam przekaz, a ty traktujesz to jako dowód tego że szczepionki nie chronią. Więc skoro nie udajesz upośledzenia, a jako dowód obalający stawiane przeze mnie tezy dajesz artykuły które je potwierdzają.... To już mamy diagnozę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 1

"Widzę Taktykę kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.
1. Wbrew informacji w democie szczepionka chroni-przed zachorowaniem," - twoje słowa. "Chroni przed zachorowaniem" a "zapewnia wysoką ochronę to jest różnica". Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie przekręcaj wypowiedzi innych i nie wmawiaj innym czegoś czego nie powiedzieli. Widzę że tą taktykę z 1000 powtórzeń stosujesz sam wmawiając sobie do skutku że masz rację, może się nabiorą. I oddaj klawiaturę swojemu prawnemu opiekunowi niech poczeka aż dorośniesz. I jako, że jestem mądrzejszy więc ci ustępuje i przyznaje ci rację. Skończyłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem