Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
193 205
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
-3 / 11

Cóż, ciągle nas ubywa. Od Boomu po wojnie jest nas coraz mniej. Żadna rewelacja. P.S. jeśli jest nas 37.750.000, to dalej jesteśmy ok. 38 milionowym krajem. Opisywanie nas jako 37 milionowy będzie sensowne dopiero, gdy będzie nas poniżej 37.500.000.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2021 o 14:52

K killerxcartoon
+1 / 5

z czego na emigracji żyje ponad 10 procent populacji jakieś 3,5-4 miliony ludzi. W samym UK jest nas milion, w Niemczech też

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+3 / 3

@killerxcartoon No właśnie .Tymczasem oni mogli wypełnić spis, podać dane, a mimo to nie mieszkają w Polsce. I od tej kwoty liczy się np. ilość zaszczepionych, ilość podatków dochodowych( każdy mieszkaniec płaci je państwu ,a ten oddaje je gminom). Także to nie jest kilkaset tysięcy, ale kilka mln.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 3

@dncx Bo właśnie dlatego tylko idioci się spisują. A tych G obchodzi to nasze państwo i nie zamierzają płacić tu podatków skoro zostali życiowo zmuszeni do ucieczki . Ja tez żałuje że 21-22 lata temu nie wyjechałem. Teraz jestem za stary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 1

A to ciekawe, bo jak chciałem spisać się przez internet to ankieta wymagała ode mnie odpowiedzi na pytania na które nie mogłem odpowiedzieć lub mogłem odpowiedzieć poświadczając nieprawdę, zatem nie wziąłem udziału w tym spisie, a tu spis zakończony i dane chcą publikować. Jak podadzą, że w Polsce jest 20mln polaków (wszystkich) to uwierzę, że spis został przeprowadzony rzetelnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
-1 / 1

@AIkanaro Które to pytania Ci takiego klina zadały?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@boomfloom o status mieszkania oraz dane wszystkich mieszkańców. Odpowiadając zgodnie z prawdą musiałbym podać liczbę mieszkańców ale też podać ich poufne dane takie jak pesel, do czego upoważniony nie jestem (pomijając fakt, że pierw musiałbym być w ich posiadaniu). Odpowiadając, że mieszkam sam poświadczył bym nie prawdę. Wisienką na torcie jest też fakt, że mój tata zadzwonił do nich żeby spisać się przez telefon i jak podał swój pesel to usłyszał, że jest już spisany...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2021 o 4:02