Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
77 95
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mietek888
+5 / 13

Hitler przewraca się w grobie...
...z myślą "że też ja na to nie wpadłem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bedajaja
+6 / 12

robią z ludzi niewolników i tyle, teraz szczepionki, zaraz trzeba będzie mieć takie auto i tyle m2 mieszkania ile władza nakaże, potem odpowiednią ilość dzieci bo tak, itd itd, Świat jaki znamy kończy się, aż strach pomyśleć co będzie za 20 lat

PS, a ciekawe jak starsze osoby które nie mają pojęcia jak posługiwać się telefonem, ciekawe co z nimi, czy może zaraz będzie pomysł pracujemy do śmierci, a kto nie może to eutanazja od razu? źle się dzieje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+1 / 1

@bedajaja To nie jest pierwszy ani ostatni raz gdy scenariusze przedstawiane w powieściach i filmach science fiction przeradzają się w mroczną rzeczywistość. Bardziej jednak niż moja najbliższa przyszłość przeraża mnie to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 4

Celowo używa się słów "zaszczepiony" i "niezaszczepiony" zamiast "odporny" i "nieodporny" podczas gdy ten pierwszy może być nieodporny a ten drugi odporny tak samo jak i odwrotnie.

Dlatego wszelkie certyfikaty covid są bezsensowne: nie mają na celu dbania o zdrowie publiczne (zapewnienia realnego i potowerzonego bezpieczeństwa) tylko służą interesom finansowym i prywatnym konkretnych grup ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem