Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
594 608
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G grzesik_w
+17 / 19

Najgorsze jest to, że reprezentant opcji politycznej tak walczącej z WOŚP (więc faktycznie z dostarczaniem prawdziwego i potrzebnego chorym sprzętu) sam zarabia na tej szarlatańskiej terapii. Perfidnie utrudnia więc chorym skorzystanie z prawdziwej terapii, dając w zamian kosmicznie drogą nadzieję opartą na smalonych dubach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grzesik_w
+24 / 30

Bardzo proszę o informację:
- dlaczego skoro Owsiak jest takim oszustem, to nie siedzi jeszcze w więzieniu, choć od 6 lat prokuratorem generalnym jest osoba mogącą taki proceder łatwo ukrucic? Proszę o informację ile postępowań prokuratorskich w tej sprawie się obecnie toczy?
- gdzie jest jakikolwiek wyrok podważajacy rozliczenia fundacji lub wskazujący działalność Owsiaka na szkodę fundacji lub Skarbu Państwa? (Wyrok o nieujawnieniu informacji osobie która zarzucała fundację nieracjonalnymi wnioskami o udzielenie informacji tylko po to żeby sparaliżować jej działanie wszyscy znają i nie ma on nic wspólnego z jakimikolwiek nieprawidłowościami finansowymi czy oszustwami);
Póki te dwie kwestie zostają bez odpowiedzi, to powyżej przedstawione zarzuty są dla mnie zwykłymi pomówieniami i stanowią jedynie rzucanie kupą z nadzieją, że coś się przyczepi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gremline
+16 / 20

@grzesik_w - to działa na zasadzie obrzucania gów....nem. Im więcej i częściej ktoś rzuca, tym więcej się przyklei i trudniej to zmyć.
Ale to jest normalne działanie pisowskich bojówek.
Jota w jotę zgodnych z instrukcją propagandową ZSRR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+3 / 7

@gremline Tradycja obrzucania gównem jest zdecydowanie dłuższa. Ale faktem jest, że pisiarni najbliżej jest do służb ZSRR.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+7 / 9

@Regun
nie do konca masz racje, nawet jesli owsiak zarabia na swojej dzialnosci, to efekty jego dzialan widac. sprzet ktory kupil jest w szpitalach i jest uzywany do ratowania ludzkiego zycia

podczas kiedy mejza to zwykly oszust wykorzystujacych ludzi gotowych poswiecic wszystko zeby ratowac zycie swoje lub swoich bliskich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
0 / 0

@Regun

No, jak poukrywał dochody? Działalność WOŚP jest jasna i rozliczona, działalność Melona jest jasna i rozliczona, wszystko dzieje się zgodnie z prawem. No, wskaż te rzekomo poukrywane dochody. Chyba ci się złoty melon ze srebrną kaczką pomylił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem