Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
168 184
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Golaslegolas
+3 / 7

@kolorowatolerancja naucz się rozpoznawać program graficzny ekspercie, bo ja używam mało popularny, którego pewnie nawet nie znasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
+3 / 5

@kolorowatolerancja Naucz się udowodnić manipulację, jaki by to nie był program (nie będę reklamować). Jeśli to zdjęcie jest nieprawdziwe to masz rację. Jeśli nie było "fotoszopa" to jesteś "czarnobiałąnietolerancją"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karta62
+1 / 5

@kolorowatolerancja Czego jeszcze oprócz błędów gramatycznych nie tolerujesz czarnobiałanietolerancjo? Dwukropek po "Nie:" postaw sobie gdzie indziej, lepszy byłby myślnik, Przecinek jaki postawiłeś po wyrazie "odmienia" też jest nie na miejscu. Trzeba też było zamiast "w języku polskim się odmienia" napisać że w języku polskim odmieniamy, Samo nic się nie odmienia. Po słowie "popularnego" powinieneś postawić kropkę a nie przecinek. Uczciwie zapracowałeś na tytuł "anal-fabeta+".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Golaslegolas
-1 / 3

@kolorowatolerancja no widzisz taki ze mnie glupi analfabeta a w 4 dni od zalozenia konta nazbieralem ponad 1500 plusow za 8 demotow a ty taki oswiecony polonista a od 2013 nazbierales -700 za 67demotow w tym 65 wyladowalo w archiwum z powody beznadziejnej tresci. Beznadziejniej sie chyba nie da promowac kolorowej tolerancji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2021 o 20:56