Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar belzeq
+19 / 33

Wszyscy ludzie działający publicznie, którzy skończą 65 lat, powinni przechodzić testy psychologiczne. Jeśli nie podołają - won na emeryturę. Radni, posłowie, papież, "prezes Polski" - bez różnicy. Bo potem nie wiadomo czy słuchasz opinii (może ekscentrycznej) poczytalnego człowieka, czy zdemenciałego, oczadzonego Alzheimerem dziadunia, który powinien zostać ubezwłasnowolniony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamm_1978
+11 / 15

@belzeq dodatkowo test na obecność narkotyków , obowiązkowo bez względu na wiek bo nie wiesz czy słuchasz wizjonera czy ćpuna z mózgiem wypalonym przez kokainę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
+10 / 12

@belzeq
Piloci obowiązkowo kończą pracę w wieku 65 lat i w choćby stawali na głowie, nie mogą dłużej latać zawodowo. Dodatkowo między 60 a 65 rokiem życia mogą być jedynym pilotem po sześćdziesiątce w kokpicie. Do tego co pół roku badania lekarskie i testy na symulatorze. Tymczasem można rządzić całym państwem i zajmować wysokie stanowiska bez limitu wieku, bez żadnych badań poczytalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 marca 2024 o 11:31

P pibi80
+1 / 3

@belzeq przed 65 też powinni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+3 / 3

dokładnie, to powinno być standardem. No ale niestety rząd rządzi, to czemu nie skorzystać i zapobiegać kontroli władzy? Niestety kontrola rządu to marzenie ściętej głowy. Dlatego nigdy nie będzie badań poczytalności, obecności narkotyków, ograniczenia wiekowego itd. Oni po prostu na to nie pozwolą, a my niestety gówno z tym zrobimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+1 / 1

@belzeq w stosunku do sędziów, już tego próbowano i jak to się skonczyło, każdy wie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+1 / 5

@Rydzykant A jaką funkcję publiczną pełni sliko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-1 / 1

@Rydzykant No raczej byłby Antypapieżem Antyklerykalnych Ateistów na Demotach. Ale to też nie jest funkcja publiczna. Natomiast Ty nie jesteś katotalibslim trollem, ale męczyduszą upierdliwym jak sfochana stara baba w menopauzie. Masz coś do clownów? Ostatnio bredziłeś coś o błaznach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KapitanPajk
-1 / 3

@belzeq
Ani Twojej opinii, ani rzeczywistości to nie zmieni. A fakty są takie, że przedłużająca się wojna nie służy nikomu - przynajmniej nikomu w regionie. I wszystko spoko, póki Ukraina wydaje się kontrolować sytuację - jak przestanie, to załamanie może przyjść szybciej niż jesteś w stanie przeliterować 'antyklerykał'.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
-1 / 1

@Rydzykant Warto wiedzieć: https://arslege.pl/pojecie-osob-pelniacych-funkcje-publiczne/k883/a62260/ Nie znajdziesz sliko na tej liście.
Nie wypatruję Twoich komentarzy. Pod tym demotem, jak zwykle, Ty pierwszy odniosłeś się do mojego komentarza. Ateiści nie nadstawiają drugiego policzka, no chyba, że są masochistami.
Sądzisz, że ateistyczny spisek pozbawił Cię pięciu tysięcy, jakże cennych, punktów za komentarze?
Koniecznie porozmawiaj o tym z Antonim. Tym świętym od zagubionych rzeczy, albo tym M. od spisków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamm_1978
0 / 2

@belzeq co ty prezydenta USA chcesz zamknąć u czubków , a kto obroni demokrację wolny świat i co najważniejsze interesy banków i koncernów zbrojeniowych ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 4

@belzeq
Lech Wałęsa i Andrzej Gwiazda też nie pełnili funkcji "publicznych" jednak ich publiczna rola lecie roku 1980 była znacząca i niepomijalna.

Sam zaproponowałeś testy psychologiczne dla osób starszych. Miałyby one sens w przypadku prowadzenia samochodów lub dostępu do "nuklearnego guzika". Ale jaki byłyby cel w przypadku Franciszka, sliko albo innych "influencerów"? Twoim zdaniem "gadanie głupot" jest uzasadnieniem takiego pomysłu? W takim razie nie wiek powinien być elementem dyskryminującym pewne osoby. A w ogóle czy potrzebujemy takiej dyskryminacji???

Nie wierze w "ateistyczne spiski". Natomiast stwierdzam fakty. Z reszta nie jestem jedyną osobą, której masowo zaminusowano komentarze, aby trafiły do "komentarzy poniżej poziomu". Zastanawia mnie komu chciało się wysilić aby to przeprowadzić, oraz jaki miał cel. Potrafisz znaleźć racjonalne (podobno ateiści są tacy racjonalni w myśleniu i działaniu) wyjaśnienie tej zagadki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
0 / 0

@belzeq Pomysł byłby zacny, gdyby istniały obiektywne testy psychologiczne. W realnym świecie takie rozwiązanie oznaczałoby de facto dyktaturę lobby psychologów. Każdy pogląd polityczny, który im się nie podoba, mogliby w majestacie prawa nazwać jakimś -izmem, -ozą czy zespołem Kogoś-Tam i stwierdzić, że to dyskwalifikuje kandydata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rererre
+1 / 1

@belzeq przecież franciszek wie dokładnie co robi i jest tego świadomy. On pochodzi z Argentyny, dlatego sympatią darzy kraje Globalnego Południa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamm_1978
-4 / 22

jak by siłę propagandy przełożyć na siłę militarną to ukrajna już dawno podbiła by nie tylko Rosję ale i Chiny razem z Indiami :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bassy333
-4 / 14

@adamm_1978 o tak. Wgnietliby Putina w ziemię. Tę ziemię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
0 / 6

@adamm_1978 no bo taka fajna grafika... a że ruska trollowania cały internet podbiła i mają wielu skorumpowanych polityków w innych państwach czy nawet całą partię jak w Polsce to już nieważne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+4 / 4

@adamm_1978
To co dziś dzieje się na froncie już rok temu przewidywali ludzie nazywani wtedy onucami i obrzucani podobnymi epitetami: Ukraina nie ma już kogo posyłać na wojnę, a i sami Ukraińcy też nie bardzo garną się do walki za przeżarte korupcją państwo; Rosjanie powoli i z trudem ale jednak posuwają się naprzód bo jest ich po prostu więcej i mogą sobie pozwolić na większe straty, ponadto wbrew temu co wieszczyli "znawcy" Rosjanie się nie zbuntowali, nie obalili Putina, sankcje nie działają a ich gospodarka ma się całkiem spoko;

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamilkamil30
-2 / 6

@pandoro czy masz na to jakiś dowód czy tylko takie internetowe pitu pitu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamm_1978
-1 / 3

@pandoro Kościół już raz postawił na nazistów i się na tym przejechał więc niema się co dziwić Franciszkowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+4 / 16

@rogeros123
@Heheszki88
A dlaczego JP2 miałby źle życzyć Ukrainie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
-5 / 11

@Rydzykant a dlaczego ten obecny jest odklejony od rzeczywistości i źle życzy? JP2 był o wiele bardziej odklejonym i zacofanym papieżem niż ten obecny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rozdupcewas
-1 / 7

@Rydzykant
Bo był głową Watykanu, a temu państwu jest zawsze po drodze z agresorem.
W dodatku nieraz powtarzał, że jego największym niespełnionym marzeniem była papieska pielgrzymka do rosji - myślisz, że licząc na spełnienie tego marzenia nie popierał by Putina?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 5

@rozdupcewas
Z którymi agresorami było Watykanowi po drodze? Z Hitlerem, którego działalność Watykan potępiona huz w 1937 roku w encyklice Mit brennender Sorge? Z ateistą Stalinem?
Watykan nie ma armii, nie dysponuje potęgą zdolna do narzucenia komukolwiek swojej woli. Jedyny wpływ na świat ma za pomocą dyplomacji. Ato, że my tej dyplomacji nie rozumiemy, jest całkiem osobna sprawą.

Tak JP2 marzył o oficjalnej wizycie w Rosji. Marzył także o oficjalnej wizycie w Izraelu. Przyczyna tych marzeń nie była agresywna polityka tych państw. Wręcz odwrotnie, chodziło o załagodzenie konfliktów miedzy katolicyzmem a innymi religiami. Twoim zdaniem chęć łagodzenia sporów jest godna potępienia?

JP2 popierałby Putina? Dziwne masz fantazje. W końcu to JP2 przyczynił się do wyrwania Polski z sowieckich łap. Twoje wypowiedzi wskazują że kompletnie nie rozumiesz idei dyplomacji. Albo też jesteś trollem stosującym zasadę "obrzućmy kogoś g*wnem, może trochę się przyklei".

@rogeros123
fakt JP2 był znaczni bardziej zacofany niż Franciszek, bowiem reprezentował światopogląd centroprawicowy. Franciszek wychował się w lewicującej Ameryce Południowej, gdzie o Rosji myśli się z zachwytem. Być może to wpływa na jego wypowiedzi. JP2 zawsze był przeciw sowietom i jednoznaczni to wyrażał.
Natomiast wskaż dowód na to, ze Franciszek komukolwiek źle życzy. Znasz wywiad z którego pochodzą słowa o "białej fladze"? Zapewne nie. Cwany reporter zagonił papieża w kozi róg. To ona zaproponował Ukrainie "białą flagę", a papież odpowiedział, faktycznie Ukraina powinna przystąpić do negocjacji pokojowych. Symbolem negocjatorów jest właśnie biała flaga.
Można przyznać ze Franciszek jest "doklejony od rzeczywistości", bo ne chce dostrzec że żadna ze stron nie jest zainteresowana negocjacjami. Jednak nie ma to nic wspólnego z JP2 Braunem i Polakami chcącymi najechać Ukrainę. Wręcz odwrotnie, to właśnie trolle chciały man wmówić, że planowany jest rozbiór Ukrainy z udziałem Polski. Albo dałeś sie nabrać na cudzą prowokację, albo sam prowokujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KapitanPajk
-2 / 2

@Rydzykant
Piszesz o Polakach chcących najechać Ukrainę - cytując rosyjską propagandę- i piszesz o nabieraniu się na prowokację? A rzeczywistość jest, jaka jest. Ukraina zbiera w papę od Rosji, my od Ukrainy i jeszcze jesteśmy ustawiani w pozycji winnych nieuchronnej porażki, bo ani poprzedni ani aktualny rząd nawet nie prowadzi ewidencji obszarów i skali udzielonej pomocy (być może w obawie przed społecznym buntem).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
+1 / 21

Najlepsze w tym wszystkim jest to że gdyby Wojtyła żył i nadal byłby papieżakiem to pieprzył by dokładnie to co Franciszek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prdj
-2 / 10

@Heheszki88 I jakieś zero z internetu wie co by zrobił JP2. Iloczyn inteligencji po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
0 / 0

@prdj Jak to co by zrobił...Posadziłby niejedno ukraińskie dziecko na kolanach XD
Każdy wie że lubił sadzać dzieci na kolanach XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+3 / 15

Myślę, że to kościół katolicki powinien już sam ogłosić kapitulację. Jest dwudziesty pierwszy wiek, a ludzkość nawet nie wzniosła się ponad poziom religii...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+1 / 1

Z ponad 100 lat i wiecej temu taka grafika nawoływała by zdecydowanie do wielkiej wojny religijnej zachód/centrum vs wschód europy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P parafia1
-3 / 9

Czy to nie podpada pod obrażanie uczuć religijnych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Edward_Teach
0 / 4

@parafia1
Raczej nie pod obrażaniu uczuć, tylko pod nawoływanie do zbrodni na tle ideologicznym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zimnyr
-3 / 11

czy ten rysunek nawołuje do nienawiści ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KapitanPajk
-2 / 2

@zimnyr
To nie jest złe gdy NarUdWybrany to robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S starebaby_yebacpradem
-1 / 1

@KapitanPajk ale mówić o tym to niedobra jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fishe27
-2 / 4

Gość z Ameryki Południowej nienawidzi USA i myśli, że Rosja dobra (Rosja im nic nie zrobiła). Jest za stary, żeby zrozumieć, że Europa ma inne doświadczenia z kacapami. Nie ułatwia fakt, że siedzi w Rzymie - dla tamtego regionu Rosja to kraj ciekawej kultury i handlu biznesowego. Mądrze by zrobił polski kościół odcinając się od Rzymu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KapitanPajk
-3 / 3

Polacy :) jak ktoś spalił na rynku słomianą kukłę - to obrusz. Jak WiadomoKto rysuje powieszona konkretną osobę - godne to i sprawiedliwe. Jak WiadomoKto ryczy "nie wybaczymy i nie zapomnimy" (robiąć szyderę z historycznego wydarzenia) to jest w porządku. Jak mowa o masowym ludobójstwie na własnym narodzie to - "zostawmy historykom' mimo że obie ideologie odpowiedzialne są aktywnie promowane dziś. Jak WiadomoKto tworzy listy śmierci - to poparcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AndPaw
-2 / 2

Ciekawi mnie szczerze tylko gdzie jest ten artysta, czy walczy na linii frontu. Czy dopinguje swoich memami z innego miejsca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem