Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
3:02

Czujny kierowca autobusu ratuje dziewczynkę z opresji

Do jadącej miejskim autobusem w Warszawie 12-letniej dziewczynki dosiadł się podejrzany typ, na którego od razu zwrócił uwagę czujny kierowca autobusu. Gdy siedzący obok dziewczynki mężczyzna zaczął ją zagadywać, kierowca postanowił interweniować i nakazał mu natychmiast odsunąć się od dziewczynki. Wystraszona całą sytuacją mała pasażerka zdołała jedynie pokiwać głową w geście podziękowania. Po zdarzeniu mama dziewczynki podziękowała kierowcy nazywając go bohaterem, choć jak on sam mówi, to był zwykły gest i każdy powinien się tak zachować. Niestety kamery pokazały, że nie we wszystkich budzi się czujność i troska o dobro bezbronnego dziecka

www.demotywatory.pl
+
1109 1115
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
+3 / 49

proszę zwrócić uwagę na " Albo nauczyć zasad, które ochronią je przed pedofilami. Albo nauczyć mówić "nie"
Karta LGBT+ zawiera propozycję dobrowolnych zajęć dodatkowych w szkołach ( nie w przedszkolach) wg. standardów WHO. Same standardy WHO nie zawierają zaleceń by uczyć przedszkolaki o "masturbacji". W zaleceniach WHO jest rozdział w którym mowa po co edukacja seksualna w wieku 0-4. Jest objaśnienie, że to chodzi o bardzo szeroko i holistycznie rozumianą edukacje seksualną-np. że rodzice powinni uczyć samoakceptacji, pewności siebie itp. Albo nauczyć zasad, które ochronią je przed pedofilami. Albo nauczyć mówić "nie". Jest tez mowa o tym by nie karać dzieci za dotykanie własnych okolic intymnych co zwie się "masturbacją wczesnodziecięcą" i nie ma zbyt wiele wspólnego z masturbacją, której celem jest zaspokojenie seksualne.. Po wyrwaniu z kontekstu jednego zdania zrobiono z premedytacją aferę. A tam nie ma niewłaściwych treści, co najwyżej są treści opacznie rozumiane i treści dopowiedziane przez bezwzględnych polityków. W wytycznych WHO nie ma ani słowa o zajęciach z edukacji seksualnej w przedszkolach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2021 o 20:56

P popsy2
+14 / 18

Nic takiego nie ma w normach WHO World Health Organisation (nie mylić z UE). Jest o poznaniu wlasnych stref intymnych, by wiedzieć, gdzie ludzie nie powinni patrzeć dotykać. Jak reagować na nieintegralne zachowanie wobec swojego ciała (najczęściej gwałcone dzieci 0-4). potem o swiadomym zgodzie odmowie czynności, o nienaruszalności własnego ciała, powiedzeniu nie molestowaniu, takze ze strony rówieśników (12-13 ).

a panu na dolę wydaję się że W -World, znaczy europejski- smuteczek.PS możecie siadać na jednym miejscu w autobusie a nie na czyimś udzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtalo
-3 / 17

Co za lewacki bełkot

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
-3 / 9

Odezwał się polityczny bełkot, ciebie nawet pedofil by nie tkną :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Non_capisci
-2 / 4

@YszmanY wez ty poprawnie politycznie schowaj sie ze swoimi wypocinami pierd**** glupoty ci ktorzy piastuja czasem najwyzsze stanowiska twojego who sru czy inne agencje to zwykle szuje pedofilskie zepsute do cna takich stawia sie pod murem i strzela rozumiesz!!! Wyklucza wyrywa chwasty zeby pozniej inne pezestaly nawet o tym myslec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S staryy
+5 / 11

szlachetny mężczyzna✊

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+12 / 20

@hubertnnn, a do jakiegoż to wypadku miało by dojść w tej sytuacji, kiedy tu autobus stoi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kiniaa36
+7 / 11

Brawo za czujność i reakcję!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D donvicor
0 / 4

No to PISIORY mają teraz ciężki orzech do zgryznia: po pierwsze w Warszawie w mieście tego "złego" Trzaskowskiego, po drugie kierowca autobusu, a po trzecie coś dobrego zrobił bo (ale zakładam że tak) powiedzmy że uratował tę dziewczynkę. Jakby wyglądały paski grozy rodem z TVP, żeby PISIORY mogły uderzyć w Trzaskowskiego i Warszawę? Np tak: WARSZAWSKI KIEROWCA AUTOBUSU BRUTALNIE ATAKUJĘ BEZBRONNEGO PEDOFILA. Takie filmiki powinny być pokazywane jako instruktaż na lekcjach wychowawczych w szkołach, żeby nie bać się odezwać i reagować. Brak naszej rekacji to prawdopodobnie czyjaś krzywda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+8 / 10

Nie jestem pewna, czy obwiniane tych babeczek z przodu, było sprawiedliwe. Facet wszedł za ich plecami, na nagraniu nie spojrzały wtedy za siebie. Zajrzały za siebie dopiero kiedy kierowca coś powiedział (jeszcze zanim podszedł). No już nie oczekujmy od każdego, że będzie się nieustannie rozglądać by sprawdzać, czy ktoś nie jest w opałach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
+8 / 8

Zobaczcie, że to zaplanowana akcja. Autobus podjechał, ogarnął kto siedzi w środku i jak wyczaił dziecko to dopiero wstał i próbował wejść do środka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem