Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
558 563
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D deltoro
+7 / 9

tylko, żeby Prawi i małoSkuteczni się nie podłączali - bo znowu wyjdzie z tego karton

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+5 / 5

@deltoro Problemem nie jest taka, czy inna partia, ale fakt swoistego zacofania technologicznego, który jest efektem zaniedbań wszystkich ekip rządzących.
Polska nie posiada choćby podstaw tzw. ekosystemu technologiczno-przemysłowego, który "poradziłby" sobie z tego rodzaju odkryciem, bo teoria to jedno, ale wprowadzenie takiego projektu na rynek wymaga olbrzymich nakładów finansowych i osobowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
0 / 0

@deltoro a gdzie tam. Niech spółka coś wdroży, coś zarobi to wtedy się zainteresują. Teraz? Lepiej odcinać kupony w dużych spółkach jadących na stratach przez złe zarządzanie, albo mające "takie sobie" wyniki finansowe osiągnięte tylko przez polityczną monopolizację rynku. Oczywiście wyjątki od tej reguły się zdarzają w przypadku modnych tematów jak np. grafen "rozwijany" w ramach spółki nanocarbon. Temat ogólnie XD Najpierw "wielkie idee", świetlana przyszłość, "Polak potrafi", partyjniacy na stanowiskach.... a później okazuje się oferta to g6wno i kiedy już było wiadomo, że temat to kompletna klapa to "o wielkim graczom na rynku się nie udało, to jak nam miało się udać" XD Co z tego, że miało być inaczej? Ja to śledziłem w miarę na bieżąco (dlatego nie wiem, czy teraz opłacalne jest wygrzebanie całego procesu w czeluściach Internetów). Kiedy widzę stwierdzenie "spin-off" uczelni to już wiem, że chodzi w 95% o skuteczniejsze wyciąganie grantów. Na jednym wdechu jestem w stanie wymienić 10 spółek, które miały być "wielkie i przyszłościowe", a kończyło się najczęściej niczym, czasami zarzutami prokuratorskimi i sporadycznie sprzedażą licencji do USA, czy innej Japonii (ale te ostatnie pamięta się najlepiej). Mam nadzieję, że gościowi się to ostanie uda, serio. Niczego więcej nie będzie. Nie będzie chwały dla Polski, nie będzie wzrostu gospodarczego, ale jak to dobrze rozegra to będzie miał wygodne życie. Ja przechodziłem przez coś podobnego, serio. Z tamtych czasów pozostała mi olbrzymia dawka cynizmu, ale też i doświadczenie, które teraz monetaryzuję. Moim celem jest osiągnąć fajny dochód pasywny, wynieść się gdzieś za miasto, sadzić drzewa, jeść rzodkiew i mieć nadzieję, że to się kiedyś zmieni. I uda mi się to w tej dekadzie o ile wcześniej nie wyjdzie na konferencję Morawiecki cały ubrany na biało i nie powie "zabrać tym którym się powodzi!". Ten świat, a przynajmniej system, w którym żyjemy nie zasługuje na rozwój. I jak kiedyś będziecie się zastawiać, "gdzie są ludzie, którzy mogliby ruszyć ten kraj do przodu" to wiedzcie, że sadzą drzewa, jedzą rzodkiew, albo hodują kozy (pytanie konkursowe, który z były prezesów i założyciel high-techowej firmy hoduje kozy. Jako podpowiedź powiem, że w siedzibie zniszczonej firmy znajduje się urząd pracy...).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CP666
+2 / 4

@falsen
Tak ludzie na całym świecie natłuszczają się i rzucają kremy do morza ja co pewien czas uczestniczę w akcjach wyławiania opakowań po kremach w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rogeros123
-2 / 4

chwileczkę a czasem rafy nie umierają przez potworne skażenie wód ? Podejrzewam, że to co jest w kremach z fltrem uv to jakiś promil ogólnego skażenia wód przybrzeżnych. Nie naciągajmy już faktów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar snowyblues
+2 / 2

Oh, to teraz Duda i Czarnek beda oglaszak, jak to dzieki nim sie chlopakowi udalo, rzecz jasna uczestniczylmw procederze tez niejaki BUK FSZEMOGONCY, potwierdza to pedofilemw sukienkach....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem