Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
756 822
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TheAvatar322
+28 / 50

Uchodźców? Ale których? Ostatnio żadni do nas nie przychodzą. Nie słyszałem też, by Stuhr ostatnimi czasy chciał głośno pomagać jakimś uchodźcom. Może miał na myśli ukraińskich uchodźców z 2014 roku?

Słyszałem za to sporo o tysiącach imigrantów przylatujących do Białorusi za własne pieniądze, za to bez dokumentów, którzy tygodniami próbowali nielegalnie przekroczyć granicę, niejednokrotnie dewastując przy tym polskie mienie oraz raniąc przedstawicieli polskich służb kamieniami. To ci sami imigranci, z którymi obchodziliśmy się nader łagodnie.

Natomiast Pan Stanisław palnął niebywałą głupotę, porównując nielegalnych imigrantów do prześladowanych żydów i polaków zwożonych do obozów zagłady. Powinien się wstydzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2021 o 17:51

F ferdek_kalafior
+19 / 25

@TheAvatar322 Każdy kto prowadzi narrację winy Polski za stan na granicy powinien sam przyjąć rodzinkę "uchodźców z ajfonami" do siebie tak na roczek lub 2, pod swój dach. Bo jakoś zaden z fachofców nie zadaje głośno pytania "a skąd oni się tam wzięli?". Na miotłach przylecieli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niktobcy
+31 / 43

Tu nie chodzi o czy ktos ma serce czy nie, tu chodzi o zaprzestanie tego procederu. Kadża pomoc udzielona tym emigrantom na granicy to nic innego jak napychanie kapsy mafiom i lukaszence i zachecanie ich do eskalacji problemu opartego na klamstwie. Jakoś nie mamy problemu z ukraińcami. Uciekaja do nas i zatrzymuja sie w pierwszym bezpiecznym dla nich kraju ... PROSTE.
A polewnie wodą to dla tych ktorzy atakuja naszych zolnierzy to i tak niska kara. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze ci aktorzy ktorzy mowia o dobroci dla drugiego czlowieka prawdopodobnie pierwszi by podali reke lukaszence niż naszym pogranicznikom...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2021 o 18:24

F ferdek_kalafior
+19 / 23

Na izlaelskiej granicy strzelają jak ktoś podejdzie za blisko poza punktami granicznymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zawisza86
+8 / 12

Pan Stanisław odpłynoł na maxa widzę. Uchodźców przyjmują kraje sąsiadujące to raz, Dwa że Białoruś odpłatnie ściąga ich do siebie (to niech sobie ich zostawi) a później wykorzystuje do ataku na granice (przemycając przy zwykłych ludziach bojowników i bóg wie kogo jeszcze) Po 3 jak tak wielce skrzywdzone sierotki to niech idą na przejście graniczne zamiast na dziko szturmować granice, a czekaj tam sprawdzają dokumenty, jeszcze wyjdzie że ktoś był w ISIS ;o . Po 4 porównanie podbitego kraju któremu okupant eksterminuje obywateli z krajem który jak tylko się da pokojowo broni granicy jest nie logiczne. Dla tego niech ta mierna aktorzyna wraca do klanu miast pluć na ludzi którzy nas bronią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H heniooslaw
+16 / 22

Każdy kto nie lubi Stuhra to faszysta ! Retoryka dość znana w naszym społeczeństwie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
+9 / 15

Dlaczego porównuje sytuację siłą porywanych i zabijanych ludzi do ludzi, którzy z własnej woli i decyzji jadą/lecą na Białoruś a potem z własnej inicjatywy atakują granicę, ludzi i niszczą mienie, za które płaci polski podatnik ? Nie odróżnia ataku od obrony ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+16 / 20

Mnie wkurza nagminne wciskanie kitu o uchodźcach, a stuhr i reszta patałachów niech robi co chce, ale naciska społecznie na innych, żeby bawili się razem z nimi. Byłem w Belgii czy UK, widziałem co "muslimy" robią. Mieszkałem w USA w takich stanach jak California czy Floryda i widziałem do czego prowadzą mieszanki kulturowe. Nie zdecydowanie nie!!! Taka babka z zespołu sistars usuwa dziecko bo miała za małe mieszkanie, a później zachęca do przyjmowania uchodzców bo w każdym domu znajdzie się kąt dla imigranta... szczęka opada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RealizujMarzenia
+9 / 11

no kurde, przecież tamtych siła wrzucali do komór gazowych, a Ci jak nie chcą to nie muszą nielegalnie przekraczać granic, wtedy żadną wodą nie dostaną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
+10 / 16

Kolejny święty moralizator się znalazł. "Sumienie" narodu się odezwało. Od przekraczania granicy są przejścia graniczne. Każdy srednio rozgarnięty to rozumie, widocznie pojmowanie takich spraw jest za trudne dla środowiska "wielkich" artystów, którzy uważają, że są śmietanką narodu. Okazuje się, że co raz częściej są zakałą narodu. To jest operacja służb specjalnych ale "artyści" wyczuli okazję do zmiany etnicznej i społecznej Polski. Pan Maciej Stuhr jest idealnym przykładem postawy typu "ten kto nie myśli jak ja, to błazen i dureń". Sprawa z grobowcem rodzinnym to hańba nasz wszystkich, bo mogiły powinny być nienaruszone. Ten pan też też jest przykładem przysłowia "kto sieje wiatr, zbiera burzę". W środowisku medialnym nie ma chyba bardziej cynicznie, żalosnej i wrogo nastawionej do własnego narodu postaci. Polskę ma się w sercu a nie w nazwisku, to oczywiste a ci panowie chyba tego nie wiedzą i służą tym, którzy niszczą i dzielą. Porównywanie sytuacji do ludobójstwa w niemieckich obozach zagłady jest co najmniej niesmaczne i aż się ciśnie na usta powiedzenie panie Stanisławie, że wiek i tytuły oraz wykształcenie nie zwalniają od głupoty. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+12 / 14

Ktoś nie odróżnia bycie ofiarą napaści od napadania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borekpp
+9 / 17

Jeśli ktoś chce siłą wtargnąć na teren naszego kraju, to powinien liczyć się z tym, że nie wodę, a kulkę dostanie... bo co maja żołnierze pilnujący granic w ręku, wiadro czy karabin... I to że Stuhrowi zdewastowali grobowiec, to prawie jak naziści, a ci którzy dewastują kościoły, to walczący o wolność... Podwójne standardy starego komucha..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+7 / 9

Nie wiem jak pan Brejdygant, ale ja dostrzegam różnicę między zdemolowaniem komuś nagrobka, a mordowaniem ludzi w komorach gazowych. Niszczenie mienia jest czynem nagannym, ale zrównywanie sprawców takiego czynu z ludobójcami jest delikatnie mówiąc niedorzeczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
+5 / 5

Proponuję poczytać komentarze pod pełnym wywiadem na wyborczej. I nasuwa się jedno pytanie. Czy w Polsce jest aż tylu oszołomów czy to zwykłe fejkowe konta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matkapolka35
0 / 6

Może nieładnie, ale pasuje idealnie: stary, a durny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xyzt
+2 / 4

Ciekawe jak to było z tym człowieczeństwem, że Pan Brejdygant zostawił kobietę z dzieckiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem