Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Kto w Kościele jest dla ciebie autorytetem moralnym? Franciszek - 48%; lokalny ksiądz - 14%; polscy biskupi - 2%.  Oczywistą odpowiedź - żaden z nich - wybrało 36% badanych. – Skąd Franciszek? Pewnie stąd, że choć stoi na czele instytucji głęboko niemoralnej i odpowiada za jej funkcjonowanie, stara się dbać o PR. Sztukę stwarzania pozorów opanował daleko lepiej niż polscy biskupi. Warto skomentować  wykres z podziałem na grupy wiekowe.  Jak można było oczekiwać, najmniej chętni do znajdowania moralnych autorytetów w zdeprawowanym Kościele okazali się najmłodsi.

Kto w Kościele jest dla ciebie autorytetem moralnym? Franciszek - 48%; lokalny ksiądz - 14%; polscy biskupi - 2%. Oczywistą odpowiedź - żaden z nich - wybrało 36% badanych.

Skąd Franciszek? Pewnie stąd, że choć stoi na czele instytucji głęboko niemoralnej i odpowiada za jej funkcjonowanie, stara się dbać o PR. Sztukę stwarzania pozorów opanował daleko lepiej niż polscy biskupi. Warto skomentować wykres z podziałem na grupy wiekowe. Jak można było oczekiwać, najmniej chętni do znajdowania moralnych autorytetów w zdeprawowanym Kościele okazali się najmłodsi.

www.demotywatory.pl
+
56 66
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek