Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
519 541
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar lingerer
-2 / 14

A jak jeszcze zrezygnują z zakupów u niego zwolennicy PIS co całkiem pójdzie z torbami.
Jak mi niezmiernie przykro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
-2 / 6

@lingerer Wyborcami PiSowskiewj komuny są głównie emeryci, patole i ludzie mieszkający na wiochach gdzie psy szczekają wiadomą częścią ciała. I ten tepy elektorat raczej sklepu sportowego nie odwiedzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S starmen4
-3 / 7

@lingerer
Nie jestem zwolennikiem ale przy takiej reklamie nic u niego nie kupię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+1 / 3

@lingerer Wyborcy PiS to raptem 30% ,a realnie pewnie w tej chwili 15%. W dodatku wd. badań uniwersyteckich, są to prawie wyłącznie emeryci oraz ludzie którzy nigdy nie pracowali.
Pan Jacek nic na tym nie straci, raczej zyska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 2

@kikurenty z twojej wypowiedzi widać tylko pogardę dla ludzi biedniejszych (pomijając patologię), oraz tendencję do obrażania wszystkich myślących inaczej, jakże to pasuje do twoich idoli politycznych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 2

@Prally no widzisz takie małe poparcie a jednak wygrali a ci yntelygentni po uniwersytetach nie ogarnęli
¯\_(ツ)_/¯

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
0 / 0

@lingerer Pudło PiSowski komuchu. Dla mnie PIS i PO to jak wybór między kiłą a syfilizmem. Jednak z dwojga złego wybrał bym PO. Bo po złodziejach a nawet po wojnie da się odbudować gospodarkę po 15 latach jak w RFN, a po socjalistach potrzeba minimum dwa pokolenia czyli 40 lat. Ja mam szacunek do ludzi pracy, nie ważne ile kto zarabia i co ma, ważne jaki wkład wnosi do społeczeństwa. Rozumiesz to PiSowski bolszewiku i pasożycie? Czy dalej u was w PiS obowiązuje zasada „czy się stoi czy się leży pińset złotych się należy”. Większy mam szacunek do prostytutki niż do polityka PiS, bo ona oferuje uczciwą wymianę usługi na pieniądze, a PiSowski komunista chapie kasę zabierając tym najbardziej pracowitym, pomysłowym i kreatywnym bredząc kocopoły o „transwerach społecznych”. Ale spokojnie PiSowski bolszewizm już sie sypie. Krzywousty już nie wie jakie ściemy ma walić i na kogo zwalić swoje porażki i niepowodzenia, bo sypie się cały kraj. A jeszcze nie tak dawno, chrzcił Polskę, dowodził pod Grunwaldem i pod Wiedniem, bronił Westerplatte, uczył Chopina grać na fortepianie , Skłodowską chemii, wprowadzał Polskę do UE i NATO, rzucał w koktajlami Mołotowa w milicyjne nyski i jeszcze inne głupoty wymyślone przez tego mitomana. Zresztą jakbyś nie wiedział to krzywousty wyprzedaje to co nakradł i przepisał na żonę, bo wie że to już koniec. Zresztą według obecnej PiSowskiej propagandy okazuje się ze cały czas rządzi tusk.

PS. Masz tu dzieło swoich idoli – rozkoszuj się:

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2022 o 21:44

avatar Alarma
-5 / 11

Ludzie to chyba nie rozumieją, że takim zachowaniem sprawiają, że ci co są przekonani do polityki PiSu będą przez takie zachowanie jeszcze bardziej przekonani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kirand
+4 / 16

Akurat słowa "rozumieją" i "zwolennicy PiS" to niespecjalnie idą w parze, więc o ile nie doda tam gniewnego komentarza, to jest duża szansa, że nie wyłapią jak ktoś ich na kasę trzepie. PiS to robi i jeszcze mu brawo biją, więc dlaczego sklepikarzowi miałoby się udać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KSU17
-3 / 11

Takie zastrzeżenia zwyczajnie łamią prawo. Pan sklepikarz fajnopolak naraża się na karę. Niech jeszcze napisze że sklep jest Nur für Deutsche.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rdaneel
+3 / 3

@KSU17

"Takie zastrzeżenia zwyczajnie łamią prawo"

Zmiana ustawy rozporządzeniem jest łamaniem prawa. PiS przez 6 lat udowodnił że w dupie ma wszelkie prawo. Jedyne co go boli to to, ze zwyczajowo walenie butem w stół nie działa w przypadku EU.

Skąd butem w stół? Kaczyńskiego zainspirował bohater jego czasów Chruszczow...
No i Rosja i jakże wspaniałe rządzenie dekretami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edek_z_krainy_kredek
0 / 2

Gość nie jest w ciemię bity. Zażarty anty-pis zrobi zakupy, żeby poprzeć ideę, choć wcześniej o sklepie nie miał pojęcia. Zażarty pisowiec zrobi zakupy drożej, żeby pokazać, że go stać i nikt go nie złamie. No no no...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akpez
-5 / 5

"WIĘKSZOŚĆ wniosków o tarcze antykryzysową została odrzucona"? Czyli trochę się jednak na pisie nachapał ;)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
0 / 0

Kto to taki i jaki ma sklep?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F ff_1
-1 / 1

"doliczamy 50% do wartości zakupów". 50% czego? Bo tej informacji tu zabrakło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem